Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

    Originally posted by TripleZ View Post
    nikad nemojte varati u ishrani !


    edit: svakodnevno jedem sto vi zovete ''junk'' ali na ovoj stranici ima preseravanja s hranom... '' he odoh jesti ''clean'' 9 dana pa cu 10 da se unistim, ubijem sve u sebi, otrujem se i stavim nenormalan teret na svoje tijelo i probavni sistem....to su na forumu rekli da je ok zbog psihe, ali samo ako to ne radim cesto i ako cu opet 2-5-9-15 dana jesti 'clean'....pojeo sam 3000 kalorije u obroku? odoh jos malo uzeti pizze jer cu jesti 'clean' sljedecih 9 dana i to mi nedostaje....GOTOVO - joj sad imam griznu savjest, odoh se zaliti na internetu ''


    STA VAM JE BA
    +1
    Otkad mi je Triple objasnio sve o IIFYM preporodio sam se,
    mozes ic van sa prijateljima i pojest popit sta god oces i ne napravit nikakvu stetu svojem tijelu...

    Kokice od sira i film ^^
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

      Ja isto ne kužim što se toliko uzbuđujete oko hrane, pogotovo vi koji ste na masi..cjepidlačite bezveze..to dobroga što ste napravili za zdravlje mijenjanjem prehrane ćete uništiti psihu dugoročno gledano..pa tko može tako živjeti zauvijek..ili ćete puknuti jednog dana i odustati od svega toga..ako 80% čisto jedete i trenirate 100% ne trebate se s time zamarati..valjda je život više od brojanja kalorija svakodnevno i brige oko istoga..
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

        Originally posted by TripleZ View Post
        nikad nemojte varati u ishrani !


        edit: svakodnevno jedem sto vi zovete ''junk'' ali na ovoj stranici ima preseravanja s hranom... '' he odoh jesti ''clean'' 9 dana pa cu 10 da se unistim, ubijem sve u sebi, otrujem se i stavim nenormalan teret na svoje tijelo i probavni sistem....to su na forumu rekli da je ok zbog psihe, ali samo ako to ne radim cesto i ako cu opet 2-5-9-15 dana jesti 'clean'....pojeo sam 3000 kalorije u obroku? odoh jos malo uzeti pizze jer cu jesti 'clean' sljedecih 9 dana i to mi nedostaje....GOTOVO - joj sad imam griznu savjest, odoh se zaliti na internetu ''


        STA VAM JE BA
        Na koga mislis da se preserava s ishranom? NA NATJECATELJE ili nas nas obicne patnike?
        Jer NATJECATELJI kad su rezimu eventualno junkaju jednom tjedno, otruju se i nabiju nenormalan teret na probavni sistem? Na koga mislis onda? Oni se preseravaju ili?

        Comment


        • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

          Originally posted by gavranka View Post
          Ja isto ne kužim što se toliko uzbuđujete oko hrane, pogotovo vi koji ste na masi..cjepidlačite bezveze..to dobroga što ste napravili za zdravlje mijenjanjem prehrane ćete uništiti psihu dugoročno gledano..pa tko može tako živjeti zauvijek..ili ćete puknuti jednog dana i odustati od svega toga..ako 80% čisto jedete i trenirate 100% ne trebate se s time zamarati..valjda je život više od brojanja kalorija svakodnevno i brige oko istoga..
          Za masu se slazem, mozda ne treba cjepidlaciti previse..
          Ali za srezati se, itekako moras cijepidlaciti i kako god da okrenes ces si je.bati psihu - JER GLADUJEŠ.

          Comment


          • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

            Originally posted by WTF View Post
            Za masu se slazem, mozda ne treba cjepidlaciti previse..
            Ali za srezati se, itekako moras cijepidlaciti i kako god da okrenes ces si je.bati psihu - JER GLADUJEŠ.
            Nisam baš tako sigurna..evo, nek me neko razuvjeri..npr. ako netko za deficit od 500 kcal treba unositi 2000 kcal i od toga dnevno junka 300 kcal (što je otprilike pola čokolade što i nije toliko loše za definiciju i spašava "psihu" što spominješ), a u ostalih 1700 kcal drži visoko proteine, jede zdrave masti i malo UH oko treninga, zar neće gubiti PMT cca 0,5 kg tjedno (500 kcalx7=3500)? I da napomenem ne pričam o tome koliko će mu trebati da se tako sreže jer nisam niti spomenula koliko taj netko treba izgubiti kg.
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

              Originally posted by gavranka View Post
              Nisam baš tako sigurna..evo, nek me neko razuvjeri..npr. ako netko za deficit od 500 kcal treba unositi 2000 kcal i od toga dnevno junka 300 kcal (što je otprilike pola čokolade što i nije toliko loše za definiciju i spašava "psihu" što spominješ), a u ostalih 1700 kcal drži visoko proteine, jede zdrave masti i malo UH oko treninga, zar neće gubiti PMT cca 0,5 kg tjedno (500 kcalx7=3500)? I da napomenem ne pričam o tome koliko će mu trebati da se tako sreže jer nisam niti spomenula koliko taj netko treba izgubiti kg.
              Ako stalno jedes junk izgledat ces kao junk to za deficit jeste tacno ali samo ako zelis izgubiti kilograme i salo ali bb je cilj imati misice i izgledati odlicno a sigurno neces izgledati odlicno ako junkas svaki dan... to su ti prazne kalorije sto si dobila osim kalorija u toj cokoladi kada jedes pravu hranu bb aproved unosis proteine dobre uh dobre masti a cokolada koju mi jedemo uglavnom je smece i nmz se nazvati cokoladom isto ti tako vrijedi za gazirano neke slastice krofne itd...

              Comment


              • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                Originally posted by WTF View Post
                Na koga mislis da se preserava s ishranom? NA NATJECATELJE ili nas nas obicne patnike?
                Jer NATJECATELJI kad su rezimu eventualno junkaju jednom tjedno, otruju se i nabiju nenormalan teret na probavni sistem? Na koga mislis onda? Oni se preseravaju ili?
                ne na natjecatelje, druga prica

                vidi, sta mislis kad natjecatelj krene s defkom i pripremom za binu kaze '' joj kad stanem na binu bicu pravo zdrav, hrana koju jedem je toliko zdrava da ce zdravlje iz mene sijati, mozda pokupim i nagradu za najbolje zdravlje''

                nije, nego je njima samo u cilju stati na binu u sto boljoj kondiciji uz sto vise misica s boljom proporcijom, i onda to fino predstaviti pravilnim poziranjem.... uz svakakve zrtve, i svakakvo koristenje dodatnih supstanci - sve u cilju pobjede




                i nisam generalizovao pa rekao da svi mi ovdje preseravamo ali vidio sam par postova na zadnjoj stranici, nije ja mislim tesko vidjeti na koje se odnosilo
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                  Originally posted by gavranka View Post
                  Nisam baš tako sigurna..evo, nek me neko razuvjeri..npr. ako netko za deficit od 500 kcal treba unositi 2000 kcal i od toga dnevno junka 300 kcal (što je otprilike pola čokolade što i nije toliko loše za definiciju i spašava "psihu" što spominješ), a u ostalih 1700 kcal drži visoko proteine, jede zdrave masti i malo UH oko treninga, zar neće gubiti PMT cca 0,5 kg tjedno (500 kcalx7=3500)? I da napomenem ne pričam o tome koliko će mu trebati da se tako sreže jer je ovdje uključeno zdravlje i psiha.
                  Cuj, dan treba prezivjeti. Da zadovoljis sve potrebne macrose/microse na definiciji vec pleses po rubu kalorijskog deficita od nulte tocke. Tako da jednostavno nema mjesta nekakvom redu cokolade koji te izbacuje iz deficita, tj gura prema nuli. ( neznam kako da ti objasnim bolje).
                  Mozes ti uzeti red cokolade ali onda ces morati preskociti barem jedan obrok koji je bogat macrosima i microsima razumijes? Inace nista od deficita, a i ako je deficit onda neces postovati zadan unos macrosa.
                  U prijevodu " it does not fit your macros"...
                  Isto i na masi vrijedi ali u manjoj mjeri, jer mozes lutati +500, + 1000 kalorija pa je manja steta, ali na defkici moras biti u deficitu i nemas mjesta previse za ici u plus.

                  Comment


                  • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                    Originally posted by ivandossantos94 View Post
                    Ako stalno jedes junk izgledat ces kao junk to za deficit jeste tacno ali samo ako zelis izgubiti kilograme i salo ali bb je cilj imati misice i izgledati odlicno a sigurno neces izgledati odlicno ako junkas svaki dan... to su ti prazne kalorije sto si dobila osim kalorija u toj cokoladi kada jedes pravu hranu bb aproved unosis proteine dobre uh dobre masti a cokolada koju mi jedemo uglavnom je smece i nmz se nazvati cokoladom isto ti tako vrijedi za gazirano neke slastice krofne itd...
                    ..a jesi me nasmija

                    Odoh trenirati, dok se vratim očekujem prikladan odgovor na moje pitanje
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                      Originally posted by WTF View Post
                      Cuj, dan treba prezivjeti. Da zadovoljis sve potrebne macrose/microse na definiciji vec pleses po rubu kalorijskog deficita od nulte tocke. Tako da jednostavno nema mjesta nekakvom redu cokolade koji te izbacuje iz deficita, tj gura prema nuli. ( neznam kako da ti objasnim bolje).
                      Mozes ti uzeti red cokolade ali onda ces morati preskociti barem jedan obrok koji je bogat macrosima i microsima razumijes? Inace nista od deficita, a i ako je deficit onda neces postovati zadan unos macrosa.
                      U prijevodu " it does not fit your macros"...
                      Isto i na masi vrijedi ali u manjoj mjeri, jer mozes lutati +500, + 1000 kalorija pa je manja steta, ali na defkici moras biti u deficitu i nemas mjesta previse za ici u plus.
                      Dodaj tu i cardio..što sad? opet nema mjesta za 300 kcal junka
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                        Originally posted by ivandossantos94 View Post
                        Ako stalno jedes junk izgledat ces kao junk to za deficit jeste tacno ali samo ako zelis izgubiti kilograme i salo ali bb je cilj imati misice i izgledati odlicno a sigurno neces izgledati odlicno ako junkas svaki dan... to su ti prazne kalorije sto si dobila osim kalorija u toj cokoladi kada jedes pravu hranu bb aproved unosis proteine dobre uh dobre masti a cokolada koju mi jedemo uglavnom je smece i nmz se nazvati cokoladom isto ti tako vrijedi za gazirano neke slastice krofne itd...
                        sacu ti ja reci sta je to prazna kalorija, sto vecina vas unosi, a ni jedna hrana nabrojana u ovoj temi nije prazna kalorija


                        'prazna kalorija' ti je buraz moj, DEXTROZA, da dobro si cuo - u dextrozi nema ama bas nista od nutritivne vrijednosti osim samih UH (i jos jedna stvar, te UH vi zovete ''losim'' jer nisu kompleksni - samo nekom magijskim odredbom kod dextrose to ne radite) za razliku od svega ostalog nabrojanog u tvom ili u ostalim postovima


                        oh the irony...



                        Originally posted by WTF View Post
                        Cuj, dan treba prezivjeti. Da zadovoljis sve potrebne macrose/microse na definiciji vec pleses po rubu kalorijskog deficita od nulte tocke. Tako da jednostavno nema mjesta nekakvom redu cokolade koji te izbacuje iz deficita, tj gura prema nuli. ( neznam kako da ti objasnim bolje).
                        Mozes ti uzeti red cokolade ali onda ces morati preskociti barem jedan obrok koji je bogat macrosima i microsima razumijes? Inace nista od deficita, a i ako je deficit onda neces postovati zadan unos macrosa.
                        U prijevodu " it does not fit your macros"...
                        Isto i na masi vrijedi ali u manjoj mjeri, jer mozes lutati +500, + 1000 kalorija pa je manja steta, ali na defkici moras biti u deficitu i nemas mjesta previse za ici u plus.
                        bravo wtf - mislim da se i gavranka ovdje slaze



                        ako ne mozes ufitat u makrose onda to i neces uraditi, bye bye sweet chocolate


                        razlika je samo sto si ti volio ganjati veoma velik deficit sto nije uobicajno, i u zadnjim danima dijete imati makrose sa puno proteina a skroz malo ili nista UH i masti ako se ne varam? - tu sigurno nista nece stati
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                          ma nista deri ti onda cokoladu jer nije to prazna kalorija super ces izgledati bit ces prava zvijer ... i nmz tako pricat o dekstrozi jer razlog uzimanja dekstroze je sasvim drugi znas to i sam...

                          Comment


                          • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                            Originally posted by ivandossantos94 View Post
                            ma nista deri ti onda cokoladu jer nije to prazna kalorija super ces izgledati bit ces prava zvijer ... i nmz tako pricat o dekstrozi jer razlog uzimanja dekstroze je sasvim drugi znas to i sam...
                            koliko ja znam pricamo o ''praznim kaorijama'' a ne o svrhi uzimanja cokolade ili dextroze...ali eto ako cemo skretati s teme: je li danas odmaras ili ides u teretanu ?


                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              koliko ja znam pricamo o ''praznim kaorijama'' a ne o svrhi uzimanja cokolade ili dextroze...ali eto ako cemo skretati s teme: je li danas odmaras ili ides u teretanu ?


                              pa zar se nismo dogovorili da skupa idemo?

                              Comment


                              • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                                ček, TripleZ ti ni dekstrozu ne uzimaš ili sam krivo skonato ?
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X