Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: jedan brzinski dorucak

    hahah nemoj mislit da ovde postoji kakva ribarnica a.k.a. peškarija :P
    nisu ulovi vise ka sta su nekad bili...svega je manje....
    ...Lok'tar ogar...

    Comment


    • #32
      Re: jedan brzinski dorucak

      Pa sa kojeg si otoka? Ja sam bio na puno otoka i svaki ima ribarnicu u centru.
      Znam da nisu, ali ipak ima. Ti barem možeš jesti skroz frišku ribu za razliku od nas koji smo iz unutrašnjosti...

      Comment


      • #33
        Re: jedan brzinski dorucak

        a šolta.....
        ma prodaje se mozda jedanput sedmicno isprid ducana nama u mistu i to nesto malo....
        ...Lok'tar ogar...

        Comment


        • #34
          Re: jedan brzinski dorucak

          Brate, odredi tjedno, ili čak misečno ako možeš koliko ti okvirno mesa i ribe triba, kupi na veliko i zaledi i vadi dan za dan.
          Recimo baš san nekidan uzea palamidu za 70kn/kil i ima jedno 10ak feta po 10 dkg otprilike. To ti je za recimo 10 ručkova ili večeri po komad... Tako napraviš sa piletinom, puretinom.

          Comment


          • #35
            Re: jedan brzinski dorucak

            Ja da živim na otoku ili bilo gdje uz more, ja bi uzeo vrše uacio bi malo kruha unutra i sutri dan bi pokupio, sigurno bi bilo nešto ribe. LJeti kada odem u dubrovnik vidim ljude koji nekada imaju velike ulove, ali svaki dan bude malo.

            Comment


            • #36
              Re: jedan brzinski dorucak

              Off topic mali...
              Nikad manje ribe nije bilo nego ove godine. Bar šta se rekreativnog ribolova tiče, znam jer često zabacim sa kraja a i ronim kad god mogu.
              Suša...

              Comment


              • #37
                Re: jedan brzinski dorucak

                Originally posted by arianko View Post
                Ja da živim na otoku ili bilo gdje uz more, ja bi uzeo vrše uacio bi malo kruha unutra i sutri dan bi pokupio, sigurno bi bilo nešto ribe. LJeti kada odem u dubrovnik vidim ljude koji nekada imaju velike ulove, ali svaki dan bude malo.
                Nije ti to baš tako kako ti misliš. Ribe se love i sa iznutricama nekih riba, crvima itd.
                Uglavnom ima dosta posla oko toga, ali tko ima brodić, opremu i vrijeme onda je to odlična stvar...

                Comment


                • #38
                  Re: jedan brzinski dorucak

                  baci vršu i uvatit ces tija san ti rec sta :P
                  ovisi di i ovisi kad...i tu triba pripreme al ne nadaj se nekom velikom ulovu...

                  ma iman ja zaledjene ribe no frks, nedavno je jedan covik prodava za 20 kn komad trupa.....a jedan trup ima mesa za dvoje odraslih ljudi...i naravno da san se nakupova...
                  ali moje pitanje je bilo vezano za tunu u konzervi jer ne mozes svaki dan jest tu ribu, niti si svaki dan doma kroz jutro da bi to spremija za medjuobrok.....i nemas uvik volje to spremat dan ranije ili sta...
                  pitanje je bilo cisto teoretski moze li tuna u konzervi bit za jutarnji medjuobrok ako si na def. ? :P
                  ...Lok'tar ogar...

                  Comment


                  • #39
                    Re: jedan brzinski dorucak

                    Originally posted by Ant0ni0 View Post
                    Nije ti to baš tako kako ti misliš. Ribe se love i sa iznutricama nekih riba, crvima itd.
                    Uglavnom ima dosta posla oko toga, ali tko ima brodić, opremu i vrijeme onda je to odlična stvar...

                    ili kilo dva dinamita :P
                    ...Lok'tar ogar...

                    Comment


                    • #40
                      Re: jedan brzinski dorucak

                      Može, samo nemoj onada kupovati tunjevinu u ulju. Ako je u ulju onda je dobro ocjedi.

                      Comment


                      • #41
                        Re: jedan brzinski dorucak

                        Može zašto ne, probaj nać tunja u salamuri, ako ne iscidi uje i properi malo u vodi.

                        Comment


                        • #42
                          Re: jedan brzinski dorucak

                          Originally posted by Gorsel View Post
                          ili kilo dva dinamita :P
                          A čujen li da je nešto puklo, dolazin ti na vrata....

                          Comment


                          • #43
                            Re: jedan brzinski dorucak

                            Originally posted by t.a.z.m.a.n. View Post
                            A čujen li da je nešto puklo, dolazin ti na vrata....
                            hahah a posto smo sad "kolege" rijesit cemo nesto ispod banka...nekakav popust haha

                            btw.

                            otvori i scrollaj http://9gag.com/gag/6555009
                            ...Lok'tar ogar...

                            Comment


                            • #44
                              Re: jedan brzinski dorucak

                              Pa možeš jesti tunu. Riba je riba. Samo što ti je tuna dosta skuplja kad usporediš s ovim nekim ribama u ribarnicama, ali ako imaš para samo uzmi.

                              Comment


                              • #45
                                Re: jedan brzinski dorucak

                                Originally posted by Gorsel View Post
                                ili kilo dva dinamita :P
                                Ne se s tim baviti.

                                Comment

                                Working...
                                X