Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Crnci vs bjelci

    ono što sam htio napisat je samo stvar tehnike i tvog mentalnog stanja. ako otkriješ bolji način treninga, ko kaže da nećeš pretrčat i nadjačat crnce.

    Comment


    • #17
      Re: Crnci vs bjelci

      Baš što se BBa tiče, mislim da smo izjednačeni.

      Najzanimljivije mi je što u trčanju apsolutno ubijaju crnci isto kao što u plivanju apsolutno ubijaju bijelci. A sportovi su zapravo vrlo slični što se fizičkih karakteristika tiče (bar po nekom mom, totalno laičkom mišljenju).
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #18
        Re: Crnci vs bjelci

        http://www.cafe.ba/lifestyle/30034_K...i-plivaci.html

        Comment


        • #19
          Re: Crnci vs bjelci

          Crnaca u SAD-u ima oko 12%, u Europi još manje. Treći svijet ne računam jer valjda u cijeloj Africi ima manje pravih teretana nego u Zagrebu. Osobno sam uvjeren da ipak u prosjeku imaju blagu prednost, iako naravno opet neki bijelac može imati bolje predispozicije od većine crnaca.
          Željezo mi je u krvi!

          Comment


          • #20
            Re: Crnci vs bjelci

            Da viši centar gravitacije, ja ću se upišati od smijeha, evo ja imam bolju teoriju: Crnci imaju šire nosnice pa su zato dominantni u sportovima gdje se diše na nos, a u plivanju se diše na usta.
            Željezo mi je u krvi!

            Comment


            • #21
              Re: Crnci vs bjelci

              "Let's start with the biological differences in sports, which is something almost everyone observes. Jon Entine's recent book Taboo: Why Black Athletes Dominate Sports and Why WeAre Afraid to Talk About It, addresses the old cliché that "White men can't jump" (and the new one that Oriental men jump even less well). Entine shows that in sports, it is Black men and women who can sky! And yet, as the data also show, it is mainly Blacks of West African descent who excel at running over short distances, while Blacks of East African descent –from Kenya and Ethiopia – excel at marathon running over long distances. These differences between East and West Africans show that taking an average can sometimes gloss over important distinctions. Still, Blacks from both East and West Africa excel at one or another kind of running.

              In sports, Blacks as a group, have a genetic advantage. It is interesting to know that race differences show up early in life. Black babies are born a week earlier than White babies, yet they mature faster as measured by bone development. By age five or six, Black children excel in the dash, the long jump, and the high jump, all of which require a short burst of power. By the teenage years, Blacks have faster reflexes, as in the famousknee-jerk response.
              Blacks also have from 3 to 19% more of the sex hormone testosterone than Whites or
              Orientals. This means more explosive energy, which gives Blacks the edge in sports like boxing, basketball, football, and sprinting.

              Why is it taboo to say that Blacks are on average better at sports? Because the hormones
              that give Blacks the edge in sports also make them more masculine in general. They are
              physically more active in school, and this can sometimes get them into trouble or even lead to
              their being diagnosed as hyperactive."

              Izvor cijelog članka kome se čita: http://www.charlesdarwinresearch.org...cConstruct.pdf
              Attached Files

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • #22
                Re: Crnci vs bjelci

                Dakle, da, crnci imaju genetsku prednost!

                I hvala Vea na ovome!
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • #23
                  Re: Crnci vs bjelci

                  Originally posted by vea View Post
                  in sports like boxing, basketball, football, and sprinting.
                  Ovo je netočno!

                  Šprintanje i košarka imaju više crnaca, u Americi više crnaca igra košarku, u Europi više bijelaca igra košarku.
                  U boksu zadnjih desetak godina dominiraju bijelci, (i u svim ostalim borilačkim vještinama) svi svjetski prvaci su bijelci.
                  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...xing_champions
                  U nogometu su crnci u debeloj manjini.

                  Gdje su crnci u sportovima snage, nema ih! Znači ne može se govoriti o nikakvoj genetskoj nadmoći crnaca. Ako ćemo govoriti o genetskoj nadmoći crnaca za trčanje onda bijelci imaju genetsku nadmoć za snagu i sve ostale sportove itd...
                  Last edited by kelly; 07-12-11, 13:41.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Crnci vs bjelci

                    crnci uopće nisu u debeloj manjini niti ikakvoj manjini u balunu.. bez obzira šta su top 3 nogometaša svita bijelci.. da sastaviš najboljih 11 crnja protiv najboljih 11 bijelaca bilo bi tisno..

                    btw zakitu nan sve.. kad svaki ima pitona među nogama haha
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #25
                      Re: Crnci vs bjelci

                      Originally posted by juka View Post
                      crnci uopće nisu u debeloj manjini niti ikakvoj manjini u balunu.. bez obzira šta su top 3 nogometaša svita bijelci.. da sastaviš najboljih 11 crnja protiv najboljih 11 bijelaca bilo bi tisno..
                      Ja opovrgavam navode iz članka:
                      Originally posted by vea View Post
                      in sports like boxing, basketball, football, and sprinting.
                      Kakvu genetsku prednost crnci imaju u nogometu kad su oduvijek svi najbolji nogometaši svijeta bijelci?
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Crnci vs bjelci

                        ta tema je bila i slyster je o tome pisao vrlo opsirno..di je to uopce?
                        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Crnci vs bjelci

                          Originally posted by kelly View Post
                          Ja opovrgavam navode iz članka:

                          Kakvu genetsku prednost crnci imaju u nogometu kad su oduvijek svi najbolji nogometaši svijeta bijelci?
                          Brzinu i eksplozivnost. U boksu je više prvaka i legendi crnaca nego bijelaca, tako i u kosarci.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #28
                            Re: Crnci vs bjelci

                            Originally posted by MarkoPolo View Post
                            Brzinu i eksplozivnost. U boksu je više prvaka i legendi crnaca nego bijelaca, tako i u kosarci.
                            Izmjenjuju se, sada trenutno nema crnca koji može dobiti braću Kličko. Ako se izmjenjuju onda znači da su ravnopravni, a to je ono što ja govorim.
                            Ako su dva ravnopravna onda nema nadmoći jednoga.

                            Crnci su bolji u trčanju pa se od toga stvorio mit, bijelci su jači pa se od toga ne radi mit, to je ono što ja hoću reći. Uvijek je trava zelenija u tuđem dvorištu...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Crnci vs bjelci

                              Originally posted by KeLavra View Post
                              ta tema je bila i slyster je o tome pisao vrlo opsirno..di je to uopce?
                              http://www.building-body.com/forum/t...ighlight=crnci
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: Crnci vs bjelci

                                Originally posted by MarkoPolo View Post
                                Dakle, da, crnci imaju genetsku prednost!

                                I hvala Vea na ovome!
                                genetsku prednost u čemu...? GLUPLJI su od bijelaca i žutih! to ti ne govori samo niža inteligencija nego su i tehnološki zaostali za bijelcima 1-2 tisuče godina, i to bi i ostali da nije došo bijelac i prodao im kalaše i pokazao kako se zgrade rade, a ne od lišća i slame! to što možda imaju 15 posto više testosterona neg bijelci to im je JEDINA prednost. pišeš nešto za boks pa koliko se sječam kličko je namlatio crnje... a i sam si pisao najjači čovjek svih vremena je marijan matijević on je bio old time strongman, a old time strongman nije bio ni jedan crnjo!

                                Comment

                                Working...
                                X