Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

    ja isto znam natjecatelje koji redovito jedu kulen, pizzu, cevape

    Comment


    • #17
      Re: Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

      jedi ti redovito pizzu i ćevape pa mi se javi za mjesec dana ako jedeš junk izgledaš ko junk, to vrijedi za 90 posto ljudi, ovih ostalih 10 su ili hemičari ili genetski imaju hiper ekto metabolizam
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #18
        Re: Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

        Originally posted by Mir7a
        jedi ti redovito pizzu i ćevape pa mi se javi za mjesec dana ako jedeš junk izgledaš ko junk, to vrijedi za 90 posto ljudi, ovih ostalih 10 su ili hemičari ili genetski imaju hiper ekto metabolizam
        Naravno, od junka budeš junk.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Brzinski dorucak: 50g proteina, 80g uh i 12g masti

          jedina kemija na kojoj se moze jest junk i rast i ne povecavat bf je tren dobro kazu i za gh al to nisam ni probo nit spada u aas:P

          Comment


          • #20
            Re: jedan brzinski dorucak

            Originally posted by SMALLbaby View Post
            teorija je prekrasna stvar samo cesto ima jako malo dodirnog sa stvarnim u BB i fitnessu,a cesto oni koji "preporucuju" u BB i fitnessu znaju preko TV-a.

            ja znam momke koji su jeli jaja i kobasice za dorucak,a natjecatelji su...
            najdraza recenica mi je "preporuca se",a a toga se drze ljudi sa 50kg sa krevetom.
            masti su tu jer zelis dignuti testo relativno brzo i zaustaviti katabolizam. masti nisu neprijatelji ukoliko ih znas iskoristit. iz istog razloga se preporuca i komad steaka u vecernjim satima. teorija....praksa... 2 razlicita svijeta decko
            hint: teorija je dobra, samo sto je rijetko ko zna



            onaj koji zna sta prica nikad nece prigovoriti mastima ujutro zbog inzulina ili glikogenskih zaliha
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #21
              Re: jedan brzinski dorucak

              a sta je sa tunon u konzervi ( tuna mare, ona "nasa" ja mislin..) za medjuobrok prije rucka ako si na def. ?
              pise samo da je cila konzerva cca 185 g i da ima 70% tune sta je cca 130 g....a tu je jos i natapanje u onom njihovom ulju....
              btw jutros san nakon kardia na prazan zeludac pojea 100 grama zobenih u 3 deca zelenoga caja sa onon mjericon wheya...
              ...Lok'tar ogar...

              Comment


              • #22
                Re: jedan brzinski dorucak

                Nabavi si sardinu u konzervi, 4 kn, meni je osobno draže jer vidin šta jeden
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #23
                  Re: jedan brzinski dorucak

                  Ili si nabavis lipo srdele cca 4-5 kg, ocistis, podjelis u porcije i u zamrzivac-ima ribe koliko hoces i za 6 min. je gotova u mikrovalnoj+malo maslinovog i zacina
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #24
                    Re: jedan brzinski dorucak

                    hahah..dobro danas san siguran jerbo je ostalo trupa sa gradela.....

                    http://www.delfin-pula.hr/slike/trupac.jpg
                    u nas se ta riba zove trup....i ima puno mesa

                    srdela je najbolja na gradele....al mi za to triba dvi ure posla... :P

                    ali pita san za tunu i ostale ribe u konzervama zbog masti....a ka na deficitu triba pripazit na njihov unos...
                    ...Lok'tar ogar...

                    Comment


                    • #25
                      Re: jedan brzinski dorucak

                      Ja jedem zobene i mljeko dok ne kupim whey da mogu ubacit to mi je super, a nakon treninga jaja posni malo domaceg speka ubacim radim na masi . Takoder zobene i mljeko ujutro jedem i kad nejdem u teretanu u svakom slucaju debljam se

                      Comment


                      • #26
                        Re: jedan brzinski dorucak

                        pa sto se tice konzervirane ribe u ulju i sl- ista stvar kao i sa ostalim namirnicama- ako je mozes ukomponirat u dnevne potrebe sto se tice makrosa--- zasto ne, nebitno jesi na defki ili masi. Iako bi ja iscijedio maksimalno koliko se moze ulja iz nje buduci da se s mastima vec ionako vrlo lako pretjera.
                        A srdelice s gradela-- pa to je savrsenstvo od klope ali se nema vremena- kao sto si i rekao-predugo traje tako da je ja osobno uglavnom samo zacinim i bacim u mikrovalnu na najjace cca 6-7 min- bude jako ukusna, ako ostavis malo duze s minimalno ulja, onda bude cak i hrskava
                        Last edited by Corry; 23-02-13, 12:33.
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #27
                          Re: jedan brzinski dorucak

                          jedini problem mi je rucak negdi oko 1 i po...
                          jer ne mogu bas utjecat na to sta ce moji skuvat....
                          iako mogu pazit koliko toga pojeden...
                          ...Lok'tar ogar...

                          Comment


                          • #28
                            Re: jedan brzinski dorucak

                            Živiš na moru, a jeo bi i kupovao ribe iz konzerva? Hahaha, sorry lik, ali tebi nije dobro!

                            Comment


                            • #29
                              Re: jedan brzinski dorucak

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              Živiš na moru, a jeo bi i kupovao ribe iz konzerva? Hahaha, sorry lik, ali tebi nije dobro!

                              mozda zato sta mi dida nije ostavija ni kaic ni kucicu u uvali ni nista od toga, a ne zelin bacat mine ka neki i jest salpe..... a sad..ako znas sta su salpe
                              dont judge jerbo ne znas situaciju

                              a i ne jede mi se svaki dan riba koju bi mora spremat dvi tri ure, jer tempus fugit a nemas uvik vrimena za tako nesto
                              ...Lok'tar ogar...

                              Comment


                              • #30
                                Re: jedan brzinski dorucak

                                Originally posted by Gorsel View Post
                                mozda zato sta mi dida nije ostavija ni kaic ni kucicu u uvali ni nista od toga, a ne zelin bacat mine ka neki i jest salpe..... a sad..ako znas sta su salpe
                                dont judge jerbo ne znas situaciju

                                a i ne jede mi se svaki dan riba koju bi mora spremat dvi tri ure, jer tempus fugit a nemas uvik vrimena za tako nesto
                                Kakav si ti to 'čovik s mora' kad nemaš brodić?!?!
                                Ma šalim se malo, pa ima zato ribarnica i uvijek bude friška riba na moru, za razliku kod nas u Zagrebu gdje znaju biti svakakve. Ja radije kupujem u ribarnici nego ove u konzervama, jeftinije je, a i ukusnije mi je i brzo se speče.

                                Comment

                                Working...
                                X