Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bugi - prehrana za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Bugi - prehrana z masu

    Možeš uzimati suplemente. Suplementi su dodaci prehrani a ne zamjena za prehranu, to ti hoće reći.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Bugi - prehrana z masu

      Kužim 2+2, nigdje nisam napisao da ne pazim na prehranu samo se neki prave pametni.

      Comment


      • #33
        Re: Bugi - prehrana z masu

        sta neki, vecina...

        Comment


        • #34
          Re: Bugi - prehrana z masu

          Pih! Eto, ako se te ikako uvrijedio svojim postovima, ja ti se ispiricavam! Cilj mi je pomoc ti, a ne obrnuto. I ja sam mislio da su suplementi carobni, neophodni te svasta nesto no jednom ces shvatit da su ti novci mogli bit kvalitetnije iskoristeni. No dobro, eto, ja se povlacim iz rasprave.
          "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

          Youtube shit
          Web

          Comment


          • #35
            Re: Bugi - prehrana z masu

            Originally posted by 123 View Post
            Pih! Eto, ako se te ikako uvrijedio svojim postovima, ja ti se ispiricavam! Cilj mi je pomoc ti, a ne obrnuto. I ja sam mislio da su suplementi carobni, neophodni te svasta nesto no jednom ces shvatit da su ti novci mogli bit kvalitetnije iskoristeni. No dobro, eto, ja se povlacim iz rasprave.
            Nisi me uvrijedio, vjerojatno sam ostavio dojam mulca koji doma radi sklekove i pije proteine pa misli da će za 10 dana biti neznam što.

            Nego odgovorite mi jel se mogu izmješati gainer i whey u jednu masu i onda piti. Pretposvaljam da mogu ali za svaki slučaj da nebi došlo do nekakve kemijske reakcije ili explozije u meni

            I ono što sam pitao jel bi u tom slučaju trebao ubacit još i neki šečer u to?

            Comment


            • #36
              Re: Bugi - prehrana z masu

              Gainer = whey i šećer!!!!!!!!!!!!!!

              I ti sada pitaš smiješ li u gainer ubaciti whey i šećer...

              Smiješ li u čašu vode doliti još vode?
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Bugi - prehrana z masu

                Originally posted by kelly View Post
                Gainer = whey i šećer!!!!!!!!!!!!!!

                I ti sada pitaš smiješ li u gainer ubaciti whey i šećer...

                Smiješ li u čašu vode doliti još vode?
                - owned

                Svi su ti već sto puta rekli, i još toliko puta piše na ovom forumu
                gainer = skupi šećer, whey + glukoza = puno jeftinije, više porcija, isto učinkovito.

                Uzmi malo kalkulator, pogledaj sastav od gainera (P i UH) pa uzmi neki sastav wheya, obrati pozornost na gramažu porcije.
                Kad malo razmisliš unesi to u kalkulator i vidit ćeš šta se isplati, to što je pakiranje gainera od 5 kg 500-600 kn. A porcija je 150 g, u tih 150 g ima 30 g proteina, ostalo je ŠEĆER! Pa onda uzmi whey od 2 kile i vidi da je porcija od 25-30 g, vidi sastav i prokontaj malo, nije stvarno teško. Vučem dvojke iz matematike još od osnovne, no savladao sam tu računicu whey-gainer...

                Comment


                • #38
                  Re: Bugi - prehrana z masu

                  iskreno ovaj gainer je nepotreban po meni, sad ga popij do kraja, ali ubuduce ti preporucam da koristis whey+grožđani šećer nakon treninga i samo whey za dorucak

                  Comment


                  • #39
                    Re: Bugi - prehrana z masu

                    Kupio sam whey i neki šečer u dmu (ovaj, valja je to to) pa samo da pitam u kojem umjeru se to pije. Ovaj mi je rekao jedna žlica wheya i jedna tog šečera a mislim da sam na forumu pročitao više šečera?

                    Molim izraženo u velikim žlicama, grami mi ne idu baš nešto?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Bugi - prehrana z masu

                      Originally posted by bugi View Post
                      Kupio sam whey i neki šečer u dmu (ovaj, valja je to to) pa samo da pitam u kojem umjeru se to pije. Ovaj mi je rekao jedna žlica wheya i jedna tog šečera a mislim da sam na forumu pročitao više šečera?

                      Molim izraženo u velikim žlicama, grami mi ne idu baš nešto?
                      Dobro si kupio glukozu.

                      Može žlica wheya i žlica glukoze, tako i treba, glukoza je teža pa je ima više.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Bugi - prehrana za masu

                        Bogte kako je ovo slatko, nemogu ja ovo piti .
                        U koliko mlijeka/vode stavite te dvije žlice? Treba barem 2 litre da postane pitko.
                        Ja stavim u 3-4 deca malomasnog mlijeka i još u to dodam 5 velikih žlica zobenih pahuljica. Gainer nije nimalo sladak naspram ovoga.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Bugi - prehrana za masu

                          U PWM stavim oko pola litre vode pa mi nije slatko, u shaker sa mrežicom i dobro protresti da nema grudvica. Glukoza se uzima samo nakon treninga.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Bugi - prehrana za masu

                            Ne znam, ovo je nemoguće, diže mi se na usta, možda povratim. Gainer sam mogao eksati ali ovo...
                            Znaći ujutro samo žlica wheya bez šečera?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Bugi - prehrana za masu

                              Originally posted by bugi View Post
                              Ne znam, ovo je nemoguće, diže mi se na usta, možda povratim. Gainer sam mogao eksati ali ovo...
                              Znaći ujutro samo žlica wheya bez šečera?
                              Pomješaj sa vise tekucine..
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • #45
                                Re: Bugi - prehrana za masu

                                Ne mogu piti, vrača mi se na usta, toliko je slatko da jedva sam whey pijem. Čak mi je u teretani bilo loše i dizalo mi se jer sam popio prije treninga danas. Jel mogu prvo popiti whey pa onda pojesti žlicu glukoze?

                                Ako ne mogu morat ću kupiti gainer pa promješati sa wheyom.

                                Comment

                                Working...
                                X