Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin monohidrat - etil ester

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin monohidrat - etil ester

    ovako.. uzimam biotechov monohidrat već 4,5dana 4x5g dnevno i ne primjecujem nikakve promjene (ni dekagrama) osim sto stalno idem na wc (mala nuzda). pa me zanima da li da probam uzet etil ester od biotecha i probam sa njim. konacno sam sastavio treninge, prehranu od 8 obroka dnevno i optimumov whey pa bi htio da creatin uziam zajedno sa tim... ili da pričekam i vidim hoce li ovaj monohidrat pocet djelovat? jel se jos kome događalo slično? i jeli probao neki drugi creatin i poslije imao rezultate?

  • #2
    Re: monohidrat etil ester

    Originally posted by master
    ovako.. uzimam biotechov monohidrat već 4,5dana 4x5g dnevno i ne primjecujem nikakve promjene (ni dekagrama) osim sto stalno idem na wc (mala nuzda). pa me zanima da li da probam uzet etil ester od biotecha i probam sa njim. konacno sam sastavio treninge, prehranu od 8 obroka dnevno i optimumov whey pa bi htio da creatin uziam zajedno sa tim... ili da pričekam i vidim hoce li ovaj monohidrat pocet djelovat? jel se jos kome događalo slično? i jeli probao neki drugi creatin i poslije imao rezultate?
    fkt si master ono...napiso si sam sebi odgovor...jel pijes dovoljno tekucine barem neke 3 litre ciste vode??

    Comment


    • #3
      Re: monohidrat etil ester

      Ne djeluje na svakog kreatin jednako,na nekog ne djeluje uopče.Pitanje je kakav efekt misliš da će kreatin imat na tebe.Nadam se da si svjestan da ne postaješ od toga Supermen
      Potroši to kaj si kupio i ubuduće uzimaj ethyl-ester,to je kreatin nove generacije koji nema loading fazu i puno se bolje i lakše probavlja.Evo ja sam danas baš uzeo isto taj od bio-techa

      Comment


      • #4
        Re: monohidrat etil ester

        samo polako...vidit češ kad jedan dan bukneš samo poslije treninga...tako sam i ja govorio pa sam se uvjerio...
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: monohidrat etil ester

          Originally posted by igor
          samo polako...vidit češ kad jedan dan bukneš samo poslije treninga...tako sam i ja govorio pa sam se uvjerio...
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #6
            Re: monohidrat etil ester

            Originally posted by maro007
            Originally posted by master
            ovako.. uzimam biotechov monohidrat već 4,5dana 4x5g dnevno i ne primjecujem nikakve promjene (ni dekagrama) osim sto stalno idem na wc (mala nuzda). pa me zanima da li da probam uzet etil ester od biotecha i probam sa njim. konacno sam sastavio treninge, prehranu od 8 obroka dnevno i optimumov whey pa bi htio da creatin uziam zajedno sa tim... ili da pričekam i vidim hoce li ovaj monohidrat pocet djelovat? jel se jos kome događalo slično? i jeli probao neki drugi creatin i poslije imao rezultate?
            fkt si master ono...napiso si sam sebi odgovor...jel pijes dovoljno tekucine barem neke 3 litre ciste vode??
            da pijem oko 3l čiste vode..

            Comment


            • #7
              Re: monohidrat - etil ester

              wtf ti očekuješ ono

              Comment


              • #8
                Re: monohidrat - etil ester

                Ako je netko pio monohidrant i ethil ester s kojim je imao bolje rezultate? Znam da ovisi o cvika do covika ali me zanima! I ako ko moze odg iz vlastitog iskustva koji kreatin ga je najbolje pogodio?

                Comment


                • #9
                  Re: monohidrat - etil ester

                  Originally posted by splico
                  Ako je netko pio monohidrant i ethil ester s kojim je imao bolje rezultate? Znam da ovisi o cvika do covika ali me zanima! I ako ko moze odg iz vlastitog iskustva koji kreatin ga je najbolje pogodio?
                  Meni je bolji ethyl ester i nemam problema s njim, od monohidrata sam imao lagani proljev.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: monohidrat - etil ester

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by splico
                    Ako je netko pio monohidrant i ethil ester s kojim je imao bolje rezultate? Znam da ovisi o cvika do covika ali me zanima! I ako ko moze odg iz vlastitog iskustva koji kreatin ga je najbolje pogodio?
                    Meni je bolji ethyl ester i nemam problema s njim, od monohidrata sam imao lagani proljev.
                    Ima još jedna vrsta kreatina (za sad se nalazi u HorsePoweru) nisam siguran da ga se
                    može dočepati sa strane kao suplemenat. Riječ je o Tri-kreatin Malat-u.

                    A ovo sam pronašao na netu:


                    Kemijski povezani kreatin i malična kiselina
                    Bolja rastvoljivost u vodi, veća bioraspoloživost
                    Veća produkcija ATP-a, pojačano uvećanje ćelija

                    Kreatin je najbolji bez-kalorijski suplement koji ima pozitivan uticaj na ćelijsku masu, obnavljanje ATPa, snagu i dobijanje na mišićnoj masi.

                    Trikreatin malat se sastoji iz tri molekula kratina koji su kemijski vezani za molekulu malične kiseline. Na taj način je stvoren novi i efikasniji kreatin. Malična kiselina kao međuproizvod u Krebsovom ciklusu pomaže u obnovi energije.
                    Kako je malična kiselina ugrađena u kompleks, kreatin efikasnije obnavlja ATP energetski sistem. Time se pojačava mišićna snaga, mišićna masa i ubrzava oporavak.

                    Trikreatin malat je topiv u vodi bolje od običnog kreatin monohidrata. Na taj način smanjena je mogućnost želučanih tegoba, dok je biološka raspoloživost veća.

                    Doziranje: dvije porcije dnevno prije jela sa čašom vode, soka ili nemasnog pića, naročito prije obroka nakon treninga.

                    Napomena: za najbolji efekat, potrebno je napraviti razmak od bar 4-5 sati između porcija.


                    Sastav 1 porcije 5 g (1 puna kafena žlica)
                    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                    Comment


                    • #11
                      Re: monohidrat - etil ester

                      [/quote]Meni je bolji ethyl ester i nemam problema s njim, od monohidrata sam imao lagani proljev.
                      [/quote]

                      Kelly evo bas san jucer narucija i ja ethyl ester sad dok jos dode treba proc koji dan, nego da te pitan posto ga ti uzimas kako ga konzumiras? 2,5 prije treninga (koliko vremenski prije treninga?) i 2,5 poslje treninga u pwm? Jeli ga uzimas konstantno bez pauze ili je radis?
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: monohidrat - etil ester

                        Originally posted by sthooligan
                        Kelly evo bas san jucer narucija i ja ethyl ester sad dok jos dode treba proc koji dan, nego da te pitan posto ga ti uzimas kako ga konzumiras? 2,5 prije treninga (koliko vremenski prije treninga?) i 2,5 poslje treninga u pwm? Jeli ga uzimas konstantno bez pauze ili je radis?



                        Uzimam 2g ujutro, 2g pola sata prije treninga sa wheyom i 2g u pwm-u.
                        U dane netreniranja po 2g iza prva tri obroka.
                        Uzimam 2 mjeseca pa mjesec dana pauze.
                        Zimi ga ne uzimam.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: monohidrat - etil ester

                          Originally posted by kelly
                          Originally posted by sthooligan
                          Kelly evo bas san jucer narucija i ja ethyl ester sad dok jos dode treba proc koji dan, nego da te pitan posto ga ti uzimas kako ga konzumiras? 2,5 prije treninga (koliko vremenski prije treninga?) i 2,5 poslje treninga u pwm? Jeli ga uzimas konstantno bez pauze ili je radis?



                          Uzimam 2g ujutro, 2g pola sata prije treninga sa wheyom i 2g u pwm-u.
                          U dane netreniranja po 2g iza prva tri obroka.
                          Uzimam 2 mjeseca pa mjesec dana pauze.
                          Zimi ga ne uzimam.
                          Zahvaljujem ljudino
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: monohidrat - etil ester

                            a da napomenem, prije sam uzimao after max od optimuma koji u jednom obroku ima 5g creatina.. tada sam se osjecao puno jače i dizao vece tezine.. ipak mislim da je do proizvođača. jel jos ko imao problema sa biotechom monohidratom, a da mu je etil ester djelovao??

                            Comment


                            • #15
                              Re: monohidrat - etil ester

                              Ja sam uzimao Ultimate Nutrition Kreatin-monohidrat i dobro je djelovao; pakovanje bijaše od jedne kile, i samo ga nikako ne mogu potrošiti. Nadalje uzimam novu generaciju.
                              Za biotech, neznam.
                              Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                              Comment

                              Working...
                              X