Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jack 3d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jack 3d

    Originally posted by HADEN1337 View Post
    Nisam razumio, ti 5h nakon sto jedes odes u gym ?


    da bas tako dorucak je proteinski i ja si truda dajem a tjelo me slusa imo sam 109 u 09.2011 god,poceo samu gym ici u 12.2011 i do danas 25.04.2011 ,jutrosnje vaganje =86.9 kila rezultata imam van ocekivanja.i tako mi tjelo funkcionira a prehranu sam promjenio do bola.. cjelu i kompletnu nekad se nesto vocno nadje oko 12sati(podne),,i tako funcioniram i to je to....

    nije tjelo svako isto mast je zlo a jedan od rijetki sam i odlucnih u necem sto ocu



    naviko covjek i izgubio tako 20kg u 4mjeseca....pa vi vidite __ jesam brate i to zbog tebe hvala ti___

    Comment


    • #32
      Re: Jack 3d

      evo danas ga probao i mislim da nikad vise...mozda je to zbog kofeina kojeg ima puno jer inace ne pijem kavu,al sto se tice vjezbanja, bio sam lud i stvrano bi polomio one utege, znaci djeluje, al cijelo vrieeme sam se cudno osjecao, nekak lose, a tak se slicno osjecam i 5 sati nakon uzimanja, nemogu zaspati, usta suha stalno, cudan neki osjecaj...

      netko je napisao, da se svime trujemo, pa i hranom i lijekovima, samo je pitanje u kojoj mjeri..slazem se, al kad se vec trujem hranom, jer ipak, jesti se mora,a i nekad se mora popit koji antibiotik, onda cu bar izbjegati ono sta se nemora uzimati

      Comment


      • #33
        Re: Jack 3d

        to je sve normalno, lagana euforija, nesto slicno ko s efedrinom

        Comment


        • #34
          Re: Jack 3d

          nekak si mislim da sam ja zavrsio sa njim kaj ti predlazes?...jel bi imao stalno tako nesanicu?

          inace kofein mi dobro ne sjeda, kavu rijetkoooo pijem

          Comment


          • #35
            Re: Jack 3d

            ako nisi navika rade nemoj, nismo svi isti, svako na svoj nacin reagira na neku supstancu, ali ne vidin neku veliku zabrinutost od koristenja ovog proizvoda, posto ti tijelo inace nije naviklo na kofein vjeorjatno imas jaci kick, neko ko konzumira velike kolicine kofeina govori da nema neki ucinak od jacka

            Comment


            • #36
              Re: Jack 3d

              hm... iskreno, mao me strah..evo sad mi glava ko da ce puknut iznutra, al nije da me boli, neki cuda osjecaj....tak mi nije bilo ni dok sam ko mlad vukao speed i trosio alkohol i cigaret

              Comment


              • #37
                Re: Jack 3d

                to je vjerojatno placebo, ali ako ti skodi ne trosi vise

                Comment


                • #38
                  Re: Jack 3d

                  Jel ti nije to malo prejak stimulans za rekrativno bavljenje sportom? Ili nemaš motivacije za trening?

                  Comment


                  • #39
                    Re: Jack 3d

                    daj nelupetaj gluposti. jack3d nije nista svemirsko...obican pwo. na neke reagira na neke ne.ja popijem dupli cisti espreso i 15g jack3da prije treninga pa nemam trnce nit nuspojave,dok kolega ima hrpu buha po glavi i cese se ko narkic..kako ko ali jack3d je samo pwo,razumijte to......
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #40
                      Re: Jack 3d

                      I ja ga planiram uzeti nakon sto zavrsim sa NO Xplodom, cini mi se kao dobar pwo.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Jack 3d

                        nisam uzimao, ali nemam problema, prije muzika za nabriijavanje, ekipa i uvijek je volja tu i motivacija možda probam kad bude viška para

                        Comment


                        • #42
                          Re: Jack 3d

                          evo vam motivacije:::::


                          http://www.youtube.com/watch?v=WwoM5fLITfk

                          Comment


                          • #43
                            Re: Jack 3d

                            Evo puno jeftinije a više čisti Dimetilamilamin http://www.ebay.com/itm/50-Grams-1-3...item1e612ff89c

                            Comment


                            • #44
                              Re: Jack 3d

                              De saberi se malo. Nije običana pw stvar kad sadrži Dimetilamilamin, koji je zabranjen zakonom o suzbijanju zlouporabe opojnih droga. A samim time ako nisi znao uz alkotetiranje koje policija provodi u redovnoj kontroli može te se testirat prijenostim testom koje imaju u vozilu koji by te way registrira i Dimetilamilamin tj DMAA! A pošto je zakonom o sigurnosti prometa na cestama kazna za upravljanje vozilom pod utjecem tih droga 5.000 do 15.000kn Reci mi kad si tako bistar da je to obični dodatak prehrani?

                              Originally posted by remode View Post
                              daj nelupetaj gluposti. jack3d nije nista svemirsko...obican pwo. na neke reagira na neke ne.ja popijem dupli cisti espreso i 15g jack3da prije treninga pa nemam trnce nit nuspojave,dok kolega ima hrpu buha po glavi i cese se ko narkic..kako ko ali jack3d je samo pwo,razumijte to......

                              Comment


                              • #45
                                Re: Jack 3d

                                Originally posted by Jole87 View Post
                                De saberi se malo. Nije običana pw stvar kad sadrži Dimetilamilamin, koji je zabranjen zakonom o suzbijanju zlouporabe opojnih droga. A samim time ako nisi znao uz alkotetiranje koje policija provodi u redovnoj kontroli može te se testirat prijenostim testom koje imaju u vozilu koji by te way registrira i Dimetilamilamin tj DMAA! A pošto je zakonom o sigurnosti prometa na cestama kazna za upravljanje vozilom pod utjecem tih droga 5.000 do 15.000kn Reci mi kad si tako bistar da je to obični dodatak prehrani?

                                mogu ti samo reci da si ti jako bistar i da nemogu pojmiti pojmom kad tako ljepo procitas na internetu i onda tu copy/paste se blamiras...

                                Comment

                                Working...
                                X