Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlijeko čuva mišiće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mlijeko čuva mišiće

    Originally posted by elly
    mlijeko da ali ne u prvom jutarnjem obroku i u prvom obroku iza treninga i uvijek ono sa najnižim postotkom mm 0,9%
    Kuzim za obrok poslije treninga, ali zasto ne u prvom jutarnjem obroku?

    Comment


    • #32
      Re: Mlijeko čuva mišiće

      Zato jer ti je tijelo u sličnom stanju ujutro kao što je poslije treninga i ista pravila vrijede.Katabolizam je visok i dobar obrok sa ugljikohidratima i bjelančevinama je potreban da bi nam se digao inzulin i napravio superkompenzaciju slično kao i poslije treninga.

      Comment


      • #33
        Re: Mlijeko čuva mišiće

        Znaci zob krupni tip i mlijeko nisu dobar dorucak?

        Comment


        • #34
          Re: Mlijeko čuva mišiće

          Mlijeko nikako.Zob,protein i voda smiksani su puni pogodak.

          Comment


          • #35
            Re: Mlijeko čuva mišiće

            ajoooooj, ko će s vodom zob pojest. probo sam i moram priznat užas, al uz malo wheya s čokoladom može se probavit.
            No pain,no gain!

            Comment


            • #36
              Re: Mlijeko čuva mišiće

              A ha , kuzim.
              A da li se za ocuvanje misica, protiv karijesa i slicno, odnosi iskljucivo na mlijeko ili n aopcenito mlijecne proizvode, tipa, posni sir, yougurth...?


              A kaj tu netko jos gleda kakv ce okus biti!?

              Comment


              • #37
                Re: Mlijeko čuva mišiće

                Ima načina da se malo poboljša okus.Možete dodati malo grožđanog u tu smjesu.Možete dodati proteine,mega masse,suho voće,banane,med,pekmez.
                Snađite se ljudi.Ja kombiniram proteine.Ima ih svakakvih okusa i s njima uspješno jedem zobene.U zadnje vrijeme jedem posni sir i integralne krekere.

                Comment


                • #38
                  Re: Mlijeko čuva mišiće

                  Ima nekih shakeova kojima su neki od sastojaka youghurt i whey, takodjer kojima su whey i posni sir, i nisu uopce losi, plus jos neki dodaci tipa badem, laneno sjeme, orah ili ljesnjak, imaju jako dobar okus.

                  edit: e sad, da li popiti whey sa vodom, pa za cca, 30min pojesti zob sa mljekom, ili sve zajedno izmjesati, zob, whey i vodu i popiti zajedno?

                  Comment


                  • #39
                    Re: Mlijeko čuva mišiće

                    Originally posted by SlySter
                    U zadnje vrijeme jedem posni sir i integralne krekere.
                    ovo je fino
                    No pain,no gain!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Mlijeko čuva mišiće

                      Yeah; i ja takodjer u zadnje vrijeme jedem posni sir, ali posto je bez teka
                      naseckam u njega malo cesnjaka, zatim malcice crvene paprike i soli, a na kraju vegetu.
                      Naravno, onda to sve skupa promjesam sa kiselim vrhnjem (onim plavim) sa manje masoca i to je vrhunska stvar.
                      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                      Comment


                      • #41
                        Re: Mlijeko čuva mišiće

                        Originally posted by Todd_the_Wraith
                        ali posto je bez teka
                        naseckam u njega malo cesnjaka,
                        jadna tvoja cura...
                        No pain,no gain!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Mlijeko čuva mišiće

                          O ćelavi, sad si i ti odjednom postao duhovit
                          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                          Comment


                          • #43
                            Re: Mlijeko čuva mišiće

                            zajebava se. inače pijem mlijeko ujutro, nevjerujem da je tolko jak katabolizam da mi treba iste sekunde, whey s mlijekom opet dosta brzo uđe u organizam. Sigurno bolji izbor od posnog sira ;/

                            Comment


                            • #44
                              Re: Mlijeko čuva mišiće

                              Ja sam sad poceo odvojeno uzimati, prvo popijem Whey sa vodom, i pola sata, do sat poslije pojedem zob plus laneno sjeme plus mlijeko. Vidjet cu kak ce to radit u naredno vrijeme.

                              Naravno uzimam malo masno mljeko!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Mlijeko čuva mišiće

                                Originally posted by SlySter
                                Sorry stari ali citirati polu-članak sa net.hr je smiješno.Ja se držim uvjerenja da je mlijeko dobro za djecu,ne odrasle.Sama činjenica da je večina ljudi osjetljiva na laktozu dovoljno govori.
                                Ako postoji whey protein čemu piti mlijeko.Izračunajte koliko vas košta 33 grama wheya koji je očišćen od smeća koje nosi mlijeko i koliko vas košta litra mlijeka.
                                Dakle 100 posto whey protein od Sciteca košta 750 kuna za pet kila proteina.Jedna mjerica je oko 30 grama praha što je 25 grama proteina.Dakle 33 grama proteina je 40 grama praha što je 6 kuna.
                                Dakle što će vam mlijeko?
                                Da vas napuhava?Da vas masti?

                                O mlijeku mislim isto što i Sly, za odrasle osobe mlijeko je nepotrebno, puno više štete nego koristi.
                                Odkad ga ne pijem nema više nadutosti, nema više vjetrova, salo odlazi puno brže a novo se sve manje stvara, općenito osjećam se puno bolje.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X