Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jack 3d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jack 3d

    to je individualno od osobe do osobe, npr ako piješ kavu svaki dan, nakon nekog vremena dok ne popiješ kavu ujutro ne možeš "pravo" funkcionirat, nekome treba duže nekome kraće razdoblje, ako uzimaš kofein u tabletama svaki dan nakon nekog vremena nečeš imat isti "kick" od njega pa moraš povečat doze.. sad koliko treba tijelu da se navikne to je individualno kod nekoga je to 2-3 tjedna a kod nekoga više od mj dana svakodnevnog konzumiranja, kod jack3d-a, npr ja osobno sam moro nakon tjedan dana povećat na dvije mjerice pa nakon tri tjedan na tri jel nije bilo više "kicka"... stim da ako duže razdoblje konzimiraš npr 200mg kofeina kad prestaješ ne bi se trebalo naglo prestat.. polako smanjuješ da se tijelo opet privikne..
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #17
      Re: Jack 3d

      Ako uzimaš kofein (kava ili tableta) samo prije treninga, znači 4-5 puta tjedno možeš ga stalno uzimati.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Jack 3d

        JA sam probo i jack 3d i nazalost od 10 uzimanja osjetio sam mozda 2.3 puta ikakvo poboljsanje, inace ga nisam nist osjetio cak i kad sam 2 mjerice uzo, i presto sam s njim.,,, probo sam i animal pump takoder je razocaravajuce djelovo na mene, tako da neznam sta vise da probam a da se ne okrecem efedrinu i tome slicnom, zasad XD tako da svi ovi koji imaju malo tezi odaziv na slicne stimulanse radje ppotrosite pare za whey, vitamine, cink itd neke korisnije stvari koje inace nebi uzeli
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #19
          Re: Jack 3d

          da, kao što kelly kaže.. tjedno 4-5 puta je sasvim ok da ga možeš stalno konzumirat.
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #20
            Re: Jack 3d

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            Psiho stimulansa?jack 3d?
            O majko šta sve neću pročitati ovdje.

            Upravo tako,lakše blebnit pa ostat živ nego uhvatit se ćitanja!
            Da prosurfaj malo po internetu i vidjet češ da sadrži psihostimulanse kao šta je 1,3-dimetiletilamin

            Comment


            • #21
              Re: Jack 3d

              Originally posted by CrnaŠaka View Post
              Da prosurfaj malo po internetu i vidjet češ da sadrži psihostimulanse kao šta je 1,3-dimetiletilamin

              Netreba surfati internetom.jer tema o Jack 3D postoji al sam ja ovu temu napravio iskljucivo sto vi neki ne citate sve neko komentirate samo iz naslova temu,MISLIM DA SAM TEMU POSTO ISKLJUCIVO ZBOG 2 LINKA U MOM PRVOM POSTU.JER JE PSIHOSTIMULANS ZBOG SADRZAJA dimetiletilamin-a I JER JE ZABRANJEN U HRVATSKOJ..

              Comment


              • #22
                Re: Jack 3d

                opet sto ce mladin ljudima nesto tako prije treninga, ako nisi dovoljno motiviran i nabrijan sam od sebe u dvadesetima onda kad ces?

                Comment


                • #23
                  Re: Jack 3d

                  ja cesto do kasno spavan pa mi triba nesto da me razbudi i digne prije treninga,trenutno pijen DS craze,sestra donila iz australije i mogu samo rec rijeci hvale...koristija san i jack prije i dosta sličnih stvari,trik je u tome šta se tilo navikne na sve ove kickove prije treninga,tako da nakon sta dugo s njima treniras i onda ides jedanput bez njih osjecat ces se katastrofalno od same pomisli da nisi uzea neki kick

                  Comment


                  • #24
                    Re: Jack 3d

                    ja osobno volim otic nataste na trening al prije toga obavezno dugi espresso i oolaaaa..

                    Comment


                    • #25
                      Re: Jack 3d

                      Originally posted by darill View Post
                      ja osobno volim otic nataste na trening al prije toga obavezno dugi espresso i oolaaaa..

                      ufff kako izdržiš brate, ja bi se srušia
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #26
                        Re: Jack 3d

                        Originally posted by bot1950 View Post
                        ufff kako izdržiš brate, ja bi se srušia

                        neznam al stvarno mi je to dosad najbolji kick i necu lagat al drzi me 40 tak minuta,barem nezjevam na treningu a to mi je koma onda...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Jack 3d

                          Originally posted by darill View Post
                          ja osobno volim otic nataste na trening al prije toga obavezno dugi espresso i oolaaaa..
                          ne valja trenirat sa utezima na prazni stomak, jedino kardio

                          Comment


                          • #28
                            Re: Jack 3d

                            Originally posted by gigi01 View Post
                            ne valja trenirat sa utezima na prazni stomak, jedino kardio
                            dorucak u 10:30 jutarnja kavica,pjesobusa do birtije kava pa do gym-a i trening u 15;00 meni je super tako,,,

                            Comment


                            • #29
                              Re: Jack 3d

                              naviko covjek i izgubio tako 20kg u 4mjeseca....pa vi vidite
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • #30
                                Re: Jack 3d

                                Originally posted by darill View Post
                                dorucak u 10:30 jutarnja kavica,pjesobusa do birtije kava pa do gym-a i trening u 15;00 meni je super tako,,,
                                Nisam razumio, ti 5h nakon sto jedes odes u gym ?

                                Comment

                                Working...
                                X