Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Koliko često ''griješite''?

    Originally posted by xpress
    kad mi se jede junk onda ga i pojedem, ali inače i nemam neke potrebe za njim, trenutna prehrana mi baš odgovara, bio sam na baušteli 5 dana i hranio se ''normalno'' i jednostavno se lošije osjećao :P metabolizam se usporio, inzulin me zamarao, malo se i sala nakupilo ...
    Također. Uopće me ne privlači junk i nemam potrebu za njim. Mada dva-tri obroka tjedno možeš pojesti bilo šta.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Koliko često ''griješite''?

      ja sam na masi citavo vrijeme al me deprimira taj stomacic. volim i ja pojesti i hamburger i pomfrit i hot dog ali mi se u zadnje vrijeme pocela javljati griza savjest. jedno vrijeme sam intenzivno pio protein ali radi posla (produzenog) nisam uspjevao vjezbati i dobio sam taj stomacic koji nemogu da skinem
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #33
        Re: Koliko često ''griješite''?

        Originally posted by t111
        Originally posted by igor
        Svako griješi onoliko koliko mu je stalo do željenog cilja
        ok, a koliko ti grijesis?
        Ja...puno! Razlog su financije, inaće me ne zanimaju ni alkohol, ni slatko,junkfood opčenito al kad se nema šta drugo...dobro je i to! Ali redovito pazim na obrok prije i polje treninga, ta dva obroka mogu dosta popraviti
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #34
          Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

          Ja jednostavno MORAM griješit! Razlog je taj što kad mama nešt napravi za ručak ja to moram pojest inače ću ostat gladan! Inače mrzim junk food i ne bi to jeo za ništa na svijetu osim što si nekad al stvarno nekad priuštim burek il neš slično u školi a inače ništa nego samo kod kuće i kad sam u gostima! Al dobro... Neću se žalit! Bolje i da imam to nešt neg da gladujem!

          Comment


          • #35
            Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

            mislim da grah, zelje, variva opcenito ili svinjetina (snicli, kremenadli) ne spada u junk food. dok, pasteta, hrenovke, majoneza, BIJELI kruh su vec druga prica.
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #36
              Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

              ja rijetko kad posegnem za junkom.Jednom tjedno mozda pojedem palacinke sa nutelom i prelijevom od visanja :P i skoro svaki petak popijem pivu iil 2.Rijedje odem sa obitelji u restoran tu pojedem ponekad raznjice il cevape , ostali junk food sam izbacio potpuno iz prehrane ali mi se ni ne trazi.
              Live for nothing or die for something

              Comment


              • #37
                Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                Ja samo 3 štrudela sa jabukom ,2 čokoladna kroasana i dvi piroške sa sirom to u periodu od 2 do 9 ujutro ostalo sve ok......Šta je najluđe od svega toga sa 102 kg sam pa na 97 i ne kužim kako ni zašto tako da mi je to brojenje šta jedem i tako dalje dop......
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #38
                  Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                  Već 5 mjeseci nisam pojeo nešto slatko, "masno", ili bilo što drugo osim zobenih, riže, krumpira, tijesta, voća ili povrća, ribe, jaja, posnog, jogurta ili integralnog. Da mi netko plati ne bih mogao pojesti komad čipsa ili smoki. Ali zato vikendom popijem do 3 dcl bijelog vina i zapalim par cigareta. I uživam u tome i baš me briga, he, he!
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                    danas imam festu(kirvaj po slavonski) pa se peku 2 janjca
                    morat cu se omrsiti
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                      priuštim si tu i tamo malo sladoleda, čokolade... ali pazim na to koliko kalorija sadrže u sebi, odn. da mi ukupni kal.unos bude tu negdje di treba bit

                      Comment


                      • #41
                        Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                        Ne varam...ako osjetim potrebu za junkom povećam malo unos UH jedan dan i uradim blago ˝punjenje˝, npr. ujutro pojedem uz zobene u vodi i neko voće, uzmem UH u obroku prije treninga, uglavnom povećam im ukupan unos taj dan, a masti malo smanjim i to mi dosta pomogne. Isto sam primjetio da mi pomažu šumeće tablete iz DM-a(sa C vitaminom i cinkom) jer imaju slatkast okus, a s njima dobijem i korisne vitamine i riješim se želje za slatkim
                        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                          Meni sutra matura tako da nemoram da pricam neplaniram popiti vise od 4-5 piva

                          Comment


                          • #43
                            Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                            u zadnjih tjedan dana griješih, da se odmah ispovjedim... neću više.... stresovi raznorazni, nervoza, poslije svadba... uh
                            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                              Originally posted by riss
                              u zadnjih tjedan dana griješih, da se odmah ispovjedim... neću više.... stresovi raznorazni, nervoza, poslije svadba... uh
                              Ne spominješ alkohol...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by riss
                                u zadnjih tjedan dana griješih, da se odmah ispovjedim... neću više.... stresovi raznorazni, nervoza, poslije svadba... uh
                                Ne spominješ alkohol...

                                hm,hm bilo je i toga ali samo jedan dan
                                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                                Comment

                                Working...
                                X