Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

    Originally posted by TripleZ View Post
    razlika je samo sto si ti volio ganjati veoma velik deficit sto nije uobicajno, i u zadnjim danima dijete imati makrose sa puno proteina a skroz malo ili nista UH i masti ako se ne varam? - tu sigurno nista nece stati

    Tako nekako

    Comment


    • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

      Originally posted by domagoj View Post
      ček, TripleZ ti ni dekstrozu ne uzimaš ili sam krivo skonato ?
      nisam to spomenuo u svom postu, ali ako te zanima ne uzimam


      ne bojim se ja 'praznih kalorija'...ako mi je ostatak prehrane na mjestu
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

        Originally posted by TripleZ View Post
        nisam to spomenuo u svom postu, ali ako te zanima ne uzimam


        ne bojim se ja 'praznih kalorija'...ako mi je ostatak prehrane na mjestu
        čitam između redova ne jedeš posni, ne koristiš dekstrozu.. svašta!

        a što ne koristiš deks, ako smijem pitat?
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

          Originally posted by domagoj View Post
          čitam između redova ne jedeš posni, ne koristiš dekstrozu.. svašta!

          a što ne koristiš deks, ako smijem pitat?
          1) protein je insulinogen (sam po sebi)
          2) glikogenske zalihe mi se nikako ne mogu isprazniti poslije 60-90 minuta treninga
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

            3) Visok GI je nebitan jer se on ionako i ovako znatno smanji cim ga umjesas sa wheyom il bilo cime
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

              Originally posted by TripleZ View Post

              bravo wtf - mislim da se i gavranka ovdje slaze

              ako ne mozes ufitat u makrose onda to i neces uraditi, bye bye sweet chocolate

              razlika je samo sto si ti volio ganjati veoma velik deficit sto nije uobicajno, i u zadnjim danima dijete imati makrose sa puno proteina a skroz malo ili nista UH i masti ako se ne varam? - tu sigurno nista nece stati
              Naravno da se slažem..niste skužili poantu, a ona je bila da je po meni puno bolje radi očuvanja psihe pojesti neki malo kalorijski junk, ostalo unijeti dovoljno proteina, masti i UH oko treninga i ako tada ima previše kcal za biti u deficitu 500 kcal ubaciti cardio (bicikla, šetnja, itd.)

              WTF-ov primjer ovdje nije dobar baš zbog toga što si napisao..normalno da on tu nije imao mjesta za tako nešto kad je odabrao takav put..PUNO TEŽI PUT..to i govorim, tako je sve i krenulo..POSTOJI LAKŠI PUT opisan gore, osim ako se tako doista ne može tako skinuti PMT, kako rekoh, razuvjerite me..

              Zbog toga mi sve više i više dižu tlak ova pitanja vezana za junk tipa hoću li se udebljati od jednog kolača, imam pir kako ću piti, jučer sam previše junkao, itd., itd. CHILL OUT, ljudi! kad vam se to i dogodi nemojte sjediti doma već se krećite pa ćete to i potrošiti ili bar dio! mislite na zdravlje dugoročno, a ne kratkoročno!
              Last edited by gavranka; 10-03-13, 16:00.
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                Originally posted by gavranka View Post
                Naravno da se slažem..niste skužili poantu, a ona je bila da je po meni puno bolje radi očuvanja psihe pojesti neki malo kalorijski junk, ostalo unijeti dovoljno proteina, masti i UH oko treninga i ako tada ima previše kcal za biti u deficitu 500 kcal ubaciti cardio (bicikla, šetnja, itd.)

                WTF-ov primjer ovdje nije dobar baš zbog toga što si napisao..normalno da on tu nije imao mjesta za tako nešto kad je odabrao takav put..PUNO TEŽI PUT..to i govorim, tako je sve i krenulo..POSTOJI LAKŠI PUT opisan gore, osim ako se tako doista ne može tako skinuti PMT, kako rekoh, razuvjerite me..

                Zbog toga mi sve više i više dižu tlak ova pitanja vezana za junk tipa hoću li se udebljati od jednog kolača, imam pir kako ću piti, jučer sam previše junkao, itd., itd. CHILL OUT, ljudi! kad vam se to i dogodi nemojte sjediti doma već se krećite pa ćete to i potrošiti ili bar dio! mislite na zdravlje dugoročno, a ne kratkoročno!
                Ne pricamo mi o putu WTF-a niti je tema moja dijeta vec objektivno o svakoj dijeti.
                A moja djeta nevalja zasto kad smo vec kod toga? Moja dijeta je izdefkala mene, jeli tvoja tebe? Nemoj se ljutiti ali nikad se neces izdefkati s takvim stajalistem.
                Svaka dijeta a posebno "FINAL CUT" dijeta je uzasno teska i svaka kao takva ce udarati aperkate po CNS-u htjela ti to ili ne.
                Kad smo vec kod "moje dijete" ona bi bila 90% bolja da sam uzimao antikatabolike ali nisam, ali opet na svakoj ces dijeti izgubiti misicne mase , na jednoj vise na drugoj manje.
                Ali opet svaka dijeta na svoj nacin trazi da joj dr posveti temeljit unos macrosa i microsa a tu se nigdje ne uklapa cokolada ili nekakav junk koji ne zadovoljava ijedan macros/micros a istovrememo ti krade kalorije + drzi te gladnijom nego sto mislis...

                Ja se sjecam tvoje slike, tebi fali bas taj "zadnji cut" jedno 2 mjeseca da se posteno srezes, kad to bas odlucis napraviti onda ces spoznati sto to znaci biti "gladan" i zasto nema mjesta cokoladi i nekakvim nepotrebnim kalorijama.

                Do tada postuj tudje dijete cisto i razloga jer se s svojom neuspjesno defkas.

                P.s nigdje nemam namjeru da te uvrijedim.

                Comment


                • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                  Originally posted by gavranka View Post
                  nemojte sjediti doma već se krećite pa ćete to i potrošiti ili bar dio! mislite na zdravlje dugoročno, a ne kratkoročno!
                  Heheheh...
                  Imas cardio ujutro svaki drugi dan, kad nemas cardio imas trening utezima i to sve skupa jedva jedvice odradis kad si prazan. Jel itko lud da se puni s necim sto bi trazilo dodatnu aktivnos i opterecenje vec opterecenog cns-a ili ce postivati macros/microse i cns te pokusati i odmarati sto je vise moguce?
                  Sje.bane su dijete gavranka...ovo nisu dijete gdje skidas s 120kg na 100kg salenjaka i vodurine, ovdje se reze najtvrdoglavija mast na tijelu.

                  I btw zdrav sam samo tako, i radio sam pretrage nakon dijete i bilo je ni manje ni vise vec idilično!

                  Comment


                  • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                    na masi i u vrijeme održavanja dan bez slatkog za mene ne postoji. na defki niti slučajno.

                    nakon jedno 3 neuspješna pokušaja da se izrežete ćete znati zašto...

                    ps fascinira me činjenica da na forumima ljudi imaju strahovitu potrebu davati svoje mišljenje na teme o kojima jako malo znaju.
                    na taj način skreću pozornost sa pravih znalaca i stvara se opći dojam da su forumi k. ovo stanje reputacije donekle spašava stvar.
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                      Originally posted by kingpin View Post
                      na masi i u vrijeme održavanja dan bez slatkog za mene ne postoji. na defki niti slučajno.

                      nakon jedno 3 neuspješna pokušaja da se izrežete ćete znati zašto...
                      Tocno to! .............

                      Comment


                      • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                        Mišljena oko mnogih dijeta se razlikuju od covjeka do covjeka, jedni zagovaraju jednu, drugi drugu....
                        Ali stvari su prilicno jednostavne, sad cu se malo ponoviti.

                        Recimo da ( sad cu napamet govoriti) ....

                        Da smo na 1.500 kalorija (od 2.000) - deficit 500 kcal, i tih 1500 kalorija ukljucuju P: 300 / UH: 100/ M:20 i ne zaboravimo na ostale jako jako potrebne microse.
                        Racunajmo da je cardio rano ujutro nataste. Racunajmo da smo od oko 7:00 u pogonu i racunajmo da teeeek oko ponoc idemo u krevet.
                        To je 17 sati otvorenih očiju i 17 sati razmisljanja o hrani.
                        Jedno je sigurno, tempiranje obroka u ovakvoj dijeti je neophodno, moramo stvoriti nekakvu zalihu energije pred trening pa cemo UH koji imamo na raspolaganju ostaviti pred trening, jedan dio.
                        Dalje, mozda nekom zvuci puno P: 300 / UH: 100/ M:20 ali kad to podijelimo da cemo jesti vec u 7:00 , pa malo u 11:00, pa malo u 14:00, pa u 17:00 pred trening pa u 20:00 poslije treninga te u 23:00 prije spavanja dobijemo ku.rac od ovce u svakom obroku. Nista! Pojedes i gladan si. I sad te ja pitam, GDJE DA JA TU UBACIM RED COKOLADE, koji obrok da si ukradem? jedan red cokolade ili 3 komada piletine? Što ce mi bolje sjesti? I sto od to dvoje ce mi pomoci pri ocuvanju misicne mase?

                        Comment


                        • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                          Skrenuli smo malo s teme, odnosno uzeli smo tebe i mene za primjer, a to uopće nisam htjela..moj problem je što ja uopće nisam u deficitu, bar ne konstantno, pa niti ne mogu to skinuti, to ti sve govori..ali kad se odlučim na to ići ću na svoj način pa ćemo vidjeti..ok, ti si išao na svoj način (ili trenerov) i skinuo salo kao i dosta mišića (kako si sam rekao) relativno brzo...kad ostvarim svoje, javim se..do tada nema smisla ova rasprava..pics or it didn't happen kako se kaže..

                          Ali ono stoji što sam rekla da se općenito previše cjepidlači što dugoročno sigurno nije dobro za psihu i što može dovesti do brzog odustajanja od nečega što bi trebao biti životni stil, a ne look za plažu..to je moje mišljenje, a ova rasprava je otišla u k..jer su se pomiješale mnoge stvari..
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                            Originally posted by gavranka View Post
                            Skrenuli smo malo s teme, odnosno uzeli smo tebe i mene za primjer, a to uopće nisam htjela..moj problem je što ja uopće nisam u deficitu, bar ne konstantno, pa niti ne mogu to skinuti, to ti sve govori..ali kad se odlučim na to ići ću na svoj način pa ćemo vidjeti..ok, ti si išao na svoj način (ili trenerov) i skinuo salo kao i dosta mišića (kako si sam rekao) relativno brzo...kad ostvarim svoje, javim se..do tada nema smisla ova rasprava..pics or it didn't happen kako se kaže..

                            Ali ono stoji što sam rekla da se općenito previše cjepidlači što dugoročno sigurno nije dobro za psihu i što može dovesti do brzog odustajanja od nečega što bi trebao biti životni stil, a ne look za plažu..to je moje mišljenje, a ova rasprava je otišla u k..jer su se pomiješale mnoge stvari..

                            Slazem se. Ali ja bi recimo osobno radije 2 mjeseca odradio rezanje pa makar ta dva mjeseca bio totalni luđak nego 6 mjeseci pa bio samo luđak.
                            Ja sam skinuo dosta mišića ali iste sam i jako brzo vratio, međutim dijeta je dobra, u biti super jer brzo i efikasno eliminira salo.
                            Jedino fali malo antikatabolika - kao i na svakoj drugoj

                            Comment


                            • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                              evo ja sam na defki i juce je bas bila frendica slavila rod i kaj da kazem?
                              popio bocu konjaka,pojeo malo cokolade,keksa i jbg bude sad krvavi tjedan na cardiu

                              Comment


                              • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

                                Redovito svakih 10-tak dana, "cheat day".
                                move your ass

                                Comment

                                Working...
                                X