Announcement

Collapse
No announcement yet.

KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost :p

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

    Originally posted by TripleZ View Post
    upravo tako

    prestani sebe sazaljavati i uporedjivati sa drugima...kada se svako jutro budes budio s ciljem da budes bolji nego prethodni dan i cvrstom odlukom da to ostvaris imaces rezultate koje ce te uciniti sretnim....neces biti ni arnold ni coleman ali bices zadovoljan i izgledaces impresivno za 99% populacije.
    Potpisujem!!!
    I sta sad ja bi' trebala prestati vjezbati jer tamo neka djevojka im para svaki mjesec za wehy a ja nemam,briga me ja sebi kupim piletinu ili znas jao vidi ona ima i "dude",ja nemam sta ce mi to sve hahaah smjesno..tako ne razmisljaju ljudi koji hoce da naprave nesto od sebe i svog zivota.
    p.s.budimo mi inspiracija za druge

    Comment


    • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

      Dobro kažete.

      (a ovo uglavnom ide "ibro10")

      Tu psiha igra dosta veliku ulogu, i najveći je problem taj što bi svi odmah htijeli brutalno izgledati, u kratkom roku (naglasak na "u kratkom roku").

      Maloprije si isprobavam majicu u trgovini, mislim da mi ok stoji. Odem van pitati frenda kaj on misli, i kaže "j*bo te ta majica, nikak ti ne stoji" (not sure if srs),
      kraj njega je stajalo par ženski (jedna radnica i 2-3 random cure, ovak iz svlačione)
      okrenem se njima, u svom stilu naravno, nikad vidio curu, odmah "kak ovo izgleda?", a one *_* ...
      Dobar ego booster, ali sve mi je bilo jasno,
      Frend je malo đeles

      Makar ja na sebi vidim još puuuuuno mjesta za napredka, praktički sam na samom početku i izbjegavam susret s ogledalom...
      opet si za "onih 99% populacije" onak,.... real MoFo, što je nekada teško za povjerovat.
      Kreni trenkat i ne opterečuj se glupostima...jednostavno manje misli, i ne uspoređuj se s ikime.
      Last edited by ScuderiaBull; 30-12-12, 17:39.
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

        Ljubomora cuda cini...samo sam ja mislila da je to vise karakteristika nas cura ali sve vise u zadnje vrijeme vidim da su i muskarci isti,isti

        Comment


        • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

          Originally posted by Sanja87 View Post
          Ljubomora cuda cini...samo sam ja mislila da je to vise karakteristika nas cura ali sve vise u zadnje vrijeme vidim da su i muskarci isti,isti
          Isti? Misliš 3 puta gori?!
          Ja sam ljubomoran na sebe, pogledam se u ogledalo i kazem sebi, zelim biti kao ja hihi

          E... Ibro10, iskreno...imam dovoljno novaca za sve suplemente na tržištu, jesam na bini? Nisam. Jesam super hero? Nisam. Imam li brutalan izgled? Nemam. Jesam postigao nešto posebno što siromašniji nisu? Nisam.
          Sve se svodi na po meni 2 ključne stvari: ODRICANJE I POSVEČENOST!
          Nije sve u lovi, jedino gdje mi lova u ovom slučaju pomaže je da si mogu priuštiti osobnog trenera. I to je sve extra više.
          I kad prestanes gledati druge i posvetiš pažnju isključivo sebi tek onda kreces pravim putem.

          Vidis kako je ScuderiaBull poceo napredovati cim je prestao svakodnevno gledati moje slike

          Comment


          • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

            [QUOTE=WTF;930100]Isti? Misliš 3 puta gori?!
            Ja sam ljubomoran na sebe, pogledam se u ogledalo i kazem sebi, zelim biti kao ja hihi

            hahahha ma znam kako ti je...)

            E... Ibro10, iskreno...imam dovoljno novaca za sve suplemente na tržištu, jesam na bini? Nisam. Jesam super hero? Nisam. Imam li brutalan izgled? Nemam. Jesam postigao nešto posebno što siromašniji nisu? Nisam.
            Sve se svodi na po meni 2 ključne stvari: ODRICANJE I POSVEČENOST!
            Nije sve u lovi, jedino gdje mi lova u ovom slučaju pomaže je da si mogu priuštiti osobnog trenera. I to je sve extra više.
            I kad prestanes gledati druge i posvetiš pažnju isključivo sebi tek onda kreces pravim putem.

            Bas tako.Ma puno ljudi razmislja kao ovaj Ibro ,nista samo nek nakupuje,proteina,steroda,zavali se,donese sebi grickalica,slatkisa i nek se ne boji,svi ima da mu zavide hahaha

            Comment


            • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

              Originally posted by Sanja87 View Post
              Bas tako.Ma puno ljudi razmislja kao ovaj Ibro ,nista samo nek nakupuje,proteina,steroda,zavali se,donese sebi grickalica,slatkisa i nek se ne boji,svi ima da mu zavide hahaha
              U slučaju steroida, tek onda MORAŠ SLOŽITI SVE TIP TOP, tek onda moraš raditi TRODUPLO BRUTALNIJE TRENINGE i hraniti se kao životinja. Ljudi uzmu kemiju i misle da ce sjedeci doci do rezultata. Ne, kemiju treba iskoristiti, kemija je uzaludna ako na treninzima neces iskoristiti njezin učinak, a o kuhinji da ne govorim.
              Da se razumijemo, kemija je dostupna za one koji se zele potruditi pronaci istu, kosta kao kanta wheya, zašto onda nisu svi nabildani?
              Imas za whey? Imaš i za kemiju. Ne košta ona tisuće eura....
              Ali zaključak u vezi kemije je jednostavan, nije žvaka za seljaka.

              Comment


              • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                al aj ti to dokazi tom "seljaku"...ma nemam zelju ni namjeru nikog nista da ubjedjujem,nit smatram da sam pokupla pamet cjelog svjeta al iznerviram se tako...odoh na trening pozdrav drugari

                Comment


                • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                  Originally posted by Sanja87 View Post
                  al aj ti to dokazi tom "seljaku"...ma nemam zelju ni namjeru nikog nista da ubjedjujem,nit smatram da sam pokupla pamet cjelog svjeta al iznerviram se tako...odoh na trening pozdrav drugari
                  Upozoriti možeš, dokazivati ne trebaš. Pametnom jedna dosta
                  Pozz, i kvalitetno se razvali na treningu!

                  Comment


                  • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                    Originally posted by Sanja87 View Post
                    al aj ti to dokazi tom "seljaku"...ma nemam zelju ni namjeru nikog nista da ubjedjujem,nit smatram da sam pokupla pamet cjelog svjeta al iznerviram se tako...odoh na trening pozdrav drugari
                    Hajde i nemoj dići svo željezo, ostavi nešto i drugima.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                      Originally posted by WTF View Post
                      Upozoriti možeš, dokazivati ne trebaš. Pametnom jedna dosta
                      Pozz, i kvalitetno se razvali na treningu!
                      Ma pravo da ti kazem ni mene niko nije upozoravao ni nagovarao,sama dok neke stvari nisam skontala nista od toga,a ja se ubjedjivati sa razno raznim nemam zivaca jos kao kazu aj smaras i sl...)))

                      Comment


                      • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                        Originally posted by kelly View Post
                        Hajde i nemoj dići svo željezo, ostavi nešto i drugima.
                        hahah dobro je bilo bas,jos sam pocela raditi trbusnjake sa opterecenjem,i imam kao malu upalu istih a inace rjetko kad dobijem upalu trbusnajka,koliko god da ih radim,odlicnooo..)

                        Comment


                        • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                          U potpunosti se slazem sa svima vezano za kemiju , prehranu i odricanje.Mnogo je njih koji se previse zale na uvjete te da nemaju dovoljno novaca za prehranu , a od njih 90% laze i izmislja te su jednostavno lijeni kupovati po akcijama i u vise razlicitih ducana.Druga je stvar kada neko jednostavno nema te si nemoze dnevno priustiti 200gP kao neki od nas ili neki od suplemenata i shvacam ih kada ponekad i odustanu od ovog sporta iliti hobija jer jednostavno vise ne vide poboljsanja.

                          Vezano za kemiju , ona nije nikakav magicni stapic , te je stvar jednostavna , ako netko nije solidno napredovao natural , onda ne vidim razloga zasto bi on bio jedan od respondera na kemiji (izuzev genetskih freakova).Iako postoje nebrojeni primjeri ljudi kojima se prvi dan staza u teretani poklapa sa 1. ciklusom , a za njih imam jedan naziv koji ne bih ovdje navodio

                          Originally posted by WTF View Post
                          Imas za whey? Imaš i za kemiju. Ne košta ona tisuće eura....
                          Jedino se sa ovim ne slazem , pogotovo kod "kvalitetnijih" ciklusa.
                          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                          - Aldous Huxley

                          Comment


                          • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                            Originally posted by WTF View Post
                            Vidis kako je ScuderiaBull poceo napredovati cim je prestao svakodnevno gledati moje slike


                            To je bilo čisto u naučne svrhe!
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                              Sve najbolje u novoj 2013.jpg. godini svima u Kokošinjcu i izvan njega!!

                              I da se nadovežem na temu prije. Moja želja za vas je da se ne zanemarujete sa uspoređivanjem sa drugima već da se svakim danom trudite da budete jači i snažniji nego što ste bili jučer. I svakih nekoliko mjeseci stanite i pogledajte jeste li napredovali. Ako jeste, sve ostalo je nebitno, budite ponosni na sebe znajući da idete prema svome cilju i nastavite tako..
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • Re: KOKOŠINJAC - ulaz na vlastitu odgovornost

                                -niste me ljudi skuzili,nisam uopce ljubomoran ni nista,samo sam htio reci da nije sve u treniranju i da ovaj spor igra veliku ulogu i financijama! ok sve to,sretno vam u novoj!

                                Comment

                                Working...
                                X