Announcement

Collapse
No announcement yet.

KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost :p

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

    glavno da teme tipa kako-da-skinem-salo-sa-trbuha-u-3-tjedna-da-mogu-galebarit-po-plaži-ovo-ljeto ili mali milijun rasprava o tome koje zobene jesti ne kvare forum

    i onda se čude kako nema cura na ovom forumu...


    Kleme, super izgledaš svaka čast

    Comment


    • #17
      Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

      Mogu reći da sam dostigla recimo, ali kad dođeš do toga da si dobar, onda tek počneš ići u detalje i "komplicirati" si život!
      Trenutno odmaram od treninga ova 3 tjedna i još do idućeg, onda opet počinjem, ali se više ne mislim zamarati nego čisto trenirati iz nekog osobnog gušta, prije je to 70% bilo zbog nekog ganjanja rezultata, a sada samo opušteno. Osobno sam trenutno na 175/55-56.

      Gavranka, mislim da sam ti negdje već i napisala (sad više nisam sigurna jesi li imala neku fotku ili ne), sve ovisi o tome kako si građena i kolčini mišićne mase, no kad gledam tvoje brojke samo, to može ići dolje još 5kg recimo za neki ideal (što se bar mojeg mišljenja tiče).

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • #18
        Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

        175/55-56

        wow, ja za takve mjere trebam izgubit još nekih 22 kg...
        obzirom da sam visoka 180/82... čini mi se malo nekako imat 60 kg

        Comment


        • #19
          Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

          Vea, zar se ne baviš ti profesionalno sa BB? Ili je to možda neka tvoja imenjakinja? Heh

          Comment


          • #20
            Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

            Originally posted by hardstyle91 View Post
            kvarite forum, ipak losa ideja posebne teme za cure, boze pomozi ;(
            šššiiiiiiiic
            I know i can be what i wanna be,
            if i work hard at it,
            i'll be where i wanna be
            i know i can, i know i can <3

            Comment


            • #21
              Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

              Originally posted by vea View Post
              Gavranka, mislim da sam ti negdje već i napisala (sad više nisam sigurna jesi li imala neku fotku ili ne), sve ovisi o tome kako si građena i kolčini mišićne mase, no kad gledam tvoje brojke samo, to može ići dolje još 5kg recimo za neki ideal (što se bar mojeg mišljenja tiče).
              Nisam stavljala fotke pa si me vjerojatno zamjenila s nekim..da, to sam i ja zaključila još 5 kg bi bilo idealno..al idem skroz polako, nekako sam sad više fokusirana na treninge koje sam skroz bila zapostavila..a vjerujem da će s njima i pravilnom prehranom i kg još malo pasti..

              Koliko, curke, unosite proteina po kg? znam da svi govore 2 g/kg, ali ja to ne mogu dostići s obzirom da ne koristim whey pa je to obično između 1 g/kg (kad ne treniram) i 1,5 g/kg (kad treniram). je li to malo?
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • #22
                Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                Originally posted by KLEME View Post
                175/55-56

                wow, ja za takve mjere trebam izgubit još nekih 22 kg...
                obzirom da sam visoka 180/82... čini mi se malo nekako imat 60 kg
                Ma ne bi se zbilja zamarala s tim kilama toliko, kažem, ogledalo ti govori sve što trebaš znati jer postoji puno faktora!

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Vea, zar se ne baviš ti profesionalno sa BB? Ili je to možda neka tvoja imenjakinja? Heh
                Ti misliš na Ve s teretana.net foruma il?! Pa nije imenjakinja kad joj slovo fali

                Originally posted by gavranka View Post
                Nisam stavljala fotke pa si me vjerojatno zamjenila s nekim..da, to sam i ja zaključila još 5 kg bi bilo idealno..al idem skroz polako, nekako sam sad više fokusirana na treninge koje sam skroz bila zapostavila..a vjerujem da će s njima i pravilnom prehranom i kg još malo pasti..

                Koliko, curke, unosite proteina po kg? znam da svi govore 2 g/kg, ali ja to ne mogu dostići s obzirom da ne koristim whey pa je to obično između 1 g/kg (kad ne treniram) i 1,5 g/kg (kad treniram). je li to malo?
                Ma nisam te zamijenila, samo nisam bila ziher jeli bilo fotki ili ne, sjećam se ja vašeg dopisivanja s početka..

                Osobno sam na nekih 120-140g (znači oko 2gkg više-manje), ali ovisi koliko UH unesem, tako da to varira. Nemam uvijek isti unos da ne šokiram tijelo s količinom kalorija ako imam povećano UH taj dan, pa ovisi... da se ne zavodenim

                Pa slobodno si malo nadodaš P, nije loše da si kupiš whey, iz razloga što ćeš na kraju mjeseca uštedjeti na hranu, ali i u puno slučajeva ćeš si olakšati život, samo zato... Osobno sam lijena jest pa mi je lakše samo popit u par minuta napitak!

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #23
                  Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                  Ja se još uvijek borim s tim izračunom kalorija..prosjek mi je 2000 kcal..kako sam rekla, za sada mi je naglasak na mišićima, pa s s tim ne zamaram pretjerano, bitno je samo da nisam u suficitu, a to nisam..jedem prilično čisto, samo se malo borim sa čokoladom..prešla sam na tamnu, ali je užasno skupa i čini mi se da ima previše masti (bar kako piše na deklaraciji)..koju vi jedete, ako jedete, i gdje ju kupujete i koliko dođe?

                  nego, Slavonka, daj nam malo opiši te svoje dvije bitke koje si dobila, ako imaš volje, naravno..baš me zanima..i kako će to izgledati kad dobiješ rat?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #24
                    Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                    čokolada!!! što je to????

                    ja sam u skoro 2 mjeseca samo jedan dan, na jedno popodne i to za neka dva sata imala priliku pojest sladoled!!!!!!!

                    tako... čokolada van!!! strogo!!!

                    Comment


                    • #25
                      Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                      2000 kcal, u čovječe, ti se bar najedeš
                      ja živim na 1200 već par godina

                      al slažem se za čoksu, to ono što ima okus po slatkom, jel

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • #26
                        Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                        vea, 1200 kcal samo ..pa to ti je manje od bazalnog metabolizma..ti se to zezaš? ja sam mislila da su bar ovdje ljudi ozbiljni..meni je bazalni samo 1600, s vježbanjem 3-5x tjedno 2300 kcal da održim težinu..dakle, opet sam u deficitu...ma zezaš me sigurno
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #27
                          Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                          Po čemu ja ne bih bila ozbiljna?
                          Tijekom godine sam uvijek između 1200-1500, ovisi. To je način koji meni odgovara i s obzirom na sjedilački život od 8 do 6 na poslu, putovanje autom 2 sata i trening od sat vremena, čovjek se prilagodi uvjetima. To ne znači da sam neozbiljna, svatko od nas je poseban i za sebe, a bazalni metabolizam isto tako nije potrebno držati se 1000% jer o mnogočemu može varirati, ali kao neka osnovica za orijenir naravno da može poslužiti.

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #28
                            Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                            Originally posted by vea View Post
                            Po čemu ja ne bih bila ozbiljna?
                            Tijekom godine sam uvijek između 1200-1500, ovisi. To je način koji meni odgovara i s obzirom na sjedilački život od 8 do 6 na poslu, putovanje autom 2 sata i trening od sat vremena, čovjek se prilagodi uvjetima. To ne znači da sam neozbiljna, svatko od nas je poseban i za sebe, a bazalni metabolizam isto tako nije potrebno držati se 1000% jer o mnogočemu može varirati, ali kao neka osnovica za orijenir naravno da može poslužiti.
                            ma da je ne znam kakav način života, to je premalo..tijelo se navikne na svašta, pa i na tako mali broj kcal, ali da je to dobro, nije sigurno..sorry, al mislim da kome god spomeneš tih 1200 kcal neće vjerovati..ima ovdje od mene daleko većih stručnjaka pa nek ti oni kažu nešto o tome,al da si uništavaš zdravlje to je sigurno..

                            I, bazalni metabolizam ti govori samo koliko ti je potrebno kcal kad ne radiš APSOLUTNO ništa cijeli dan...vrtila se ti makar na stolici, a pogotovo trenirala to nosi veliki broj kalorija..stručnjaci, da čujemo..?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #29
                              Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                              Poštujem tvoje mišljenje, ali isto tako raspravljali vi do sutra jeli mojih 1200-1500kcal "loše" za mene ili ne, sasvim je svejedno jer to je moj način života ovisno o fazi. Kad osjetim potrebu preko zime povisim podosta i recimo da uvijek odem 3-5kg gore što je dosta (jer su tada treninzi heavy i potrebno mi je više energije) koje preko ljeta skinem.

                              Tako da ne moraš se ti toliko uzbuđivati oko toga, ja poznajem svoje tijelo i način na koji funkcioniram.
                              Last edited by vea; 15-08-12, 17:33.

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • #30
                                Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                                Ja nekako ne vjerujem tim kalkulatorima...mislim, c'mon, 3-4 podatka je sigurno premalo da bi točno odredili bazalni metabolizam,tako da bolje se ne držati sljepo toga.

                                Po meni je najbolje eksperimentirati sa brojem kalorija kroz neko vrijeme, pa vidjeti sam kako ti tijelo reagira na npr.2000/1500/1200 ili koliko već kcal i po tome se ravnati ovisno o cilju koji želiš postići.

                                Iskreno, 1 200kcal se i meni čini premalo, ali ako Vei to odgovara i dobro se osjeća - zašto ne? Nismo svi jednaki.

                                Comment

                                Working...
                                X