Announcement

Collapse
No announcement yet.

jozo13-trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: jozo13-trening

    ovaj tjedan

    Mrtvo 165x3
    cucnjevi 125x5
    bench 102.5 5x5
    clean and push press 85x1+3, i kasnije 90 sve nabacio na ramena ali nije islo preko glace bio umoran

    Comment


    • #62
      Re: jozo13-trening

      11063359_641963435907827_1795096186_n.jpg

      nakon dugo vremena

      Comment


      • #63
        Re: jozo13-trening

        dobro je to,dosta mesa,super prsa ruke i trapez...daj malo napiši o treningu molim te..

        Comment


        • #64
          Re: jozo13-trening

          Originally posted by clockwork orange View Post
          dobro je to,dosta mesa,super prsa ruke i trapez...daj malo napiši o treningu molim te..
          ja tu ne vidim ni biceps,ni triceps ni ramena....jednolicna masa.............
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #65
            Re: jozo13-trening

            Kad odradis neku laganu dijeticu, ovo ce bit top. Curice ce padat u nesvist po plazi! :P

            Comment


            • #66
              Re: jozo13-trening

              hvala svima

              Dominik 11 djelomično imaš pravo, nisam niti jednu izolaciju radio vec pola godine ni za ruke ni za ramena... trebo sam al jbg
              kako mozes ocjeniti triceps ako ga ne vidis?
              i daj mi ova pojam jednolicna masa objasni molim te


              clockwork orange

              sad je trening malo drugaciji al 90%vremena sam trenirao po shemi:

              pon+pet: 1.bench presss 5x5
              2. cucnjevi ramp do 1x5, i onda jos jednaa serija tipa 15 ponavljanja
              3.veslaje u petklonu 5x10
              4.dips+chin ups 5 krugova supersserija

              sri: 1. dedlift 5x5 (imam doma samo 140kg utega pa to zapravo nije bilo tako nego prva serija 15, druga 9 itd dok ne napravim 5 serija) 2. push press 5x5
              3. powerclean 5x3
              4. uski bench press 5x10-tak + zgibovi u superseriji


              maximus 1950- trebao bih ali se bojim da ne spusim gainse jer jedem samo 100-tinak grama P dnevno.

              Comment


              • #67
                Re: jozo13-trening

                Originally posted by jozo13 View Post
                hvala svima

                Dominik 11 djelomično imaš pravo, nisam niti jednu izolaciju radio vec pola godine ni za ruke ni za ramena... trebo sam al jbg
                kako mozes ocjeniti triceps ako ga ne vidis?
                i daj mi ova pojam jednolicna masa objasni molim te


                clockwork orange

                sad je trening malo drugaciji al 90%vremena sam trenirao po shemi:

                pon+pet: 1.bench presss 5x5
                2. cucnjevi ramp do 1x5, i onda jos jednaa serija tipa 15 ponavljanja
                3.veslaje u petklonu 5x10
                4.dips+chin ups 5 krugova supersserija

                sri: 1. dedlift 5x5 (imam doma samo 140kg utega pa to zapravo nije bilo tako nego prva serija 15, druga 9 itd dok ne napravim 5 serija) 2. push press 5x5
                3. powerclean 5x3
                4. uski bench press 5x10-tak + zgibovi u superseriji


                maximus 1950- trebao bih ali se bojim da ne spusim gainse jer jedem samo 100-tinak grama P dnevno.
                pa nisam ga ni ocijenio kad ga nema....a jednolicna masa ....to bi valjda trebao znati sta znaci ....sve izgleda jednako bez ikakve definicije....ne vidi se uopce misic...daj ono znanje sta si spominjao da imas malo upotrijebi
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #68
                  Re: jozo13-trening

                  mogao si jednostavo napisati da imam visok bf

                  Comment


                  • #69
                    Re: jozo13-trening

                    Originally posted by jozo13 View Post
                    mogao si jednostavo napisati da imam visok bf
                    ne samo to nego nemas ni misica....jadne sve tvoje price kako znas o prehrani i o cemu vec kad slika govori tisucu rijeci.....tako da bolje prestani filozofirat i prihvati se posla
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #70
                      Re: jozo13-trening

                      Originally posted by dominik11 View Post
                      ne samo to nego nemas ni misica....


                      A ne preteruj.... Znamo svi da jozo ume da bude kreten, ali to ne znači da nema rezultate.... Nije to upšte loše.... Još ako imamo na umu da radi u home made uslovima "iza kuće", onda ovo uopšte nije naivno...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #71
                        Re: jozo13-trening

                        daj si nađi zivot

                        nisam ja nikad filozofirao nego sam u onoj temi iznio cinjenice

                        molio bi te da vise ne komentiras u mojoj temi, jer su tvoje kritike samo destruktivne naravi

                        PS. ovo tvoje: "ne samo to nego nemas ni misica" dovoljno govori o tebi koliko si jadan i pun frustracija

                        imam ja dosta mana, ali solidnu misicnu masu imam... nisu maximus i clockwork bezveze pohvale napisali

                        Comment


                        • #72
                          Re: jozo13-trening

                          http://<div id="fb-root"></div><scri...>.</div></div>


                          clean haha (?) + OHP 90kg x3

                          nadam se da video radi

                          Comment


                          • #73
                            Re: jozo13-trening

                            Originally posted by jozo13 View Post
                            daj si nađi zivot

                            nisam ja nikad filozofirao nego sam u onoj temi iznio cinjenice

                            molio bi te da vise ne komentiras u mojoj temi, jer su tvoje kritike samo destruktivne naravi

                            PS. ovo tvoje: "ne samo to nego nemas ni misica" dovoljno govori o tebi koliko si jadan i pun frustracija

                            imam ja dosta mana, ali solidnu misicnu masu imam... nisu maximus i clockwork bezveze pohvale napisali
                            decko dragi ja nemam zivot??? obitelj,sin,zena,posao nije zivot....??? jadan??? kad vec pricamo o tome imam svoj stan,auto..preko 10 000kn placu sve sta pozelim onda ne znam kako bih mogao biti jadan,a da ne spominjem da sa 34 izgledam bolje od tebe ne znam zasto bih bio frustriran..jedino sta si dobro napisao je da imas dosta mana.....i to je odprilike to.......eto kad vec moram objasnjavat kakav zivot imam.....
                            Last edited by dominik11; 20-03-15, 14:51.
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #74
                              Re: jozo13-trening

                              Originally posted by Dača View Post


                              A ne preteruj.... Znamo svi da jozo ume da bude kreten, ali to ne znači da nema rezultate.... Nije to upšte loše.... Još ako imamo na umu da radi u home made uslovima "iza kuće", onda ovo uopšte nije naivno...
                              ma ima rezultata,ali moram malo piknut.....znas malo motivacije dati da se potrudi bolje decko je sasvim ok i vidi se da radi na sebi...nadam se da se ne ljuti.....jako
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • #75
                                Re: jozo13-trening

                                Originally posted by dominik11 View Post
                                decko dragi ja nemam zivot??? obitelj,sin,zena,posao nije zivot....??? jadan??? kad vec pricamo o tome imam svoj stan,auto..preko 10 000kn placu sve sta pozelim onda ne znam kako bih mogao biti jadan,a da ne spominjem da sa 34 izgledam bolje od tebe ne znam zasto bih bio frustriran..jedino sta si dobro napisao je da imas dosta mana.....i to je odprilike to
                                Uz sve to nabrojano(sta je stvarno super, ljudi bi ubili za sve to), i dalje osjecas potrebu ratovat na internetu sa nepoznatim likom jer te u nekoj temi posra pa ti tako sretan i ispunjen dobrim zivotom moras uzvratit tako da sto puta napises da izgleda ko pocetnik?

                                A di je prica da ko starija i zrelija osoba bi triba znat birat bitke i da ste ovdi oba gubitnici? Dude. Not cool.

                                Comment

                                Working...
                                X