Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    i koj ti je draži sirovina il osmjeh oči kosa mislim da više upada u oči ovaj drugi ko što muškarcima upada figura žene sise i guza a onda ovo ostalo
    uostalom pa zar vi cure nemate one nagone da vam je draži snažniji od slabijeg ko da osmjeh oči i kosa nešto znaće

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Originally posted by sandra View Post
      ma prijatelju moj pa šta će meni novac od nekog "muškarca" ??
      ovim si sve rekla...
      treba razmisljati da ces postati necija zena, i onda ces se upitati ocel ti trebat novac od tog "muskarca",
      lako je dok otac moze sljakat svaki dan ..... ( uvjek ima izuzetaka ) "uspjesnih zena "
      a necu da raspravljam, i bas kao sto si rekla
      vidi se di ide ovaj svijet, brdo ljudi isto razmišljaju
      to je cinjenica i na to se sve svodi (materijalne vrijednosti) ...
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        Originally posted by sandra View Post
        Šta vama znači držat ko kraljicu?
        ja znam šta meni znači i to nije nikako ni približno pravit nekog BUDALOM.

        pored današnjih lešinara koji se ne znaju ponašat sa ženom, bez kulture i bez obraza, kad te dečko zagrli i poljubi već te tada čini kraljicom. Jel jasno sad
        Kad svrši i ne okrene se nego te poljubi i zagrli
        kad se brine dal ti je zima dok te vozi na motoru
        kad se smije s tobom o svemu i doživljava te ko prijateljicu a ne ko "ženu" jer su svi oko njega rekli da se žene treba tretirat ovako il onako

        i dosta offtopica
        Zašto vi nas ne držite ko kraljeve onda? Ne možeš tražit privilegije kraljice ako nemaš kralja, džaba ti sve onda.
        Chill bro

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Originally posted by pava View Post
          nego da se vratimo na temu nije bitno što 1. primjete ak nemaš k**** dovoljno velik da ju zadovoljiš kad sam pričo s nekim curama nije bitan ljep nabildan moš ti bit i bogat i imat maloga pa će ti curu trošit vrtlar haha
          il možda imat mali ali tehničar hehehe
          Ja sam pričao s nekim curama i kažu da najviše vole dečke koji su redoviti na satovima hrvatskog jezika. I totalno se napale kad neki dečko zna koristiti točke, zareze i osnovna gramatička pravila. Jer, ja sam npr. morao 3 puta pročitat tvoj post da bi skužio šta si uopće htio reći. Jbt, taj fejs vas je sve shebao u gramatici, više nitko ne zna napisat 3 jednostavne *****e rečenice.
          Chill bro

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            Originally posted by SemaMare View Post
            ovim si sve rekla...
            treba razmisljati da ces postati necija zena, i onda ces se upitati ocel ti trebat novac od tog "muskarca",
            lako je dok otac moze sljakat svaki dan ..... ( uvjek ima izuzetaka ) "uspjesnih zena "
            ne razumijem zašto se mjenja situacija ako postajem nečija žena?
            Žena je čovjek i kao čovjek uvijek ima pravo raditi i zaraditi svoj novac.-.-. ne razumijem tvoj zadnji post
            ?

            totalno mi se neda raspravljat se s tobom jer ti meni tumačiš kakve su žene, a ja znam valjda bolje od tebe kad sam ja žena. wtf

            Originally posted by pava
            i koj ti je draži sirovina il osmjeh oči kosa mislim da više upada u oči ovaj drugi ko što muškarcima upada figura žene sise i guza a onda ovo ostalo
            uostalom pa zar vi cure nemate one nagone da vam je draži snažniji od slabijeg ko da osmjeh oči i kosa nešto znaće
            haha iskreno? draži mi je onaj pametan
            To enjoy freedom we have to control ourselves

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Budimo realni, mora bit kompletna osoba.
              Isto kao kada ja gledam cure. Ako je zgodna, a glupavo se smije na svaku rijec - ne fala. Ako je pad super za popricat, al' gabor iz Pripyata - ne fala. Mozda cete rec da sam povrsan. No odbojno mi je i jedno i drugo, jednostavno mora imat "ono nesto" i bit kompletna. To "ono nesto" je za svakoga indidvidualno u smislu sto ga privlaci.

              Naravno tu su neke opce odrednice sto koji spol prvo primjeti, no nebitno jer se nitko ne zaljubi na doslovno "prvi pogled"! Na prvi pogled se mozes samo napalit...
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                to ovisi od cure do cure...neke gledaju kako se oblačiš, neke zube, neke usnice...neke nofceee i autee ihihihihihiih
                što se mišića tiče pročitao sam da se "pale" na jače ruke (podlaktice, biceps, triceps) i šira ramena...ahh al narafno napisale su da mora imat nešto i u "glavici"!!

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  Da se i ja nadovezem na ovu temu
                  Mislim da se ne moze gledati sta djevojke konkretno gledaju kod muskarca, netko je napisao ''sto ljudi, sto cudi'', s cime se u potpunosti slazem. Isto tako, o ukusima se ne raspravlja. Nisam nesto posebno nabildan, ali dosta prijateljica mi kaze da je to previse :/
                  Po mome misljenju one vise vole neke šonjce (isprika kao sam nekoga uvrijedi time) s plocicama koje se vide jer nema 20 kg.
                  Normalno, ima i onih koje vole nabildane i snazne muskarce, ali takve su rijeđe nego ove sto sam iznad naveo.
                  Negdje sam procitao da su nabildani muskarci vise za avanture(da ih zene tako gledaju) a za nesto ozbiljno da im nije bitno tijelo :/

                  @sandra --> to sto si ti rekla da ti je nebitno da li muskarac ima ''debel novcanik'' ili ne, to je tvoja dobra osobina sto muskarca ne gledas po novcaniku, ali danas su takva vremena da vecina djevojaka, cast iznimkama, gleda samo tko si i sta si, zalosno ali istinito

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    true story
                    Attached Files
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      Originally posted by deni098 View Post
                      @sandra --> to sto si ti rekla da ti je nebitno da li muskarac ima ''debel novcanik'' ili ne, to je tvoja dobra osobina sto muskarca ne gledas po novcaniku, ali danas su takva vremena da vecina djevojaka, cast iznimkama, gleda samo tko si i sta si, zalosno ali istinito
                      isto se može reć i za vas, da samo gledate da bude dobra p**ka, da izgleda ko s naslovnice. Cura u štiklama i minjaku je dobra, a ona u majici običnoj nije ni primjećena, makar imala 10 puta bolje sise i dupe od one sređene.

                      A to da ne gledam novčanik, pa naravno da ti je drago ako partner ima para, ali znam da to pare moje nisu i s obzirom da moj ponos ne dozvoljava da ga neko kupuje, sama si zaradim za ono što mi treba ili ako nemam pomirim se s tim i trudim se da si to mogu priuštit, sramota me da mi neko kupuje to, prije bi se zadavila u vlastitom g**nu
                      To enjoy freedom we have to control ourselves

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Originally posted by sandra View Post
                        isto se može reć i za vas, da samo gledate da bude dobra p**ka, da izgleda ko s naslovnice. Cura u štiklama i minjaku je dobra, a ona u majici običnoj nije ni primjećena, makar imala 10 puta bolje sise i dupe od one sređene.

                        A to da ne gledam novčanik, pa naravno da ti je drago ako partner ima para, ali znam da to pare moje nisu i s obzirom da moj ponos ne dozvoljava da ga neko kupuje, sama si zaradim za ono što mi treba ili ako nemam pomirim se s tim i trudim se da si to mogu priuštit, sramota me da mi neko kupuje to, prije bi se zadavila u vlastitom g**nu
                        Kao sto ti kazes da ne gledas muskarca po novcaniku, tako cu se i ja protiviti ovom tvom gore navedenom(zeleno oznaceno). Kao sto sam rekao, sve je stvar ukusa. Ali normalno, ako je zgodna to je plus. A sad hoce li ona nositi minic i stikle, ili obicnu majcu sasvim mi je svejedno. Iako radije preferiram pristojno oblacenje...

                        Mozda grijesim, ali realno gledaj, bi li bila s nekim ko nema za kruh, neki beskucnik i sl. ako je dobar covjek? Vecina takvih ljudi su sada i dobri ljudi jer su naucili pouku, ali i dalje bez djevojke/zene

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          ja trenutnoo jesam s takvim
                          nije beskućnik al nema posao, nema škole, nema vozačke i nema prijevoz + uskoro ide u zatvor zbog prekršaja koje nije mogao platit
                          i volim ga uvijek jer ono šta mi on daje nijedan dečko mi do sad nije znao dat
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by sandra View Post
                            ja trenutnoo jesam s takvim
                            nije beskućnik al nema posao, nema škole, nema vozačke i nema prijevoz + uskoro ide u zatvor zbog prekršaja koje nije mogao platit
                            i volim ga uvijek jer ono šta mi on daje nijedan dečko mi do sad nije znao dat
                            Onda cu reci da si ti jedna od onih rijetkih
                            Ali nazalost, danas su rijetke takve djevojke, nije im bitna samo ljubav :/

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              mene cure pitaju kako ja mislim imat s njim djecu itd, ne znam jer sad djecu ne želim, kad budem htjela ću razmišljat o tome. a i znam da bi se on za svoju djecu trudio, dok za mene ne treba jer ja nisam dijete
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                A ne mislte nista lose, ne znam kakva su tvoja primanja, ali po napisano vidim da su njegova nula. Trebaju i ta djeca zivjeti od necega, najlakse je napravit djete.

                                Comment

                                Working...
                                X