Announcement

Collapse
No announcement yet.

KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost :p

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

    Originally posted by Slavonka23 View Post
    od silnog odusevljenja zavrsi ja na infuziji.. boca glukoze ftw... -.- sad se osjecam taaaakooo napuhnuto.. kao da sam pojela ne znam ti sta... uzas!! a strah me i pomisliti koliko ima kcal u toj glukozi...pfff danas sam sigurno na 3000kcal..
    Kakva ti je prehrana kad te poslala u bolnicu?

    Comment


    • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

      Originally posted by T.A.T.A. View Post
      jel ima neki štos kod ženski da ako prođeš 18% bf da zna izostati mjesečnica,o tome sam nešto pročitao ali nisam baš istraživao koliko se pojavljuje često i koliko traje!
      moze ali dosta nize, nema tih problema na 18%
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

        Originally posted by WTF View Post
        Kakva ti je prehrana kad te poslala u bolnicu?

        prehrana je super sređena.. samo sto je meni secer prirodno nizak..oko 3 mi bude (a trebao bi biti oko 4 - 4,5...pa kad mi jos dodatno padne.. gotova sam.. zuji u usima, postane mi jaaaako hladno (cak i kad je vani +40), mrak na oci itd. Glukoza mi tada ne gine.. uvijek uz sebe imam one glukozne bomboncice.. ali danas ni to nije pomoglo...
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

          Originally posted by TripleZ View Post
          moze ali dosta nize, nema tih problema na 18%
          Još uvijek ti je redovna znači?

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

            Slavonka, ovdje bih ti ja dobro došao.

            Ne znam kako, ali moj deda mi kaže da mu ja uvijek dižem šečer
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

              Originally posted by vea View Post
              Još uvijek ti je redovna znači?
              Kad mi ništa ne ide u životu, ja se ispišam na test za trudnoću, pa kažem sebi 'Bar nisi trudan’.


              pa eto :P
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                Originally posted by TripleZ View Post
                Kad mi ništa ne ide u životu, ja se ispišam na test za trudnoću, pa kažem sebi 'Bar nisi trudan’.


                pa eto :P
                hahahahahah oplakah

                Comment


                • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                  -imam pitanje pa neznam u koju temu spada pa mogu ovdje zasto neki bodybuilderi,reci cemo imaju 90kg,kad dodje 9 mje. idu na ''masu'' i dodju do 100-105 kg i opet kad dodje proljece,3-4 mjes. se vracaju na 90 kg i tako iz godine u godinu??znaci ovaj jedan sto ide u teretanu je 5 godina uvijek isti,cemu to ? moze li on npr doci na svojih 90kg ,ako je time zadovoljan,i npr radit trening snage ? da je jaci svaki mjesec za par kg na npr. DL ?

                  Comment


                  • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                    Originally posted by ibro10 View Post
                    -imam pitanje pa neznam u koju temu spada pa mogu ovdje zasto neki bodybuilderi,reci cemo imaju 90kg,kad dodje 9 mje. idu na ''masu'' i dodju do 100-105 kg i opet kad dodje proljece,3-4 mjes. se vracaju na 90 kg i tako iz godine u godinu??znaci ovaj jedan sto ide u teretanu je 5 godina uvijek isti,cemu to ? moze li on npr doci na svojih 90kg ,ako je time zadovoljan,i npr radit trening snage ? da je jaci svaki mjesec za par kg na npr. DL ?

                    zato sto proljece/ljeto kratki rukavi, plaza = pokazi sto si radio zimi...
                    jesen/zima skupljaj salo - ledeno...treba se grijati nekako...

                    Nemozes non stop masu gurati, treba se i čistiti kadkad znaas? Tijelo sve pamti....

                    Comment


                    • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                      Originally posted by WTF View Post
                      zato sto proljece/ljeto kratki rukavi, plaza = pokazi sto si radio zimi...
                      jesen/zima skupljaj salo - ledeno...treba se grijati nekako...

                      Nemozes non stop masu gurati, treba se i čistiti kadkad znaas? Tijelo sve pamti....

                      Nisi ga svatia, napisa je da lik radi masu i defku, i da je već 5 godina isti. Mislia je da bi mu bilo bolje da dođe do tih 90 pa onda lean mass il kako već.
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                        Originally posted by ibro10 View Post
                        -imam pitanje pa neznam u koju temu spada pa mogu ovdje zasto neki bodybuilderi,reci cemo imaju 90kg,kad dodje 9 mje. idu na ''masu'' i dodju do 100-105 kg i opet kad dodje proljece,3-4 mjes. se vracaju na 90 kg i tako iz godine u godinu??znaci ovaj jedan sto ide u teretanu je 5 godina uvijek isti,cemu to ? moze li on npr doci na svojih 90kg ,ako je time zadovoljan,i npr radit trening snage ? da je jaci svaki mjesec za par kg na npr. DL ?
                        vjerovatno pitaš zašto konstantno ne održava?

                        Može biti više razloga?
                        1. Nema znanja da održava forumu.
                        2. Pokušava da dođe do nove mišićne mase, ali nema znanja ili je dosegao genetski vrh pa nakon defke ništa ne ostane(ili ništa ne dobije).
                        3. Možda čovjek neće preko zime da održava tako nizak bf, što je u neku ruku logično. (koji će mu qrac)
                        4. Ima lošu genetiku, i da nakon 3 mjeseca patnje, gladovanja i održavanja čovjek konačno na masi prodiše.

                        Ovo zadnje najmanje vjerovatno.

                        Comment


                        • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                          -a mislim da i nema znanja,s obzirom da prica treniram 13-14 god mislio sam da se dalo vec nesto nauciti! ali problem je sto svaki mjesec daje 400-500 km na preparate zato mi nije jasno,al dobro,hvala na odg

                          Comment


                          • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                            Originally posted by ibro10 View Post
                            problem je sto svaki mjesec daje 400-500 km na preparate
                            za kožu il kosu?

                            dobro, a koje to točno koristi daj reci?

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                              -pa iskreno nebi ti znao reci koje to tocno koristi,mislim da je gold whey i znam da aminokiseline isto pije! prica se u teretani da daje toliko i on to prica! ima njega,ima on kila i sve,nego je iz godine u godinu doslovno isti,samo zavisi jel ljeto ili zima,a kad definiciju uradi,uopce to meni nije to,al eto! i u njega sam prvo vidio stomak,kad nosi majicu,ti bi reka debel,(skemba) ima stomacinu,a kad je skine ''six pack '' jel to genetika ili ?

                              Comment


                              • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                                Hahahaha...dobro, ti mene zezaš ili šta?
                                Pije ko svi normalno whey i bcaa i kaj sad...

                                Ne kužim poantu, pa možda si je dobar takav kakav je i to je to, nema neke velike nauke.

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X