Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bugi - prehrana za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Bugi - prehrana za masu

    Da možda bagerom ne stavljaš? Ne može biti tako slatko da se ne može popiti. Ja sam znao stavljati i po 100 g dekstroze u cca 8 dcl vode..

    Comment


    • #47
      Re: Bugi - prehrana za masu

      Meni može, stavio sam jednu jušnu žlicu. Nisam valjda navikao na to, ako ne bude išlo ond ću napravit dvije odvojene čaše. U jednu voda i šečer u drugu whey i mlijeko.

      Comment


      • #48
        Re: Bugi - prehrana za masu

        Ako ti ne valja, jedi rižu.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #49
          Re: Bugi - prehrana za masu

          Ma više mi je sladak whey nego šečer, njega sa vodom lako. Ma valjda ću se naviknuti na okus ako ne kupit ću gainer pa ću mješati.

          Comment


          • #50
            Re: Bugi - prehrana za masu

            Zanima me jeli dobro ako nemam nikakvih uh za ručak ili mi se neda kuhati tjestenina ili krupiri kasnije to zamjeniti zobenima.
            Nekad znam jesti zobene i 3 puta na dan jer taj dan nemam drugih uh.
            Jesu zobene oni kompleksni uh kakve spominjete da treba jesti?

            Comment


            • #51
              Re: Bugi - prehrana za masu

              da
              nema problema
              da

              jedan od najkvalitetnijih ako ne i najkvalitetniji izvor UH.. samo vidi jel ih dobro podnosiš.. dosta ljudi ih ne tolerira..
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #52
                Re: Bugi - prehrana za masu

                Ma podnosim, evo čak se i na whey navikavam.
                Samo me strah da se ne prezobiram
                Pahuljice su mi najjednostavnije za jesti, stavim ih u šalicu sa mlijekom i pijem uz kompjuter. Da idem spremati neku tjesteninu ili krumpire to mi je prava muka.

                Comment


                • #53
                  Re: Bugi - prehrana za masu

                  onda deri zobene.. i no sikiriki
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • #54
                    Re: Bugi - prehrana za masu

                    Originally posted by juka View Post
                    onda deri zobene.. i no sikiriki
                    Svaki dan, po cijeli dan, najbolji BB obrok koji postoji!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Bugi - prehrana za masu

                      Too Ovo je i mene zanimalo.
                      Desi se tu i tamo da nestane uobicajen UH pa nisam zna sto cu.. bome cu i ja sad zobene derati xD
                      It's not over until i win.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Bugi - prehrana za masu

                        Originally posted by PatrickStar View Post
                        Svaki dan, po cijeli dan, najbolji BB obrok koji postoji!
                        zna se ko zna šta valja
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #57
                          Re: Bugi - prehrana za masu

                          Jedno pitanje. Znam da se uh ne smije jesti prije spavanja samo me zanima zašto točno?
                          Jel problem ako jedem zobene u 23 sata ako idem spavati u 2 sata poslijeponoći. Zadnji obrok mi je u 2 sata i to posni sir.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Bugi - prehrana za masu

                            Originally posted by bugi View Post
                            Jedno pitanje. Znam da se uh ne smije jesti prije spavanja samo me zanima zašto točno?
                            Jel problem ako jedem zobene u 23 sata ako idem spavati u 2 sata poslijeponoći. Zadnji obrok mi je u 2 sata i to posni sir.
                            Jer dok spavaš ne trošiš energiju. Evo da ne filozofiram:

                            "Eating carbohydrates at night can, under certain circumstances, cause you to store the calories as fat. Another reason to avoid or lower your carbohydrate intake late at night, when trying to get cut, is to harness the body's output of growth hormone (GH), which is released at night within the first 90 minutes of deep sleep. GH is beneficial if you wish to shed fat and hold muscle, because it initiates a moderate shifting of fuel sources so the body burns more fatty acids at rest at the expense of burning less glycogen and body protein. Taking advantage of your body's GH output results in additional fat loss without a loss in muscle. Carbs consumed before you head off to bed can blunt the body's natural release of growth hormone, since GH is released more readily when blood-sugar levels are low. That's why some bodybuilders try to avoid carbohydrates later in the day."
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #59
                              Re: Bugi - prehrana za masu

                              Ok, znaći kasno je jesti ih 3 sata prije spavanja?
                              Još nešto, jel se računaju ovih 14 grama proteina iz zobenih u proteine?

                              Comment


                              • #60
                                Re: Bugi - prehrana za masu

                                http://www.reactivetrainingsystems.c...t-make-you-fat

                                "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                                Youtube shit
                                Web

                                Comment

                                Working...
                                X