Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jack 3d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jack 3d

    Evo danas naiso na zanimljivo stivo pa da podjelim s vama.
    Znaci radi se o stimulansu za poticanje energije nazivom Jack 3d koji sadrzi supstancu DMAA (Dimetilamilamin),koji je proveden kao droga psihostimulansa,pa imate dole sve u linkovima.



    http://umki.hr/portal/hr/node/276




    http://www.nutraingredients.com/Regu...Qp2gXUzg%3D%3D

  • #2
    Re: Jack 3d

    ovo se znalo, od ovog spoja se radi i ekstazi, mislin zasto ljudi uopce ocekuju da ih nesto psihicki nabrije a da nije droga. sto god utjece na mozak i raspolozenje je droga, i kofein i nikotin,alkohol itd... samo je pitanje koliko koja droga ima stetnosti i posljedice na zdravlje

    Comment


    • #3
      Re: Jack 3d

      Slazem se!!!
      U zadnje vrijeme gledam da si uzmem Efendrin i dosta sam tema i studija procitao, izvago sam i odlucio da necu ulaziti u te stvari.Mislim sto ti kazes zasto i kako i sto ocekivati kad vec nesto i znamo.
      jbg nebi riskiro neke stvari...prirodo se utovimo prirodno se i potrudimo oznojiti svaka cast za neke proizvode al sve u granicama normale.
      Last edited by darill; 21-04-12, 16:45.

      Comment


      • #4
        Re: Jack 3d

        slusaj sve ti je to relatuvno i zavisi kakav imas pogleda na svijet oko sebe. recimo sve droge koje su nastale su se prodavale ko lijek u ljekarni dok se nisu poceli zloupotrebljavat i otkrile neke stetnosti pa su povuceni iz proizvodnje a neki lijekovi sadrze jos uvik iste supstance. jesi zna da je recimo ekstazi kad je tek izmisljen bi lijek psihologa koji su to pisali na recept bracnim drugovima koji imaju problema u braku i u seksualnom zivotu, a danas se te iste tablete kuhaju po podrumima sto i uzrokuje smrt mladim narkomanima koji zaliju sve to sa hektolitron alkohola itd... u coca coli je recimo pri pocetku bi kokain, a danas ko koristi isti znamo sto je u ocima ljudi.. tako da sve ti je to po meni relativno, ne moras se ni trovat sam, kad te vec truju drugi samin time sto uzgajaju hranu koju ces ti jest. ne poticen ovim nikoga na nista, samo govorin da nije sve bas kako se cini, triba gledat na svijet svojin a ne tudin ocima, i sad kad neko rece nesto je dobro ili lose slijepo virovat jer ima iskustva s tin, to je pogresno, mozes uzest u obzir savjet i iskustvo ali ostalo je na tebi da prosudis i doneses zakljucak svojin sposobnostima procjene. a svi sto viruju u cuda i sposobnost da neki vanjski radikal utjece na psihu trenutno i poboljsava performanse da nije neka vrsta droge je romanticar koji ne shvaca rad ljudskog tijela. mi sami po sebi nismo ni stvoreni da unosimo tvari koje su proizvedene u laboratoriju, covjek je prvenstveno homosapiens, i namjena mu je da seta,skuplja hranu, jede ono sto mu priroda ponudi i zivi u skladu s njon... a to sto smo mi kroz godine evoluirali nema veze sa zdravljen i onin sto covik je

        Comment


        • #5
          Re: Jack 3d

          Originally posted by gigi01 View Post
          slusaj sve ti je to relatuvno i zavisi kakav imas pogleda na svijet oko sebe. recimo sve droge koje su nastale su se prodavale ko lijek u ljekarni dok se nisu poceli zloupotrebljavat i otkrile neke stetnosti pa su povuceni iz proizvodnje a neki lijekovi sadrze jos uvik iste supstance. jesi zna da je recimo ekstazi kad je tek izmisljen bi lijek psihologa koji su to pisali na recept bracnim drugovima koji imaju problema u braku i u seksualnom zivotu, a danas se te iste tablete kuhaju po podrumima sto i uzrokuje smrt mladim narkomanima koji zaliju sve to sa hektolitron alkohola itd... u coca coli je recimo pri pocetku bi kokain, a danas ko koristi isti znamo sto je u ocima ljudi.. tako da sve ti je to po meni relativno, ne moras se ni trovat sam, kad te vec truju drugi samin time sto uzgajaju hranu koju ces ti jest. ne poticen ovim nikoga na nista, samo govorin da nije sve bas kako se cini, triba gledat na svijet svojin a ne tudin ocima, i sad kad neko rece nesto je dobro ili lose slijepo virovat jer ima iskustva s tin, to je pogresno, mozes uzest u obzir savjet i iskustvo ali ostalo je na tebi da prosudis i doneses zakljucak svojin sposobnostima procjene. a svi sto viruju u cuda i sposobnost da neki vanjski radikal utjece na psihu trenutno i poboljsava performanse da nije neka vrsta droge je romanticar koji ne shvaca rad ljudskog tijela. mi sami po sebi nismo ni stvoreni da unosimo tvari koje su proizvedene u laboratoriju, covjek je prvenstveno homosapiens, i namjena mu je da seta,skuplja hranu, jede ono sto mu priroda ponudi i zivi u skladu s njon... a to sto smo mi kroz godine evoluirali nema veze sa zdravljen i onin sto covik je

          slazem se sa svime... i zato ti kazem nezelim bas kemijati sa svojim tjelom....ja sam natural i to je tako netrba pretjerivati,..kad vidim da i ovako dosad imam rezultata bez kemije.al ko voli nek izvoli.

          Comment


          • #6
            Re: Jack 3d

            I lsd je bio CIA-ina droga istine, sve to ima svoje. I red bull je ilegalan u norveskoj upravo radi psihostimulansa itd...ja jack3d koristim i puca me bas kako zelim.e sad da je djelom droga razumljivo jer se s njim pada na testovima za drogu.ja ga namjeravam i dalje koristit dokle god bude pristupacan jer je jedan od rjetkih dodataka koji bas "djeluju"
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: Jack 3d

              Ma dajte ko voli nek izvoli, i to je to.
              Jack nije ništa strašan ali ko se opusti u te vode ić će i dublje

              Comment


              • #8
                Re: Jack 3d

                Hahahah a kakve su to vode sa jackom???A nije ništa strašno!

                Comment


                • #9
                  Re: Jack 3d

                  ma ti tipovi psiho stimulansa.... jer tjelo se privikne tome pa tjelo traži veće doze ili jaće preparate. A jaće je uvik opasnije

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jack 3d

                    Zayo se nakon cirka 8tjedana stane.pusti pa kad se tjelo vrati u normalu ispocetka
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jack 3d

                      Originally posted by CrnaŠaka View Post
                      ma ti tipovi psiho stimulansa.... jer tjelo se privikne tome pa tjelo traži veće doze ili jaće preparate. A jaće je uvik opasnije
                      Psiho stimulansa?jack 3d?
                      O majko šta sve neću pročitati ovdje.
                      Originally posted by remode View Post
                      Zayo se nakon cirka 8tjedana stane.pusti pa kad se tjelo vrati u normalu ispocetka
                      Upravo tako,lakše blebnit pa ostat živ nego uhvatit se ćitanja!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jack 3d

                        Upravo tako,lakše blebnit pa ostat živ nego uhvatit se ćitanja!

                        LoL bas to.. al slazem se i sa tom" ko voli nek izvoli",a i sa tim "da sve stvara ovisnost u prekomjernim kolicinama".

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jack 3d

                          Po mome misljenju jack je pre jak stimulans da bi se redovito svakodnevno koristio. Zato recimo koristite kofein kao uobicajeni stimulans da bi jack koristili smao u krajnjoj nuzdi, tj. kada je potreban stvarno jak pre-workout i pump....
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jack 3d

                            jack nije opče pre jak, ima ajmo reći dosta kofeina po jednoj mjerici (cca 100mg) jedino radi toga se nebi trebao uzimat u dužem periodu jer se tijelo brzo postaje ovisno o kofeinu i treba veče doze, kofein daje relativan stimulans, u njemu se nalazi još i beta alanine (ne daje nikakav stimulan osim trnaca, a i to je individualno od osobe do osobe) onda kreatin monohidrat također ne daje stimulans, onda arginine, te jedini sastojak radi kojeg on djeluje tako kako djeluje je taj zabranjeni sastojak 1,3-Dimethylamylamine ili geranium.. zato svi dostupni pre workout stimulansi na bazi ostalih sastojaka ne rade kao jack i oni koji imaju taj geranium. ako ti je jack prvi takav suplement radit će ti izvrsno..
                            Originally posted by darios
                            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jack 3d

                              Trace, mogu te samo pitati, koliko treba tijelu da se privikne na kofein? Te koliko mu onda odmora nakon toga treba? Otprilike samo... fala
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment

                              Working...
                              X