Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

    ne znam jebaci, danas sam zivio na janjetini, sunki kuhanoj, prsutu, francuska salata, nadvavajni, jaja, kolaci, cokolade, torte...
    da ga ebes nije mi nis krivo, ovolko nisam sranja unio u godini dana i opce se ne brinem, od sutra opet rezem na 0g uh i to je to, back on defka track
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

      evo mog grijeha pošteno sam ga isplatio aknama i napravio sam prisegu da cu picu jest samo ako mi se radi o životu ili stvarno nema šta drugo za jest
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

        posto je Uskrs dao sam si posteno oduska
        znaci odojak ,ajvar ,malod luka ,krumpira ,bijelog kruha ,kremsnite ,ostali kolaci ,jucer kad sam se vracao doma bio je tu i mcshit u igri a i popilo se malo vise
        a sad treba potegnuti u petu brzinu jer mi je za tri tjedna natjecanje
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #19
          Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

          Za zivo cudo jucer nist junko ali danas.. Najvise su fasovale madarice i mljeko

          Comment


          • #20
            Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

            mene tak vuce na nesto slatko jao, posto sam cijeli uskrs i jucer gledao ljude oko sebe kak to jedu. ja sam se dobro provukao, pureca sunka deluxe, posni sir, jaja, nemasna mlada janjetina s mladim lukom i salatom (krumpire bas nisam nesto puno posto su bili peceni s janjetinom), (jucer govedji but i brokula s kuhanim krompirom) neke orasare sam grickao i tako, jednino raspored obroka nije bio uravnotezen al boze moj xD
            "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

            Comment


            • #21
              Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

              2 tjedna do defke pa jedem svasta uuu al sam sretan. kasno idem na defku jer ce mi sad ispiti pa da budme sto manje nervozan. no da se vratim temu.

              danas sam za marendu dok sam bio na faxu pojeo jabuku i jedan sendvic sa purecom delux i razenim kruhom i sve o zalio sa jednim pivom. dobro ne bilo koje paulaner ali onaj sa kvascem. inace ne pijem evo ovo mi je drugo picence u godini dana. prvo je bilo na uskrs isto paulaner.

              e da i jos sam danas pojeo jedan sladoled.

              planiram jos jedan dan ubacit pizzu 4 vrste sira i to bi bilo to i onda defka.
              http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

              Comment


              • #22
                Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                Danas se stvarno prezdero.. Krknio sam nakon dugo vremena bijelu rizu, spagete bolonjeze, 4 pudinga malo zobenih i pol litre 0.9 mljeka u shaku... uh osjecam se sito
                Danas mi HIT negine, planiram 20min gore-dole po stepenicama u zgradi
                A sutra ispit iz matematike , ludara ..

                Comment


                • #23
                  Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                  Ne, ne mislim u religijskom smislu...
                  kada ste u masi vjerujem da si priustite koju fast food, cokoladu, kolac, pivu,...
                  a kada ste u definiciji? koliko cesto grijesite, ako uopce grijesite, s cime i kojom kolicinom?

                  ja recimo znam svakih dan-dva uzet 2-3-4 mentol bombona kroz dan, cisto da imam okus neki u ustima, a prije 3-4 dana je stari ujutro iz ducana donio svjeze peceni kukuruzni francuz. inace ne jedem kruh, ali ovom nisam mogao odoljeti... malo sam otgrnuo okrajak i bio je aaa.... mmmmmm.....
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #24
                    Re: Koliko često ''griješite''?

                    Svako griješi onoliko koliko mu je stalo do željenog cilja
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Koliko često ''griješite''?

                      Ma griješim dosta ali redovno se ispovijedam.
                      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                      Comment


                      • #26
                        Re: Koliko često ''griješite''?

                        Originally posted by igor
                        Svako griješi onoliko koliko mu je stalo do željenog cilja
                        ok, a koliko ti grijesis?
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment


                        • #27
                          Re: Koliko često ''griješite''?

                          bas u zadnjih par dana razmisljam o ovome . ja sam se neki dan uhvatio da jedem krompir ,posni sir i da sam pred sebe stavio teglu majoneze.i to kad sam kupovao bila tomy 500g i helmans 600gr naravno uzeo sam helmans ali vec 7 dana nejedem ni hljeb a stomak sam polijepo odvalio i ljut sam na sebe
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Koliko često ''griješite''?

                            Na masi svaki dan jedem junk

                            Comment


                            • #29
                              Re: Koliko često ''griješite''?

                              Originally posted by Victor
                              Na masi svaki dan jedem junk
                              Tako treba
                              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                              Comment


                              • #30
                                Re: Koliko često ''griješite''?

                                kad mi se jede junk onda ga i pojedem, ali inače i nemam neke potrebe za njim, trenutna prehrana mi baš odgovara, bio sam na baušteli 5 dana i hranio se ''normalno'' i jednostavno se lošije osjećao :P metabolizam se usporio, inzulin me zamarao, malo se i sala nakupilo ...
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X