Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    ma ljudi.. najbitnija je priča... slušajte barneya D: hahahahaahhahahaha

    nemojte.. lik je *****čina
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Vi ste ekipo pomalo smješni, pa vi konstantno opisujete jedno te isti tip žene, ili je neka šminkerica ili je neka sponzoruša. To vam je tako kad izlazite po cajkaroškim klubovima gdje se takve skupljaju pa onda odlazite poslije posrani doma sa mislima "sve su žene iste kurve, samo pare bla bla bla bla...

      Ama baš svaku ženu koju sam upoznao i s kojima visim niti jedna ne brije na nikakve košuljice, traperice i cipelice i one koje su u vezi nisu nit sa nabildanim nit sa nekim idealima od muškaraca...Malo otvorite oči i pogledajte po ulici kakvi se parovi šeču okolo pa će vam možda neke stvari biti jasnije.

      Uostalom koga briga što one prvo primjete? Ako ti se ženska sviđa, uleti joj pa kud puklo da puklo...ne biraš u koga ćeš se zaljubiti to se jednostavno dogodi...

      I spustite se na zemlju i prestanite tražiti ideale jer će te u protivnom odrađivati extra serije za desnu ruku ili će te jako puno novaca trošiti na baterije.

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        Originally posted by Soner
        Originally posted by Stjep
        Originally posted by Soner
        Originally posted by pavlek
        cure na nama gledaju isto što i mi na njima
        znači prsa, stražnjica, trbušni, noge...
        prvo primjete awwić kravić frizuricu i odjeću :P
        većina frendova ne liči ni našta u smislu muskulature itd. a bare brutalne pičke. ne pale se trebe baš na mišiće, ako ćemo realno gledat
        prvo će te pogledat od glave do pete, ako furaš neke šminkerske šuze, skupe trapke i neku finu košuljicu, zbarit ćeš nešto pa makar bio najneproporcionalnije građen na svijetu. to ti je frende ko čokolada, ako ima lijep omot, imat će i kupca, ako je omot neki obični crni s natpisom ČOKOLADA, moš ga je..t...

        nije to bas tako!
        jel ti to pricas iz iskustva ili ?
        Ne, to mi je ivek iz šarengrada rekao
        A i možeš probat logički razmišljat. 95% treba ne trenira nikakav sport, a kamoli da su ušle u teretanu, znači da ih sport, zdrav život i rekreacija ne zanimaju. Jedna zajednička točka manje. Ali zato, tih 95% treba se voli lijepo obući, sredit, našminkat, otić kod frizerke da im sredi neku awww frizuru itd. Eh sad, jel misliš da bi se jedna tako brutalno sređena cura šetala po gradu s nekim likom koji fura običnu bijelu majicu, trenirku i tenisice za jogging? Ofkors da ne. Traže dečke koji se vole fino obuć, dečke koji imaju također aww frizuricu i kako bi mi primitivci rekli, traže *****a. Takvi najbolje prolaze kod pički.

        pa danas se uz malo novaca ako imas stila moze ljepo srediti i izgleda kulturno. a ja kad izadem van, koliko vidim svi decki su normalno obuceni. traperice i kosulja. kao sto ti nebi pogledo u discu curu u trenerci pokraj cure u haljini koja drzi do sebe, ako nebi ni ona nekog u trenerci pokraj nekog u kosulji.
        ALI postoje cure kojima to nije bitno,i moze se naci dosta normalnih curama, kojima novac nije bitan. a ko voli bit s droljom neg bude, meni ne trebaju povrsne cure. nit me to privlaci

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Originally posted by Kingbuzz
          Uostalom koga briga što one prvo primjete? Ako ti se ženska sviđa, uleti joj pa kud puklo da puklo...ne biraš u koga ćeš se zaljubiti to se jednostavno dogodi...
          ...i obuzet će te lepitirići u trbuhu, awww

          @stjep

          Ma joj, ***** ti to sve. Frendice s povlasticama rulaju.
          Chill bro

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            Originally posted by Soner
            Originally posted by Kingbuzz
            Uostalom koga briga što one prvo primjete? Ako ti se ženska sviđa, uleti joj pa kud puklo da puklo...ne biraš u koga ćeš se zaljubiti to se jednostavno dogodi...
            ...i obuzet će te lepitirići u trbuhu, awww

            @stjep

            Ma joj, j.beš ti to sve. Frendice s povlasticama rulaju.
            http://www.facebook.com/pages/Prava-pri ... 6953987247

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by Stjep
              kao sto ti nebi pogledo u discu curu u trenerci pokraj cure u haljini koja drzi do sebe, ako nebi ni ona nekog u trenerci pokraj nekog u kosulji.
              definitivno mogu tvrditi upravo suprotno.. u discu ili bilo gdje se nalazila primjetim prije dečka u trenerci nego onog u košulji. Kakve košulje? to ne doživljavam
              To enjoy freedom we have to control ourselves

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Originally posted by sandra
                Originally posted by Stjep
                kao sto ti nebi pogledo u discu curu u trenerci pokraj cure u haljini koja drzi do sebe, ako nebi ni ona nekog u trenerci pokraj nekog u kosulji.
                definitivno mogu tvrditi upravo suprotno.. u discu ili bilo gdje se nalazila primjetim prije dečka u trenerci nego onog u košulji. Kakve košulje? to ne doživljavam
                al srićo moja ti i nekoliko cura koje ste na ovom forumu ste iznimke među ženskom populacijom...jer sam tvoj način života je drukčiji pa i vaše ponašanje i gledanje muškaraca
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  zato i jesu odi.. na forumu..
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    Danas kod dečka...
                    Bio je u trenirci kad sam došla i žurim se ko luda (jer sam kasnila na jedan dogovor) i ide on s menom usput da prošeta psa. Reko, ok.
                    Al ne može on van k'o klošar, pa obuče traperice, pa jedna majica (preuska), pa druga majica ...



                    Mislim da ću sama sebi čestitati kad nađem dečka koji u biti želi hodat u trenirci vani!!! (da naglasim, svi do sada su uvijek bili u treningu godinama, pa ti onda znaj...nema tu pravila)

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      Što cure prvo primjete?
                      Mene
                      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Originally posted by vea
                        Mislim da ću sama sebi čestitati kad nađem dečka koji u biti želi hodat u trenirci vani!!!
                        Haha, samo pazi da ne nađeš dečka koji neće htjeti hodati ni u čemu OSIM u trenirci.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          Što cure prvo primjete?
                          auto, lova, i biceps...
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by vea
                            Mislim da ću sama sebi čestitati kad nađem dečka koji u biti želi hodat u trenirci vani!!! (da naglasim, svi do sada su uvijek bili u treningu godinama, pa ti onda znaj...nema tu pravila)
                            ako si ti ovo na avataru ja cu hodat u trenirci po vani...nije bed
                            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              Originally posted by Dida
                              Haha, samo pazi da ne nađeš dečka koji neće htjeti hodati ni u čemu OSIM u trenirci.
                              Hahaha...
                              Imas pravo!

                              @KeLavra
                              Haha, pa onda pripremi jednu!

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                dirty talk...'sta nosis na sebi'....'trenirku,pamucnu'....'uuuu i'm horny'
                                imas kakvih zelja,tipa boja,kroj,marka?
                                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                                Comment

                                Working...
                                X