Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što cure prvo primjete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što cure prvo primjete?

    sta fali bradici pava

    Comment


    • Re: Što cure prvo primjete?

      Originally posted by giusseppe7777 View Post
      podrzavan te u svemu ovim u zadnjoj recenici. onaj muskarac koji curu tretira ko kraljicu je budala i toga "muskarca" cura nikad nece postovat jer to nije musko, a zene su ko zene po prirodi. gle, jedno je postovat curu i volit jer, a drugo je držat je ko kraljicu i drzat ko ko kap vode na dlanu

      kad san u sub bije vani zgadilo mi kad vidin kakvi su muskarci postali papucari, a kako su zene postale dominantne i fufe
      Slažem se Giuss...svatko u vezi mora držat prvo do sebe! Imat ću više poštovanja prema muškarcu kad će prvo riješit svoje obaveze, a tek onda imat vremena za mene.

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • Re: Što cure prvo primjete?

        Šta vama znači držat ko kraljicu?
        ja znam šta meni znači i to nije nikako ni približno pravit nekog BUDALOM.

        pored današnjih lešinara koji se ne znaju ponašat sa ženom, bez kulture i bez obraza, kad te dečko zagrli i poljubi već te tada čini kraljicom. Jel jasno sad
        Kad svrši i ne okrene se nego te poljubi i zagrli
        kad se brine dal ti je zima dok te vozi na motoru
        kad se smije s tobom o svemu i doživljava te ko prijateljicu a ne ko "ženu" jer su svi oko njega rekli da se žene treba tretirat ovako il onako

        i dosta offtopica
        To enjoy freedom we have to control ourselves

        Comment


        • Re: Što cure prvo primjete?

          Kaj napraviti da te pice primjete??? Jednostavno, samo se prošeći po špici u plavoj trenirci sa dinamovim grbom. Can't miss.

          Comment


          • Re: Što cure prvo primjete?

            hah jooj ovi vasi zadnji postovi prepiranja me asociraju na insert iz filma






            @sandra bez uvrede al ta tvoja prica mi nesto smrdi, kad ovo kad ono, samo gotiva, a iskreno kojoj novac ne igra ulogu mislim da mnogo sere, jer kad tad svidit ce se neke cizmice il nesto a ti nemas da joj priustis, i eto problema



            Uspješan muškarac je onaj koji zarađuje više no što mu supruga može potrošiti. - Uspješna žena je ona koja pronađe takvog muškarca. ?

            a ovo s linka obavezno procitati
            http://www.opusteno.rs/humor-zabava-...rca-t5089.html
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • Re: Što cure prvo primjete?

              Originally posted by giusseppe7777 View Post
              podrzavan te u svemu ovim u zadnjoj recenici. onaj muskarac koji curu tretira ko kraljicu je budala i toga "muskarca" cura nikad nece postovat jer to nije musko, a zene su ko zene po prirodi. gle, jedno je postovat curu i volit jer, a drugo je držat je ko kraljicu i drzat ko ko kap vode na dlanu

              kad san u sub bije vani zgadilo mi kad vidin kakvi su muskarci postali papucari, a kako su zene postale dominantne i fufe
              a pusti ti to kad bi imo neku sa dobrim sisama i guzovima i još zgodna eeeeeeeee
              al kad bi imo neku koja nije onak fitnes look nego bodybuilderica eeeeee zamisli kolke bi guzove imala pa takvu se isplati držat ko kraljicu

              Comment


              • Re: Što cure prvo primjete?

                Originally posted by FEARiTseLF View Post
                sta fali bradici pava
                ko je reko da joj što fali il škembi sve je to prirodno muški hehe
                i treba imat oboje haha

                Comment


                • Re: Što cure prvo primjete?

                  Originally posted by pava View Post
                  ko je reko da joj što fali il škembi sve je to prirodno muški hehe
                  i treba imat oboje haha
                  Znaš kak se kaže, gdje je bačva tu je i pipa.

                  Comment


                  • Re: Što cure prvo primjete?

                    Originally posted by pava View Post
                    a pusti ti to kad bi imo neku sa dobrim sisama i guzovima i još zgodna eeeeeeeee
                    al kad bi imo neku koja nije onak fitnes look nego bodybuilderica eeeeee zamisli kolke bi guzove imala pa takvu se isplati držat ko kraljicu
                    nema te cure na svitu koju san ja drza ko kraljicu il cu je drzat ko kraljicu! izgled je potpuno nebitan u svemu tome, mada je nepisano pravilo da danas bilo koja cura koja fizički ima ikakve privlačnosti je otišla "krivim putem" (čast iznimkama)
                    ja san za ljubav i poštivanje i vezi, ali san i zato da ostanen muškarac u svemu tome
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • Re: Što cure prvo primjete?

                      nego da se vratimo na temu nije bitno što 1. primjete ak nemaš k**** dovoljno velik da ju zadovoljiš kad sam pričo s nekim curama nije bitan ljep nabildan moš ti bit i bogat i imat maloga pa će ti curu trošit vrtlar haha
                      il možda imat mali ali tehničar hehehe

                      Comment


                      • Re: Što cure prvo primjete?

                        Istina. Ako je ćevap u gaćama, DŽABA TI SVE!
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • Re: Što cure prvo primjete?

                          Originally posted by SemaMare View Post
                          @sandra bez uvrede al ta tvoja prica mi nesto smrdi, kad ovo kad ono, samo gotiva, a iskreno kojoj novac ne igra ulogu mislim da mnogo sere, jer kad tad svidit ce se neke cizmice il nesto a ti nemas da joj priustis, i eto problema
                          eeee majkemi di ide ovaj svijet...
                          ma prijatelju moj pa šta će meni novac od nekog "muškarca" ??
                          Ja novaca imam dovoljno za sebe i sigurno me nečiji džep ne može usrećit a pogotovo neće usrećit ljude koji imaju osjećaj za moralne vrijednosti, šta da mi kupi čizme pa da ja njemu moram kupit jaknu, itd?

                          vidi se di ide ovaj svijet, brdo ljudi isto razmišljaju
                          ne znam ne znam... žalosno je sve to

                          Ž A L O S N O
                          To enjoy freedom we have to control ourselves

                          Comment


                          • Re: Što cure prvo primjete?

                            Originally posted by pava View Post
                            nego da se vratimo na temu nije bitno što 1. primjete ak nemaš k**** dovoljno velik da ju zadovoljiš kad sam pričo s nekim curama nije bitan ljep nabildan moš ti bit i bogat i imat maloga pa će ti curu trošit vrtlar haha
                            il možda imat mali ali tehničar hehehe
                            Koliko ti imaš godina, 11?
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • Re: Što cure prvo primjete?

                              Originally posted by MarkoPolo View Post
                              Koliko ti imaš godina, 11?
                              18
                              zašto ko da sam u ičemu pogriješio pišem kako su mi one rekle

                              Comment


                              • Re: Što cure prvo primjete?

                                Originally posted by Megabyte View Post
                                Evo jedno pitanje za cure, čisto onako informativno... Što prvo primjetite na nama frajerima, koji dio tijela, da znam šta da izbacim kad sam sa curama... hehe
                                A mogu odgovorit i frajeri sa iskustvom...
                                evo iskreno, prvo primjetim ponašanje odnosno da li se ističe iz glupave mase
                                nakon toga, osmijeh oči i kosu
                                to kad gledam baš onako ozbiljno dečka

                                kad gledam samo kao sirovinu, primjetim prvo ramena/prsa/leđa - trokut
                                al dzaba mu sve ako nije pametan
                                To enjoy freedom we have to control ourselves

                                Comment

                                Working...
                                X