Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

    pocastim se preko vikenda kad se ne vjezba,a ako bas pobjegne ruka preko tjedna onda se potrudim to potrositi trcanjem

    Comment


    • Re: Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

      Originally posted by steinar27 View Post
      pocastim se preko vikenda kad se ne vjezba,a ako bas pobjegne ruka preko tjedna onda se potrudim to potrositi trcanjem




      Jedan splitski redikul tako govori pa me podsjetilo kad san vidia, mora san te poooocastit linkovima.

      Comment


      • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

        Naprosto mi je preteško izdržati da se pošteno ne nažderem 2 puta tjedno tzv. loše hrane, npr. danas sam smazala dvije Rittersport čokolade od lješnjaka (ukupno cca. 1100 kcal) u par minuta, pms I guess. Dajte mi neki savjet kako taj nagon minimalizirati samo da usput nadodam, od suplemenata koristim protein i l-karnitin, vježbam 4 puta tjedno, 168 visoka, 54 teška, jako pazim na kvalitetnu prehranu i radim na definiciji pa se gadim sama sebi kad zeznem što kažete na neki dodatak koji djeluje na smanjivanje apetita ili ubrazavanje sagorijevanja masti..? naravno u kombinaciji sa vježbanjem u teretani..hm..čini mi se da ne gine flaster na usta. Još nešto, kako što prije potrošiti kalorije kao posljedicu prejedanja čokoladom i sličnim sranjem..? Sutra planiram manijakalni kardio..?
        move your ass

        Comment


        • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

          Originally posted by Nina1 View Post
          Naprosto mi je preteško izdržati da se pošteno ne nažderem 2 puta tjedno tzv. loše hrane, npr. danas sam smazala dvije Rittersport čokolade od lješnjaka (ukupno cca. 1100 kcal) u par minuta, pms I guess. Dajte mi neki savjet kako taj nagon minimalizirati samo da usput nadodam, od suplemenata koristim protein i l-karnitin, vježbam 4 puta tjedno, 168 visoka, 54 teška, jako pazim na kvalitetnu prehranu i radim na definiciji pa se gadim sama sebi kad zeznem što kažete na neki dodatak koji djeluje na smanjivanje apetita ili ubrazavanje sagorijevanja masti..? naravno u kombinaciji sa vježbanjem u teretani..hm..čini mi se da ne gine flaster na usta. Još nešto, kako što prije potrošiti kalorije kao posljedicu prejedanja čokoladom i sličnim sranjem..? Sutra planiram manijakalni kardio..?

          Manijakalni cardio neka ti bude brzo hodanje uzbrdo a ne blesiranje sprintevima po trace ( pricam o cardi nataste).
          Dalje, cvrsta odluka je dovoljna da se odupreš rittersportima i ostalim smecima koja ne idu uz definiciju pa mislim da ces morati porazgovarati s sobom
          Mada, to ces napraviti onda kad vidis da te ne ide i onda ces popi.zditi i reci da nema sanse vise...
          L-Carnitin je sranje, radije ulozi lovu u aminokiseline ili glutamin.
          Kako potrositi extra kalorije unesene griješenjem? Ne griješi, i neces imati potrebu za istim. Dijete su osjetljive i treba malo vise paznje posvetiti i odmoru a ne grijesiti pa se trositi na sve strane i iscrpiti se toliko da ti imunitet padne i posalje te u bolnicu.

          Comment


          • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

            jucer palacinke s nutellom,a danas pohane palacinke punjene sunkom i sirom...jbg vikend si dozvolim cascenje

            Comment


            • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

              Originally posted by WTF View Post
              Manijakalni cardio neka ti bude brzo hodanje uzbrdo a ne blesiranje sprintevima po trace ( pricam o cardi nataste).
              Dalje, cvrsta odluka je dovoljna da se odupreš rittersportima i ostalim smecima koja ne idu uz definiciju pa mislim da ces morati porazgovarati s sobom
              Mada, to ces napraviti onda kad vidis da te ne ide i onda ces popi.zditi i reci da nema sanse vise...
              L-Carnitin je sranje, radije ulozi lovu u aminokiseline ili glutamin.
              Kako potrositi extra kalorije unesene griješenjem? Ne griješi, i neces imati potrebu za istim. Dijete su osjetljive i treba malo vise paznje posvetiti i odmoru a ne grijesiti pa se trositi na sve strane i iscrpiti se toliko da ti imunitet padne i posalje te u bolnicu.
              U pravu si, hvala na savjetu, cijenim ga od svakog tko je iskusan, osjetim na vlastitoj koži koliko je potrebno odricanja i truda za dobre rezultate Možeš li mi ukratko napisati za što se koristi dodatak glutamina odnosno kako bi ga bilo optimalno dozirati..?

              S čime zataškati potrebu za slatkim namirnicama?
              Jesu li dozvoljene ponekad veće količine grožđica, neki dijetalni proizvodi tipa dijet. marmelade, integralni keksi bez šećera? Čokolino? Znam da je pun šećera, ali svejedno mi se čini kao dobar dodatak određenih vitamina i folne k., svaki savjet cijenim.
              move your ass

              Comment


              • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                Originally posted by Nina1 View Post
                U pravu si, hvala na savjetu, cijenim ga od svakog tko je iskusan, osjetim na vlastitoj koži koliko je potrebno odricanja i truda za dobre rezultate Možeš li mi ukratko napisati za što se koristi dodatak glutamina odnosno kako bi ga bilo optimalno dozirati..?

                S čime zataškati potrebu za slatkim namirnicama?
                Jesu li dozvoljene ponekad veće količine grožđica, neki dijetalni proizvodi tipa dijet. marmelade, integralni keksi bez šećera? Čokolino? Znam da je pun šećera, ali svejedno mi se čini kao dobar dodatak određenih vitamina i folne k., svaki savjet cijenim.
                Što se glutamina tice mozes 5g prije i 5g poslije treninga ili cardia.
                Marmelada je čisti šećer kao i čokolino i nebi preporučio te 2 namirnice kao izvor ikakvih vitamina.
                Kako zavarati želju za slatkim? Uhmm.. za slatkim nikako, jer slatko i dijeta ne idu baš zajedno nažalost. Morati ces pretrpiti taj dio.

                Comment


                • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                  meni je evo mjesec dana clean prehrane.. rekla sam sama sebi da do Uskrsa nema brljanja.. to ce onda biti nekih 50 clean dana!

                  Kad mi se jede slatko posni i stevija su savrseni.. i u ponoc, ako treba, to jedem..
                  I know i can be what i wanna be,
                  if i work hard at it,
                  i'll be where i wanna be
                  i know i can, i know i can <3

                  Comment


                  • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                    Kao izvor vitamina radije kupi multivitamin nego cokolino obogacen vitaminima

                    Moran se slozit, defka i slatko ne idu skupa. Iako ja na kraju obroka ako se bas stvarno stvarno zazelim slatkog, sta se desi jednomu par dana, uzmem zlicicu nutelle(moja jedina slabost), iako je u pitanju niti 10g i sve skupa mooozda 50kcal, nikako ne preporucam ovaj princip da se razumimo. Jako je zadrzat se na jednoj zlicici kad si gladan slatkog... Zlica ili dvi viska ti upropaste dan ili dva truda, tako da jednostavno se ne isplati... Jedi zdravo, jedi fino, jedi cokolino!


                    A sta se tice rezima dijete, nisan siguran koji prakticiras i sta su ti ljudi vec savjetovali, al preporucia bi Intermittent Fasting-IF ilitiga po naski isprekidani post. Pa malo guglaj...

                    @slavonka: double rich chocolate whey + milbona = savrsen desert

                    Comment


                    • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Kao izvor vitamina radije kupi multivitamin nego cokolino obogacen vitaminima

                      Moran se slozit, defka i slatko ne idu skupa. Iako ja na kraju obroka ako se bas stvarno stvarno zazelim slatkog, sta se desi jednomu par dana, uzmem zlicicu nutelle(moja jedina slabost), iako je u pitanju niti 10g i sve skupa mooozda 50kcal, nikako ne preporucam ovaj princip da se razumimo. Jako je zadrzat se na jednoj zlicici kad si gladan slatkog... Zlica ili dvi viska ti upropaste dan ili dva truda, tako da jednostavno se ne isplati... Jedi zdravo, jedi fino, jedi cokolino!


                      A sta se tice rezima dijete, nisan siguran koji prakticiras i sta su ti ljudi vec savjetovali, al preporucia bi Intermittent Fasting-IF ilitiga po naski isprekidani post. Pa malo guglaj...

                      @slavonka: double rich chocolate whey + milbona = savrsen desert
                      Upoznata sam sa postom, jer ga "prakticiram" vrlo često, upravo u ovakvim situacijama. Eto, posni sa double rich choco (kojeg ja koristim) je odlična ideja koju još nisam isprobala. Mogu malo cimeta dodati u whey, mislim da ne bi škodilo
                      move your ass

                      Comment


                      • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                        nece cimet skoditi jer on cak poboljsava rad metabolizba tako da samo ga stavi koliko god ti pase,a ako zelis da ti se malo apetit smaniji koristi kofein tablete a za vitamine bi prepurocio ove stvarno jakoooo visoke doze svih b vitamina

                        http://www.building-body.com/shop/su...ini-i-minerali
                        Last edited by kelly; 18-03-13, 01:47.

                        Comment


                        • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                          samo treba pripaziti sa vitam. b jer jako otvara apetit ako se pije, treba ga uzeti neposredno pred spavanje
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                            e znam to hebiga,ali svi b vitamini su nam i vise nego potrebni,vitamine bi trebalo u dvije doze piti jednu ujutro a drugu navecer

                            Comment


                            • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                              Po mom iskustvu kada nisam trenirala onda sam bila stalno gladna ako sam ga pila; kako treniram jako i pijem ga, nemam problema s tim iako ga uzimam nakon doručka... ali opet, možda brijem
                              neka proba, pa će vidjeti, makar mislim da joj ne bi trebalo stvarati problem...ako bude, onda tako prije spavanja

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: Cheating day-olakšajte dušu )

                                Par korisnih savjeta:

                                1. Nikad ne kupujte veceru kad ste strasno gladni, jer tada kupuju oci a ne pamet.
                                2. Uvijek sitog želudca odredite i kupite večeru

                                Zašto?

                                Jer čak i kad ste '' nigdje '' i kad jedete sve i svašta možete pri odabiru hrane ostati gladni g030.gif

                                Jedan od primjera isproban na samom sebi, prvi i zadnji put....

                                IMG_7142.JPG

                                Da, gomila hrenovki, otrova među otrovom. Još majoneza i bijeli kruh. I još kad sam kupovao sam tražio veci paket hrenovki jer su mi oci zjapile od gladi... mislio sam da bi i vola pojeo....

                                Rezultat:

                                IMG_7144.JPG


                                Sutra opskrba hranom pri punom želudcu a010.gif


                                Fail .....

                                Comment

                                Working...
                                X