Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Crnci vs bjelci

    pava ja neznam šta ti imaš protiv crnaca, osim što imaju veći k...c...ja se izvinjavam ako griješim, ali po tvojim postovima tako ispada. Shvatam da si bijelac i da se ponosiš time, ali mislim da previše izdižeš bijelce nad ostalim rasama. Niko ne kaže da su crnci superiorniji niti su bijelci. Svaka rasa ima svoje prednosti i nedostatke. Bijelci su možda jači a crnci izdržljiviji. Nemožeš negirat da su crnci bolji u košarci jer genetski imaju veći odraz, većina najboljih sprintera su crnci. Isto tako bijelci su bolji u olimpijskom dizanju, plivanju, žuti u stonom tenisu, gimnastici i šta ja znam čemu još. Kada se upoređuje ko ima više poznatih sportista, treba se uzeti u obzir da se crnci tek 70-tih godina značajnije pojavljuju u sportu, dok su bijelci dominirali desetinama a u nekim sportovima stotinama godina. Naravno kad se kaže da su crnci bolji u bosku, neznači da se nemože naći bijelac koji će biti podjenako dobar, ali kad bi napravio ekipu od 10 crnih boksera i 10 bijelih, crni bi vjerovatno bili bolji. A za to da su crnci gluplji...nebih znao tačno reći, ali mislim da danas generalno i nema neke razlike u inteligenciji između crnaca i bijelaca. Možda zbog toga što su bijelci rasprostranjeniji pa se čini da dominiraju na području znanosti. Tvoj najbolji agument jest to da su crnci pravili kolibe dok su bijelci pravili dvorce i plovili morima. Pa trebaš uzeti u obzir područje odake crnci potječu...iz afrike. Dok je bijelac imao idealne klimatske uslove za život pa je imao vremena da misli na druge stvari, crncu ni na kraj pameti nije bilo da izmišlja kojekakva čuda jer je bio previše okupiran time da PREŽIVI. Sigurno nije bilo lako preživljavati na +40 sa oskudicom vode i hrane. Dok se sve nabavi da se prehrani selo ko je imo vremena sad pravit neke građevine, brodove i kojekakve stvari. Isto i aboriđani i amazonska plemena. Svima njima je primarni cilj bio da prežive. Tako da ti i to pada u vodu. A to za naftu... sa trenutnim stanjem, kad bi ovog trenutka nestalo nafte čovjek bi mogao reprodukovati 1% energije koju danas dobija naftom. A još do 2030. se procijenjuje da će potražnja za energijom porasi za 44%, a nafte je sve manje...i ne bih samo mnogo ljudi izgubili posao, svjetska ekonomija bi propala...
    "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

    Comment


    • #62
      Re: Crnci vs bjelci

      Originally posted by MarkoPolo View Post
      Prvo nauči tko zapravo kontrolira svijet i vidi se da su tebe već izmanupilirali čim misliš da je Obama glavni.
      pa mislio sam da su ovdje površni pa sam igrao na tu kartu... čuo sam za iluminate i neke njihove metode (pranje mozga, programiranje ljudi, širenje straha da bi samo oni ponudili riješenje za taj strah...) njihove prave metode nisam otkrivao(osim subliminalnih poruka) al kad nađem vremena možda pogledam tvoje linkove. hvala.

      ja izmanipuliran? pa dobro, neka ti bude...

      Comment


      • #63
        Re: Crnci vs bjelci

        Sicomin daj čitaj postove prije neg kreneš pisat biblije i napadat drugog čovjeka!
        ovaj je pisao kako su crnci u prednosti, ja sam piso kako nema bitne razlike i zaboli me jel netko crn il bijel il žut. crnci su gluplji od nas mi smo gluplji od žutih, al zato su žuti naj slabij mi smo srednji crnci najjači, al u teoriji ne toliko i u praksi(i zato sam mu teorije nabijo na nos kad je on nabijo tu svoju teoriju), uostalom piso sam zašto crnjo može trćat toliko,a bijeli ne, uostalom daj čitaj postove, i de molim te pročitaj moj 1. post...
        Originally posted by pava View Post
        ciljaš na ovo:

        nema crnaca i bjelaca to što oni rade može svaki NORMALAN čovjek uz PUNO viježbe...
        upiši old time strongmans i svi su bijelci jer su tada bili oni rasni zakoni koj nisu puštali crnce da prdnu izvan kuće i diskriminirali su ih... sada kad crnci imaju veću slobodu i mogućnosti poput bijelaca... sad i oni mogu pokazati što mogu... nema crnaca bijelaca i žutih svi smo mi ljudi slično građeni sa sličnim mogućnostima, jedino postoje slabiji i bolji geni onaj sa slabijim genom se mora više truditi za određene rezultate ali nisu uskračeni! samo pitanje jel želiš biti bodybuilder, powerlifter, akrobat il strongman to određuje tvoju vrstu treninga!

        Comment


        • #64
          Re: Crnci vs bjelci

          Originally posted by pava View Post
          pa mislio sam da su ovdje površni pa sam igrao na tu kartu... čuo sam za iluminate i neke njihove metode (pranje mozga, programiranje ljudi, širenje straha da bi samo oni ponudili riješenje za taj strah...) njihove prave metode nisam otkrivao(osim subliminalnih poruka) al kad nađem vremena možda pogledam tvoje linkove. hvala.

          ja izmanipuliran? pa dobro, neka ti bude...
          to je bila šala pava
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #65
            Re: Crnci vs bjelci

            pava evo ponovo pišem izvinjavam se ako griješim, vjerovatno zbog toga što sam odjedom pročitao sve postove pa nisam dobro procijenio...moja greška...jest da sam se malo više osvrto na tvoje postove, ali u suštini je ovo moj odgovor na temu općenito i nemaš razloga mislit da ja nekog napadam i slično, tu smo da diskutujemo...uživaj
            "What a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable”

            Comment


            • #66
              Re: Crnci vs bjelci

              Originally posted by Sicomin View Post
              pava ja neznam šta ti imaš protiv crnaca, osim što imaju veći k...c...ja se izvinjavam ako griješim, ali po tvojim postovima tako ispada. Shvatam da si bijelac i da se ponosiš time, ali mislim da previše izdižeš bijelce nad ostalim rasama.
              ovaj dio sam shvatio kao napad, pa se dalje nisam trudio ni čitati, ostatak posta nije loš...

              kad smo već kod diskusije; da bijelac je radio debele dvorce i gulio kožu sa životinja i manipulirao vatrom i radio zalihe hrane zato jer mu je zima predstavljala velik problem i prema tome se trebao prilagoditi i na taj način evoluirati, zašto crnci nisu radili debele dvorce i radili zalihe zato jer im to nije trebalo, trebo mu je krov nad glavom i luk i strijela da ne lovi rukama, dalje od toga nije išao, jer više nije bilo potrebno. ljeto je tokom cijele godine i nema zime i nema potrebe za zalihama i debelim zidinama, to je evolucija kako evolucija daje izazove tako se svako organsko biće prilagođava i evoluira, ako priroda ne pruža daljne zapreke nema razloga za daljnom evolucijom... crnac brže trči zato što je to evoluciski razvijao, treba izdržat i cijeli dan pratit gazelu, dok bijelac je s druge strane imao ratove, zimu, religiju i morao je mozgat kako preživit zimu, kako napravit ubojitije oružje, i ono najtužnije kako manipulirati masu da te ona slijedi pa makar ih poslo u sam bezdan... po tome ispada da je crnac brži, izdržljiviji, a bijelac pametniji, ali kad ih skupiš na okup NEMA VELIKE RAZLIKE, zbog određenih okolnosti i slia prilika došlo je do poticanja i isticanja određenih vještina i sposobnosti, ali u globalu ne toliko drastično, jer nismo različiti ko njemački ovčar i čiaua.
              i jel imam što protiv druge rase il pišem realno...?

              Comment


              • #67
                Re: Crnci vs bjelci

                U doba roblja u sjevernoj americi i karibima bjelci su jednostavno receno uzgajali crnce, najveci/najaci sa slicnom zenskom i eto visokih americkih crnaca.Kroz putavanja po centralnoj & juznoj americi vidjeh da visokih crnaca jednostavno nema.Kod mene u svakom ragbi klubu ima po nekoliko polinezana iz Samo ili Tonga jednostavno genetski masovna tjela.Slicno je u americkom gridironu, tu su pak iz American Samoa.Mnogo ih zivi u Australiji i vrlo lako se udebljaju na junk dieti.Lokalni Aboridjani u starim crno-bjelim filmovima i ilustracijama svi su bili slim, danas oni koji zive u gradovima uzasno debeli i ne podnose alkohol (kao i polinezani), pijani nakon manje kolicine alkohola.
                Ako ikada mozete posjetite Heiva i Tahiti festival u Papejete ,uvjek pocne 19.7. tu ima natjecanja u polinezijskim strongmenima i neki od tipicnih strongmena probali da se takmice s njima i dakako odustali.Nekoliko olimpjskih pobjednika u veslanju uvjek porazeni od lokalnih.Naravno tu se odrzavaju takmicenja u plesovima juznih mora, znaci mnogo zgodnih zenski, pa nikako ne vodite zenu sa sobom.

                Comment


                • #68
                  Re: Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici

                  pomirite se s cinjenicama momci
                  ljudi sa balkana imaju najjacu genetiku na svijetu
                  kad smo mi ikad lovili zeceve po karpatima
                  zivimo na najratobornijem podrucju na zemlji
                  stotine ratova se odigralo na nasem podrucju
                  ako se mene pita
                  crnci vs bjelci
                  odabrat cu balkanci
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #69
                    Re: Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici

                    Ne da radi prirodna selekcija na balkanu, no PRZI! Hahahaha
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • #70
                      Re: Crnci vs bjelci

                      Originally posted by SydneyCroatia View Post
                      Naravno tu se odrzavaju takmicenja u plesovima juznih mora, znaci mnogo zgodnih zenski, pa nikako ne vodite zenu sa sobom.
                      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                      Comment


                      • #71
                        Re: Crnci vs bjelci

                        Originally posted by SydneyCroatia View Post
                        Ako ikada mozete posjetite Heiva i Tahiti festival u Papejete ,uvjek pocne 19.7. tu ima natjecanja u polinezijskim strongmenima i neki od tipicnih strongmena probali da se takmice s njima i dakako odustali.Nekoliko olimpjskih pobjednika u veslanju uvjek porazeni od lokalnih.
                        A u kakvim se disciplinama oni natjecu? Jer olimpijski veslaci se sigurno nisu protiv njih natjecali u veslanju... a i to za strongmane mi isto bas ne stima, onda bi se polinezijci jednostavno prijavili na svjetska natjecanja i bili prvaci, to mora da su nekakve njihove obicajne discipline...
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #72
                          Re: Crnci vs bjelci

                          Originally posted by KeLavra View Post
                          Radi se o outrigger canoes/zvani pirogues probali tu australski olimpijski sampioni,novozelandjani,razni francuzi,francuska vojska-legija stranaca i svi debelo zaostanu.Najvazniji dogadjaj godine je Hawaiki Nui Vaa
                          116km utrka pirogues sa 6 veslaca.
                          Aito (Strongmen ) takmicenja su u dizanjima kamena i nosenja na odredjenu udaljenost, za polinezane to su prastari obicaji iz vremena prije dolaska bjelaca a ne nesto kao sport.Otprilike kao da se u japanu usporedi Okinava Karate i sport karate.
                          Pa Iorana i pozdrav sa Pacifika (Pasifica) !.

                          Comment

                          Working...
                          X