Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bugi - prehrana za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bugi - prehrana z masu

    naravno da je dobro....i da, zbrajaju se uvik isto ali je raznoliko bolje!

    Comment


    • #17
      Re: Bugi - prehrana z masu

      Čitao sam sinoć sat vremena o suplementima i odlučio sam da ću ovaj put kupiti gainer i whey i to promješati.
      Za whey kažete da je kvalitetniji protein a gainer nije toliko kvalitetan ali brže daje masu (što je meni potrebno).

      Zanima me dali se to može promješati i kombinirati i dali da ubacim u to i neki šečer? Whey nema šečera ali zato ga gainer ima dovoljno, sad neznam jel treba još dodati ako recimo promješam to u omjeri 1:1.

      Danas ću čitati malo o kreatinu pa da vidim dali da i njega umješam u to a može i neka info iz prve ruke.

      E i još jedno pitanje, dali to mogu piti s mlijekom pošto mi je tako puno ukusnije. Ako da onda ono malo masno ili može i ono obično?

      Comment


      • #18
        Re: Bugi - prehrana z masu

        Pih! Ti zelis masu kao skupinu misica i sala ili masu kao cistu misicnu masu? Za ovo prvo ti nije potrebna neka posebna prehrana dok za ovo drugo treba poradit malo na tome sto jedes.

        Ti trenutno, koliko vidim, imas 68kg na 175, a brines se o tome koje ces suplemente kupiti. Zalutao si na krivi put. Ne znam zasto, al vecina pocetnika ima taj neki sindrom kojim zakompliciraju stvari i traze neke specijalizirane nacine (bilo prehrane, bilo treninga) kako da dodu do svog cilja. Pusti sad suplemente i skoncentriraj se na disciplinu i mindset koji ce ti omoguciti samokontrolu nad sobom te motivaciju za konstantan trening.

        Gaineri su bacanje novaca koje mozes pametnije ulozit.

        Inace, pocni citat potvrdene literature o metabolizmu (proteina, carbsa i masti), prehrani, utjecaju treninga s opterecenjem na organizam i njegove fizioloske reakcije na isti.....itd. Trazis informacije tamo gdje ih trenutno ne trebas trazit. To je sve dobronamjeran savjet koji ces, nadam se, iskoristit i popravit stvari.

        Gainerom ce spikeat inzulin, mlijekom ces ga spikeat takoder, whey ga spikea donekle........sasvim nepotrebno. Inzulinska osjetljivost ce ti bit, ako vec nije, u banani pa tek onda nece nista napravit od sebe.

        Uglavnom:
        Ne kupuj niti whey niti gainere
        Sredi prehranu
        Tajmiraj prehranu
        Citaj, citaj, citaj
        Kvalitetno treniraj
        Konstantno treniraj
        Specijalizacije i kompliciranja ostavi za kasnije


        Eto ga! Sretno i pametno dalje.
        "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

        Youtube shit
        Web

        Comment


        • #19
          Re: Bugi - prehrana z masu

          Heh, upravo si mi napisao da izbacim sve suplemente. Sad upravo ništa neznam.

          Comment


          • #20
            Re: Bugi - prehrana z masu

            dobro ti je sve reka.

            Comment


            • #21
              Re: Bugi - prehrana z masu

              Gle, prehranu sam sredio koliko mogu. S vremenom ću još i detalje popraviti. Treniram duže vrijeme ali nisam zadovoljn rezultatima, prije nisam uzimao nikakve suplemente niti sam pazio na prehranu. Imao sam operaciju i pauzu od 2 mj. i sad krečem iznova.

              Nisam početnik, zapravo sam duže vrijeme u teretani. Učenje svakako da ali ne vidim razlog zašto da izbacim sumplemente, mislim da je ovo prvi slučaj da sam tako nešto pročitao na BB forum.

              Comment


              • #22
                Re: Bugi - prehrana z masu

                onda radi kako oces ali - "Treniram duže vrijeme ali nisam zadovoljn rezultatima" ; cini se da tako i ne ide najbolje. ; )
                ja bi se vodia po ovome sta je 123 napisa, da san na tvon mistu, jer ti je u sustini reka SVE.

                Comment


                • #23
                  Re: Bugi - prehrana z masu

                  Zato jer prije nisam apsolutno pazija na prehranu. Jeo bi ono što se nađe a najčešče sendviče. Vidjet čemo kako će sada ići a od suplementa neću odustati. Ne vidim razloga zašto da budem jedini na forumu kojem to nije preporučljivo.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bugi - prehrana z masu

                    Više para za klopu, plus upotreba suplementacije na mahove, tipa sad pijem sutra ne pijem, za tri meseca opet,nema svrhe! Plus, imaš seset i kusur kila i neki bf od 20, to je čistih 45 50 kila, čije potrebe za proteinima moš da zadovoljiš iz dva obroka, tako da ti supsi ne treaju! Razumeš?
                    DR. Lonnie Lowery

                    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bugi - prehrana z masu

                      Mozda je tesko za shvatit od prve, no kako ce vrijeme ic i ti bit sve vise i vise iskusniji tako ces shvacat sto zapravo valja. Pih, ja sebe ne racunam pod iskusnim vjezbacem jer sam daleko od toga, no osnove sam shvatio. Netko tko ne zna osnove, nece ni moci otkriti sto je bullshit, a sto nije. Ti kad vidis prekrasnu kutiju Gainera i procitas sve sta pise na njoj ces mislit, jbt pa to je super, a ustvari ti je prodana prica na temelju tvog neznanja. To nije nista za rugat se, jer smo svi mi to prosli.

                      Ti bi trebao napredovat samo tako u fazi u kojoj si trenutno. Vjerujem da si pocetnik, jer da nisi ne bi imao 175 i 68kg.

                      Pocetnici citaju i uce krive stvari, to sam daleko najvise naucio na sebi samome nazalost, pa tako biraju put koji nije OPTIMALAN. Whey, aminokiseline, kreatin, glutamin, tribestan.....sve se to prodaje radi jedne stvari, da se zaradi novac. Naravno, neke od tih stvari su ucinkovite neke nisu ALI niti jedna ta stvar ti nece pokrit nedostatke tvog loseg treninga, oporavka ili prehrane. Rezultate nemas upravo zato jer se zamaras sitnicama i ne sagledavas kompletu sliku. No dobro, tu smo da te pokusamo osloboditi tih mitova.
                      Last edited by 123; 02-11-11, 15:35.
                      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                      Youtube shit
                      Web

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bugi - prehrana z masu

                        @skullHeaD Po čemu se dalo zaključiti iz mojih postova da ja pijem proteine, jedem i treniram na mahove? Valjda sam dovoljno odlučan da ako nešto želim to radim odlučno.
                        Ako mogu zadovoljiti potebe za proteinima iz dva obroka kako kažeš onda mi je čudno što nemam 100 kila sada jer jedem 5 put barem.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bugi - prehrana z masu

                          Hahahahaha, ovaj 123 lik je dobar, šteta što ne razumeš čoveka! Ja sam ti uprostio njegove reči, stahinja( fear ) potvrdio čovek, al ti oš da se dokažeš pa to ti je! Hahahahah, ne želiš da slušaš, al neka, ja ne mogu da te bijem po ušima. Osvetniče
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bugi - prehrana z masu

                            Originally posted by skullHeaD View Post
                            Hahahahaha, ovaj 123 lik je dobar, šteta što ne razumeš čoveka! Ja sam ti uprostio njegove reči, stahinja( fear ) potvrdio čovek, al ti oš da se dokažeš pa to ti je! Hahahahah, ne želiš da slušaš, al neka, ja ne mogu da te bijem po ušima. Osvetniče
                            Ne kužim te baš al vidim da je nešto podrugljivo. Pohvalit ću se rezultatima za koji mj. do tada postavim još dosta pitanja.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bugi - prehrana z masu

                              Niko ne omalovažava tebe, tvoj trud i volju, ja pogotovu ne! Ali, ako ti ne vidiš smisao u rečima istaknutijih članova foruma, pod ovo istaknutije ne podrazumevam sebe, onda ja nemam šta da ti kažem, sem da ti se ne rugam!
                              DR. Lonnie Lowery

                              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bugi - prehrana z masu

                                Ne, ne razumijem. Imam 23godine, probleme sa dobivanjem kilaže, treniram, hranim se i jedini na forumu nebi trebao uzimati suplemente po vama. Valjda imam dovoljno znanja da se ne složim sa vama.

                                Comment

                                Working...
                                X