Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk - kako vi junkate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Junk - kako vi junkate

    moš imati ruku 50 i struk 80 ,ali sve je u moždanim hormonima hormonima ,ako nisu visoki đaba sve,još nisam vidio istinski ispunjenog i sretnog badibildera,tj jesam ,ali to su oni kao ja,'renesansni bilderi ' ,koji su shvatili da bez kemije nema mišić+definicija,pa udarili po ukusnoj hrani ,ali opet izgledaju bolje nego ovi što se pate i izgledaju kano da su došli sa kemoterapije,nikoga ne bih imenovao ,ali to je moje mišljenje,previše viđam ljude koji jedu ograničene kalorije i nit su dobili defku ,niti išta ,samo se ispatiše ,zar vi stvarno mislite da Arnold jede malo kalorija dok je bio msm u profi sportu ,čovjek je žderao ,jeo je masti ,proteine,šećere ,sve,ja sam izbacio samo masti jer ne uzimam steroide nego idem bez kemije

    evo sad sam pojeo smoothie od 900 kalorija jednostavnih šećera banane itd ;nakon tog kilo pečenih krumpira,nakon toga kruha i kolače i kad sam osjetio da cu povratit prestao sam

    evo jedan savjet svim mršavima koji zele kao ja na 91 kg

    ' Jedi dok ne povratiš ,a kad povratiš ,pojedi ono što si povratio '

    Comment


    • #62
      Re: Junk - kako vi junkate

      Uh jest mi se tema zahuktala Mogao bih dobiti neko unaprjeđenje od admina

      Comment


      • #63
        Re: Junk - kako vi junkate

        Originally posted by bugi View Post
        Vi se rugate sa čovjekom a on izgleda ko stari Egipčanin, sere i piša 10 puta dnenvo, ima čvrstu lubanju i nije na steroidima. Jede 4000 kalorija dnevno (od toga 10-15 opadaju na proteine) kao stari Grci u jednom obroku, a nekad ne jede i po 30-40 sati, nije bio kod doktora zadnjih 20 godina i ima bf 11% (rekao mu prijatelj stručnjak).

        Mogu reći jedino da ste ljubomorni na čovjeka.

        Comment


        • #64
          Re: Junk - kako vi junkate

          Kelly moram ti prenjeti jedan neutralni dozivljaj ovog foruma. Pricam s prijateljem o jednoj temi i tokom razgovora spomenem da sam odredeni podatak procitao na building-body.com forumu na sto on odgovara da ce procitati kada uhvati vremena.
          Nakon dva-tri dana mi se javlja i kaze, izmedju ostalog, da je procitao i ostale teme u kojima, citiram: neki Carl pise neutemeljene teze, gluposti koje ne procita ni na zdrava.krava hr.

          Znam da se ne krse pravila foruma ovakvim nacinom pisanja, u najmanju ruku idiotarija, ali forum gubi na vjerodostojnosti. Ovo je dozivljaj osobe koja ne sudjeluje u raspravama na forumu i ne zna pozadinu price o Carlu, pa je logicna njegova odluka da se ni ne registrira. Inace bavi se sportskom medicinom i sigurno bi imao stosta pametnog napisati.

          Osobno kada vidim da je Carl nesto komentirao meni osmjeh od uha do uha iako nisam ni procitao do kraja, ali sto je s pocetnicima koji dolaze ovdje traziti odgovore na neka pitanja? Oce se njima preporucivati 800+ UH-a dnevno, mjerenje lubanje i etiketiranje kao DinaridskoNijeBitnoKojaRasa?

          Nadam se da admini shvacaju u cemu je problem.
          Sori na off topicu i molio bih admine kada bi otvorili posebnu temu o ovom problemu sigurno bi se nasli nacini kako stati na kraj ovome. Ne znam kako da to nazovem, nesto izmedju spama i trolanja.
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #65
            Re: Junk - kako vi junkate

            Originally posted by neuk View Post
            Kelly moram ti prenjeti jedan neutralni dozivljaj ovog foruma. Pricam s prijateljem o jednoj temi i tokom razgovora spomenem da sam odredeni podatak procitao na building-body.com forumu na sto on odgovara da ce procitati kada uhvati vremena.
            Nakon dva-tri dana mi se javlja i kaze, izmedju ostalog, da je procitao i ostale teme u kojima, citiram: neki Carl pise neutemeljene teze, gluposti koje ne procita ni na zdrava.krava hr.

            Znam da se ne krse pravila foruma ovakvim nacinom pisanja, u najmanju ruku idiotarija, ali forum gubi na vjerodostojnosti. Ovo je dozivljaj osobe koja ne sudjeluje u raspravama na forumu i ne zna pozadinu price o Carlu, pa je logicna njegova odluka da se ni ne registrira. Inace bavi se sportskom medicinom i sigurno bi imao stosta pametnog napisati.

            Osobno kada vidim da je Carl nesto komentirao meni osmjeh od uha do uha iako nisam ni procitao do kraja, ali sto je s pocetnicima koji dolaze ovdje traziti odgovore na neka pitanja? Oce se njima preporucivati 800+ UH-a dnevno, mjerenje lubanje i etiketiranje kao DinaridskoNijeBitnoKojaRasa?

            Nadam se da admini shvacaju u cemu je problem.
            Sori na off topicu i molio bih admine kada bi otvorili posebnu temu o ovom problemu sigurno bi se nasli nacini kako stati na kraj ovome. Ne znam kako da to nazovem, nesto izmedju spama i trolanja.
            haha nedavno sam otvorio temu financije i prehrana a njegov prvi komentar kupi kilu zitarica i miran

            Comment

            Working...
            X