Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    Mislim da ti je 182 cm sasvim dovoljno.
    "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Tebi je, meni nije
      There are no shortcuts to any place worth going.
      ~Beverly Sills

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        To su predrasude. Ljudima koji tako razmisljaju vecinom se dogodi cisto suprotno. U tvom slucaju zaljube se u "nize"(visok sam 188 tako da ne opravdavam sebe). To je isto kao da ja kazem da volim samo cure koje imaju smedu kosu i sise trice.
        Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Originally posted by MissFreaky
          Ma nisam. Nisam nikakva mačo ženska. A i to što si rekao da mi se primjeti da imam 18 mi je oooogroooman kompliment . Napokon da se i ja ponašam u skladu sa svojim godinama

          Samo kažem svoje mišljenje, a i... Kako ga nebi rekla kad ionako nema žena ovdje da me kritiziraju što sam takva... Sa curama uvijek treba pazit šta ćeš reć i na koji ćeš način to reć, pa čak treba i lagat oko milijon stvari. Ah, žene...
          to nije trebo bit kompliment kolko sam ja skuzio... oce rec da si djetinjasta
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            Originally posted by Moi
            To su predrasude. Ljudima koji tako razmisljaju vecinom se dogodi cisto suprotno. U tvom slucaju zaljube se u "nize"(visok sam 188 tako da ne opravdavam sebe). To je isto kao da ja kazem da volim samo cure koje imaju smedu kosu i sise trice.
            Pa zar ovdje ljudi shvaćaju SVE ozbiljno? Ja nikad nisam rekla da neću završiti i sa nižim dečkom od sebe. Činjenica JE da su niži dečki uvijek zgodniji (barem sam ja tako primjetila). Ali visokih ima jako malo, pa su mi oni posebni

            Isto kao što neki muškarci preferiraju npr. crnke, ne znači da NIKAD neće bit sa plavušom il brinetom, zar ne? Svatko ima neke svoje standarde i neke svoje ideale ljepote. Dapače, imala sam ja i "niskih" dečkiju. Ali visoki su moj turn on i to je to . Naravno, ako sam nekoga uvrijedila - ispričavam se odmah sada. Samo sam napisala što prvo primjetim, ali to ne znači da ne mogu smisliti "niske" dečke.

            @ Šimun

            Znam ja dobro šta je on sa time meni rekao. Ali ja iz svega pokušavam izvuć nešto pozitivno, pa tako i iz tako ružnog komentara koji je, po mom mišljenju, bio suvišan . Nitko mi do sada nije rekao da se ponašam djetinjasto, pa tako sigurno neću uzeti za kritiku njegov komentar i slušati što govori čovjek koji je pročitao par mojih posteva na forumu.
            Opustite se ljudi. I nemojte sve shvaćati doslovno.
            There are no shortcuts to any place worth going.
            ~Beverly Sills

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by MissFreaky
              Originally posted by Moi
              To su predrasude. Ljudima koji tako razmisljaju vecinom se dogodi cisto suprotno. U tvom slucaju zaljube se u "nize"(visok sam 188 tako da ne opravdavam sebe). To je isto kao da ja kazem da volim samo cure koje imaju smedu kosu i sise trice.
              Pa zar ovdje ljudi shvaćaju SVE ozbiljno? Ja nikad nisam rekla da neću završiti i sa nižim dečkom od sebe. Činjenica JE da su niži dečki uvijek zgodniji (barem sam ja tako primjetila). Ali visokih ima jako malo, pa su mi oni posebni

              Isto kao što neki muškarci preferiraju npr. crnke, ne znači da NIKAD neće bit sa plavušom il brinetom, zar ne? Svatko ima neke svoje standarde i neke svoje ideale ljepote. Dapače, imala sam ja i "niskih" dečkiju. Ali visoki su moj turn on i to je to . Naravno, ako sam nekoga uvrijedila - ispričavam se odmah sada. Samo sam napisala što prvo primjetim, ali to ne znači da ne mogu smisliti "niske" dečke.

              @ Šimun

              Znam ja dobro šta je on sa time meni rekao. Ali ja iz svega pokušavam izvuć nešto pozitivno, pa tako i iz tako ružnog komentara koji je, po mom mišljenju, bio suvišan . Nitko mi do sada nije rekao da se ponašam djetinjasto, pa tako sigurno neću uzeti za kritiku njegov komentar i slušati što govori čovjek koji je pročitao par mojih posteva na forumu.
              Opustite se ljudi. I nemojte sve shvaćati doslovno.
              kako imas volje pisati ovolike postove

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Originally posted by Big one
                Originally posted by MissFreaky
                Originally posted by Moi
                To su predrasude. Ljudima koji tako razmisljaju vecinom se dogodi cisto suprotno. U tvom slucaju zaljube se u "nize"(visok sam 188 tako da ne opravdavam sebe). To je isto kao da ja kazem da volim samo cure koje imaju smedu kosu i sise trice.
                Pa zar ovdje ljudi shvaćaju SVE ozbiljno? Ja nikad nisam rekla da neću završiti i sa nižim dečkom od sebe. Činjenica JE da su niži dečki uvijek zgodniji (barem sam ja tako primjetila). Ali visokih ima jako malo, pa su mi oni posebni

                Isto kao što neki muškarci preferiraju npr. crnke, ne znači da NIKAD neće bit sa plavušom il brinetom, zar ne? Svatko ima neke svoje standarde i neke svoje ideale ljepote. Dapače, imala sam ja i "niskih" dečkiju. Ali visoki su moj turn on i to je to . Naravno, ako sam nekoga uvrijedila - ispričavam se odmah sada. Samo sam napisala što prvo primjetim, ali to ne znači da ne mogu smisliti "niske" dečke.

                @ Šimun

                Znam ja dobro šta je on sa time meni rekao. Ali ja iz svega pokušavam izvuć nešto pozitivno, pa tako i iz tako ružnog komentara koji je, po mom mišljenju, bio suvišan . Nitko mi do sada nije rekao da se ponašam djetinjasto, pa tako sigurno neću uzeti za kritiku njegov komentar i slušati što govori čovjek koji je pročitao par mojih posteva na forumu.
                Opustite se ljudi. I nemojte sve shvaćati doslovno.
                kako imas volje pisati ovolike postove
                Rekla sam odmah na početku da ću pisati kilometarske postove
                Kelly je rekao da imate dovoljno papira, pa ja pišem... I pišem... I još malo pišem

                A šta ću kad se ne mogu zaustaviti
                There are no shortcuts to any place worth going.
                ~Beverly Sills

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  Originally posted by MissFreaky
                  Originally posted by Stjep
                  di spada 177 u nisko il pre nisko
                  Meni je ovo definitivno pre nisko. Isto kao što mi je za ženu moja visina (170cm) pre niska, tako da... Da se mene pita - svi muškarci bi bili iznad 190cm, a sve žene iznad 175cm
                  da se mene pita muškarci bi bili baš me briga koje visine, a sve ženske 160cm
                  (ja sam 186 al obožavam male) (i da fullo sam s teme ovdje se radi o ženskim željama )
                  www.paintball-pula.hr

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    Originally posted by Moi
                    To su predrasude. Ljudima koji tako razmisljaju vecinom se dogodi cisto suprotno. U tvom slucaju zaljube se u "nize"(visok sam 188 tako da ne opravdavam sebe). To je isto kao da ja kazem da volim samo cure koje imaju smedu kosu i sise trice.
                    pa da, ima u tome istine što kažeš!
                    time si uokviravamo široku lepezu izbora partnera koji bi nam pasali po raznim drugim osobinama; meni nekad neki dečko jednostavno sjedne, a da ne paše u moju idealnu sliku osobina koje tražim;
                    stvar je njegove vibre, osobnosti;
                    ja koja volim samo zgodne i mlađe dečke, jednom sam se zaljubila u 10g starijeg debelog muškarca, s velikim trbuhom, malim penisom i ludovala sam za njim. i kad smo prekinuli bila sam bolesna mjesecima, plakala, patila, propadala.

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      Originally posted by hardcora
                      meni nekad neki dečko jednostavno sjedne
                      ..a nekad ti njemu sjednes

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Ovisi od cure do cure što prvo primjeti
                        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          iz mog dosadasnjeg iskustva cure vole kad imas muda(u svakom smislu) ,mada i gradja nije na odmet
                          NO ....
                          NO ....
                          NO ....





                          <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by dizajner
                            Originally posted by Black_Angel
                            ak bildaš radi cura neš ti daleko ... znaš šta gledaju : novčanik , auto , markiranu odječu , lanac oko vrata čije nosiš prezime i kolka ti je kara !!!
                            Čuj onda si u krivom društvu, ako misliš da nema cura kojima to nije najvažnije onda si u krivu.
                            slažem se s @dizajnerom..
                            definitivno se trebate zapitat u kakvom se društvu krećete ako su samo ovakve cure oko vas... meni je to jaaaako sirovo!
                            čim vidim vani tipa sa nekom lančinom oko vrata odma znam da je neki primitivni folirant, a takav i traži jedino sponzorušu koja će hodat pored njega ko sjena i šutit. (nemojte me krivo shvatiti, zna se na kakve "lance" se misli.. a te možeš prepoznat da imaju značenja više od samog nakita). upravo takvi redovito, kad sjednu, stave na stol ključeve od auta/privatnog aviona/helikoptera i naravno, nezaobilazan mobitel koji je slika i prilika nekog najnovijeg izašlog modela. takvi ljudi jako pate od kompleksa da budu prihvaćeni kao face u društvu i da budu viđeni. s takvima na kraj, mogu izać samo sponzoruše. ..a njih, na sreću takvih tipova, ima nebojeno puno! pa eto...uvijek se nađu na kraju lonac i poklopac.

                            osobno... najbitnije kod dečka mi je da je on karakter (ima jedna: "da bi bio moj, muškarac najprije mora biti svoj"), da je inteligentan i ambiciozan (da zna što želi u životu i da tome i teži, a ne da sjedi na kauču i kenja o tome kako je život težak )
                            a fizički.. prvo primjetim oči..to me obara skroz i od toga tek kreće dalje.. onda su tu i ruke.. i volim veliku šaku..uf.. ..ali definitivno prvenstvo "prolaza" imaju jače nabildani tipovi. ne vole to sve cure.. al eto.. ja volim!
                            Get fit or die trying!

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              Originally posted by Big one
                              Originally posted by hardcora
                              meni nekad neki dečko jednostavno sjedne
                              ..a nekad ti njemu sjednes

                              dobraaa.

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                oi ljudi...hmmm citam i ima fakat svaceg...
                                u zadnje vrijeme je tesko nac pravu ribu al ipak naleti pokoja MRAK
                                e sad ja se trudim sto bolje izgledat radi sebe a ujedno i radi riba....naravno 70 poto radi sebe...(narem 70 posto)

                                a sad ak se nekoj ribi dopadnem super a ako joj je moj BF premali ili pravelik zaboli me...u glavi je 70 posto u tjelu 30 :P

                                Comment

                                Working...
                                X