Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jack 3d

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Jack 3d

    dobro sam upoznat sa zakonom. bez obzira na sastav(iako ima to sto drugi pwo nemaju) obican je suplement dokle god se nalazi u slobodnoj prodaji izmedu wheya,kreatina itd itd.tek kad ga zabrane ili prestanu proizvodit nece vise biti obican jer ce biti ZABRANJEN...
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #47
      Re: Jack 3d

      Originally posted by Jole87 View Post
      De saberi se malo. Nije običana pw stvar kad sadrži Dimetilamilamin, koji je zabranjen zakonom o suzbijanju zlouporabe opojnih droga. A samim time ako nisi znao uz alkotetiranje koje policija provodi u redovnoj kontroli može te se testirat prijenostim testom koje imaju u vozilu koji by te way registrira i Dimetilamilamin tj DMAA! A pošto je zakonom o sigurnosti prometa na cestama kazna za upravljanje vozilom pod utjecem tih droga 5.000 do 15.000kn Reci mi kad si tako bistar da je to obični dodatak prehrani?
      fulao si al totalno si fulao

      Comment


      • #48
        Re: Jack 3d

        Probao, meni ne pomaže, a i opcenito ne ***** te pwm, bacanje novaca, kofein u tabletama i doviđenja
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #49
          Re: Jack 3d

          Originally posted by Jole87 View Post
          De saberi se malo. Nije običana pw stvar kad sadrži Dimetilamilamin, koji je zabranjen zakonom o suzbijanju zlouporabe opojnih droga. A samim time ako nisi znao uz alkotetiranje koje policija provodi u redovnoj kontroli može te se testirat prijenostim testom koje imaju u vozilu koji by te way registrira i Dimetilamilamin tj DMAA! A pošto je zakonom o sigurnosti prometa na cestama kazna za upravljanje vozilom pod utjecem tih droga 5.000 do 15.000kn Reci mi kad si tako bistar da je to obični dodatak prehrani?
          Ček jel ovo bilo meni upučeno ili wtf?Ako je daj svi vi koji blenete nešto prvo pročitajte informirajte se učite,nemojte ispadati glupi!

          Comment


          • #50
            Re: Jack 3d

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            Ček jel ovo bilo meni upučeno ili wtf?Ako je daj svi vi koji blenete nešto prvo pročitajte informirajte se učite,nemojte ispadati glupi!
            oiiiiiiiiiiiiiiii
            ispasti ce da je meni a rijeci nisam prozborio u ovoj temi

            Comment


            • #51
              Re: Jack 3d

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Probao, meni ne pomaže, a i opcenito ne ***** te pwm, bacanje novaca, kofein u tabletama i doviđenja
              +1

              Jeftino a dobro.

              Comment


              • #52
                Re: Jack 3d

                Originally posted by Gabrijel7 View Post
                evo danas ga probao i mislim da nikad vise...mozda je to zbog kofeina kojeg ima puno jer inace ne pijem kavu,al sto se tice vjezbanja, bio sam lud i stvrano bi polomio one utege, znaci djeluje, al cijelo vrieeme sam se cudno osjecao, nekak lose, a tak se slicno osjecam i 5 sati nakon uzimanja, nemogu zaspati, usta suha stalno, cudan neki osjecaj...
                Ti si stavio 3 kuhinjske zlice ili? Mene su na 3 mjerice znali trnci hvatat po cijelom tijelu, tj. pika te onako kao kad imas grc u stopalu npr., ktome si i lagano zagrijan. Usta suha je normalna stvar, pa suse se i od najobicnijih kofein tableta. Ali nikada da nisam mogao zaspat i sl. Ugl. mislim da si ti daleko prekoracio osobnu dozu. Probaj sa manjim dozama.
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #53
                  Re: Jack 3d

                  http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsro.../ucm302133.htm :/

                  Comment


                  • #54
                    Re: Jack 3d

                    tekst pisan 27.04.2012 i oni sad imaju 15 dana da odgovore na pisano upozorenje ok.posto jeto sve proslo u prodaju ja vjerujem da je sve u granicama normale ali isto vjerujem i u to da svi malo prekorace granicu da to ipak djeluje.

                    ma sve je to ok. sto ljudi sto cudi.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Jack 3d

                      Svejedno nije dobro 5 sati prije treninga nista ne pojesti.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #56
                        Re: Jack 3d

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Svejedno nije dobro 5 sati prije treninga nista ne pojesti.
                        I ja kazem neznam kako ima snaga za treninga.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Jack 3d

                          Nemas tu sta razumiti...

                          Comment


                          • #58
                            Re: Jack 3d

                            Zabrijali ste totalno sa tim Jack3D.
                            Pa neče vam ništa biti od toga.
                            Čisto solidan kick prije treninga

                            Comment


                            • #59
                              Re: Jack 3d

                              samo da znate da se to izgovora kao jedna rijec 'jacked' a ne ' jack-three-d'


                              eto toliko
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #60
                                Re: Jack 3d

                                Tek sad kad razmislim ima smisla da se izgovara "jacked"! xD Nisam ni razmisljao prije... ahahaha, meni je uvijek bio "jack-three-de" xD
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X