Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vegetarijanci, vegani i BB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Fenomeno View Post
    Svaka čast prijatelju. Uspio si pronać jedinu tezu koja neide u prilog biljnih proteina. Neznam koji zakon meni zabranjuje kombiniranje proteina.

    Jedna stvar koja se izbjegava govoriti o proteinima životinjskog porijekla je ta da zakišeljavaju krv. To organizmu nikako neodgovara jer u kiseloj okolini ima jako malo kisika. Organizam se bori protiv kiseline na taj način da iz kostiju izlučuje fosfat koji je spojen sa kalcijem. Fosfat u krvi neutralizira kiselinu a kalcij izmokrimo. Rezultat svega je razrijeđenje kostiju. Sigurno ti je poznato da bodybuilderi imaju visok stupanj lomova kostiju. Osobno poznajem bodybuildera koji je slomio nogu čim je se ustao sa stolice.

    I jos nešto, koliko vas ima nadutost, plinove i probleme sa probavom?
    pricas o necemu o cemu ja nisam pricao uopce...niti sam gdje rekao da su losi niti da mene zaboli hoces li ti kombinirati ili ne, nije mi do rasprave nego mi je smijesan oksimoron u tvom postu iznad - i jos smijesnije mi je kako si odmah imao potrebu krenuti u neke licne napade





    osim toga, strong logic...nema potrebe uopce komentarisati ostatak posta

    jel isto tako znas nekog kome se smanjila cuna od ''onih kreatina'' ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Fenomeno View Post
      Svaka čast prijatelju. Uspio si pronać jedinu tezu koja neide u prilog biljnih proteina. Neznam koji zakon meni zabranjuje kombiniranje proteina.

      Jedna stvar koja se izbjegava govoriti o proteinima životinjskog porijekla je ta da zakišeljavaju krv. To organizmu nikako neodgovara jer u kiseloj okolini ima jako malo kisika. Organizam se bori protiv kiseline na taj način da iz kostiju izlučuje fosfat koji je spojen sa kalcijem. Fosfat u krvi neutralizira kiselinu a kalcij izmokrimo. Rezultat svega je razrijeđenje kostiju. Sigurno ti je poznato da bodybuilderi imaju visok stupanj lomova kostiju. Osobno poznajem bodybuildera koji je slomio nogu čim je se ustao sa stolice.

      I jos nešto, koliko vas ima nadutost, plinove i probleme sa probavom?
      Fenomeno, pravo si osveženje na forumu...

      To za kiselost, iskreno, nije dobro, jer kiselost organizma izaziva rak... Tako kažu.....

      E sad, za Kalcijum... Poznaješ bildera, koji je u sebe uzneo ko zna šta sve od nutrijenata, a nije unosio Kalcijum??? I zato mu se slomil noga?

      Ne verujem!
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        mene zanima ovo oko kiselosti, ajte malo o tome ? (kiselimo mi org sa svim tim, ali ga i 'baznimo' sa povrcem, right? )
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Fenomeno View Post
          Malo koji azijac zbog svoje genetike se može razviti i da koristi whey.
          čak ni sa wheyom??

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Fenomeno View Post

            I jos nešto, koliko vas ima nadutost, plinove i probleme sa probavom?
            Osobno, od kad sam smanjila UH, a povećala P nemam više tih problema..što sad?
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Fenomeno View Post
              I jos nešto, koliko vas ima nadutost, plinove i probleme sa probavom?
              Originally posted by gavranka View Post
              Osobno, od kad sam smanjila UH, a povećala P nemam više tih problema..što sad?

              sexy! :P

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Fenomeno View Post
                Ja nemam ništa protiv proteina životinjskog porijekla samo iznosim da oni nisu nezamjenjivi. Ja nisam ni vegan ni vegetarijanac al istini za volju ljudski probavni sustav je sličan probvnom sustavu biljojeda, a probavni sustav mesoždera je potpuno drugačiji. Dali znaš da je duljina crijeva biljojeda oko cca 12x dulja od dužine njihovog trupa, a da je dužina crijeva mesoždera puno manja cca 4x dulja od dužine njohovog trupa. Nemožeš natjerat morskog psa da jede aleg umjesto ribe jer to nije u njegovom zakonu prirode. Sigurno si gledo samo vegane koji se nebave bodybuildingom ili se nebave intezivno. Željko Mavrović nije forsiro masu niti nije bio ustrajan u svojoj odluci.
                http://www.youtube.com/watch?v=8R0w5xVVW8g
                Kombiniranje biljnih proteina moguće je u teoriji, ali u praksi ne. Probaj pa ćeš vidjeti da ne ide.
                Nisi mi odgovorio zašto ljudi ne pasu travu besplatno umjesto što kupuju hranu?
                Vegane šampione što sam vidio su kao ovi bolji dečki sa foruma, lijepa defka ali od mase jako slabo.
                Kao što je morskom psu u njegovom zakonu prirode da jede meso, tako je i čovjeku.
                Mogu reći iskreno da se ne sjećam da sam vidio sportaša koji je bio ustrajniji i discipliniraniji od Mavrovića, pa opet nije uspio.

                Originally posted by Fenomeno View Post
                Svaka čast prijatelju. Uspio si pronać jedinu tezu koja neide u prilog biljnih proteina. Neznam koji zakon meni zabranjuje kombiniranje proteina.

                Jedna stvar koja se izbjegava govoriti o proteinima životinjskog porijekla je ta da zakišeljavaju krv. To organizmu nikako neodgovara jer u kiseloj okolini ima jako malo kisika. Organizam se bori protiv kiseline na taj način da iz kostiju izlučuje fosfat koji je spojen sa kalcijem. Fosfat u krvi neutralizira kiselinu a kalcij izmokrimo. Rezultat svega je razrijeđenje kostiju. Sigurno ti je poznato da bodybuilderi imaju visok stupanj lomova kostiju. Osobno poznajem bodybuildera koji je slomio nogu čim je se ustao sa stolice.

                I jos nešto, koliko vas ima nadutost, plinove i probleme sa probavom?
                Ne valja pretjerivati sa nijednom namirnicom pa tako ni sa mesom, sve što je previše škodi, ništa novo nisi rekao.

                Plinove i nadutost imam od žitarica, nikada od mesa.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Vlakna su ta koja stvaraju nadutost i vjetrove... Zato sve u umjerenim kolicinama i problema nema

                  Sent from my HTC One using Tapatalk
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Osobno, od kad sam smanjila UH, a povećala P nemam više tih problema..što sad?
                    Tako je, svako ko je na proteinskoj dijeti sa nula ili minimumom UH, zna da tada nema gasove.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      eh sad se morate odluciti, povecati UH i imate te probleme, ili povecati meso i slomiti svaku kost u tijelu kad ustanete iz stolice, ili unositi proteine iz whey-a i dobiti rak od silne ''preradjene hemije''


                      dobro razmislite
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        eh sad se morate odluciti, povecati UH i imate te probleme, ili povecati meso i slomiti svaku kost u tijelu kad ustanete iz stolice, ili unositi proteine iz whey-a i dobiti rak od silne ''preradjene hemije''


                        dobro razmislite
                        de smanji malo taj sarkazam, ja ispocetka nisam kuzio, sada kuzim, ali netko ce te ozbiljno shvatiti

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          eh sad se morate odluciti, povecati UH i imate te probleme, ili povecati meso i slomiti svaku kost u tijelu kad ustanete iz stolice, ili unositi proteine iz whey-a i dobiti rak od silne ''preradjene hemije''


                          dobro razmislite
                          Ja biram mirisne gasove
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by kelly View Post
                            Kombiniranje biljnih proteina moguće je u teoriji, ali u praksi ne. Probaj pa ćeš vidjeti da ne ide.
                            Nisi mi odgovorio zašto ljudi ne pasu travu besplatno umjesto što kupuju hranu?
                            Vegane šampione što sam vidio su kao ovi bolji dečki sa foruma, lijepa defka ali od mase jako slabo.
                            Kao što je morskom psu u njegovom zakonu prirode da jede meso, tako je i čovjeku.
                            Mogu reći iskreno da se ne sjećam da sam vidio sportaša koji je bio ustrajniji i discipliniraniji od Mavrovića, pa opet nije uspio.

                            Ne valja pretjerivati sa nijednom namirnicom pa tako ni sa mesom, sve što je previše škodi, ništa novo nisi rekao.

                            Plinove i nadutost imam od žitarica, nikada od mesa.

                            tiras me da trazin po arnijevoj enciklopediji

                            bodi.png


                            babyboom54_3_big.jpg

                            post-1-0-00467100-1302974747.jpg
                            ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Bobby Sands View Post
                              tiras me da trazin po arnijevoj enciklopediji

                              [ATTACH=CONFIG]17111[/ATTACH]
                              Bill Pearl je bio lakto-ovo vegetarijanac, a ne vegan, jeo je jaja i mliječne proizvode, a to su animalni proteini a ne biljni.

                              Vegetarijanci se dijele na nekoliko vrsta.
                              • Vegani su najradikalniji i u potpunosti izbjegavaju životinjske proizvode, uključujući i odjeću i obuću životinjskog podrijetla i sve kemijske proizvode koji su testirani na životinjama.
                              • Semivegetarijanci izbjegavaju crveno meso, a konzumiraju piletinu i ribu.
                              • Ovolaktovegetarijanci jedu jaja i mliječne proizvode.
                              • Laktovegetarijanci jedu mliječne proizvode.
                              • Pesketarijanci jedu ribu.
                              • Frutarijanci jedu samo plodove.
                              • Fleksiterijanci prilagođavaju svoju prehranu.
                              • Makrobiotičari jedu hranu prema propisima makrobiotike, može uključivati i izbjegavanje mesa iz zdravstvenih razloga, ravnomjeran unos svih namirnica, uzimanje samo onih namirnica koje su dostupne u prirodnom okolišu u kojem se osoba nalazi.
                              Last edited by kelly; 13-02-14, 17:41.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Kuzin ja to sve al kuzin i ovo. u iston postu si napisa i ovo:

                                Originally posted by kelly View Post
                                Kombiniranje biljnih proteina moguće je u teoriji, ali u praksi ne. Probaj pa ćeš vidjeti da ne ide.
                                Nisi mi odgovorio zašto ljudi ne pasu travu besplatno umjesto što kupuju hranu?
                                Vegane šampione što sam vidio su kao ovi bolji dečki sa foruma, lijepa defka ali od mase jako slabo.
                                Kao što je morskom psu u njegovom zakonu prirode da jede meso, tako je i čovjeku.

                                Mogu reći iskreno da se ne sjećam da sam vidio sportaša koji je bio ustrajniji i discipliniraniji od Mavrovića, pa opet nije uspio.

                                Ne valja pretjerivati sa nijednom namirnicom pa tako ni sa mesom, sve što je previše škodi, ništa novo nisi rekao.

                                Plinove i nadutost imam od žitarica, nikada od mesa.

                                iman i ja wikipediju Kelly nsis spominja ni jaja ni mliko - nego kazes da se bez mesa ne moze u bodibildingu. i da covi morajest meso. da se razumimo ja san totalno protiv tih i vegana i vegea i svakakvih pizdi materina. al ocito se mogu postic rezultati i bez mesa.----> Bill Biser

                                al koji to čovik ne jide meso..Karan. Karan je krava!!

                                Last edited by Bobby Sands; 13-02-14, 20:49.
                                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                                Comment

                                Working...
                                X