Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: p90x program

    p.s. 60-ti dan nisam stavio jer na njemu jos radim... imao sam pauzu u medjuvremenu pa treba se vratiti i nastaviti gdje je stalo...
    P90X I hate it! But I LOVE IT!!

    Comment


    • #17
      Re: p90x program

      Jako dobar napredak
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #18
        Re: p90x program

        Originally posted by igor
        Jako dobar napredak
        Hvala!
        P90X I hate it! But I LOVE IT!!

        Comment


        • #19
          Re: p90x program

          ono sve za 30 dana ....pohvalno .....jako...sad si me uvjerio.......

          Comment


          • #20
            Re: p90x program

            Originally posted by djomlazd
            ono sve za 30 dana ....pohvalno .....jako...sad si me uvjerio.......
            odlicno! uvijek me razveseli to kad vidim da tvoj trud nekog moze motivirati a, prije "par" dana si ti bio taj koji je bio isto tako motiviran... It's p90x allright!
            P90X I hate it! But I LOVE IT!!

            Comment


            • #21
              Re: p90x program

              Aj ako imaš link ovog programa na HR pa ga stavi, baš bi volio prostudirati malo pa ako mi se svidi nakon što 5/3/1 izgubi učinak na meni budem isprobao!
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #22
                Re: p90x program

                još danas skidam taj program vježbi pa di puklo.......za neke stvari se triba potruditi...
                ovaj tvoj post je poticajan a ne neka mudrovanja .....

                Comment


                • #23
                  Re: p90x program

                  Originally posted by igor
                  Aj ako imaš link ovog programa na HR pa ga stavi, baš bi volio prostudirati malo pa ako mi se svidi nakon što 5/3/1 izgubi učinak na meni budem isprobao!
                  Ima tu na rs-u:
                  Code:
                  http://rapidshare.com/users/OUQYK4
                  ili na torrentima, malo potrazite...
                  P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                  Comment


                  • #24
                    Re: p90x program

                    Evo, našo sam na btjunkie-u!

                    http://btjunkie.org/torrent/P90X-amp-P9 ... f64afc934c
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #25
                      Re: p90x program

                      Ok, za one koji su skinuli program da malo pojasnim:

                      1. potrebno je otvoriti tabelu koja se, kod mene bar, nalazi u documents folderu "excel worksheets". - tabela se zove blank p90x worksheet
                      - unutar nje je potrebno napraviti fit test (ima sheet pod tim nazivom na dnu tabele)
                      - ja ga osobno nisam radio ali je evidentno sto nutra treba unijeti (body fat na pocetku vjezbanja, pa onda po danima kako se napreduje, otkucaji srca itd) - najbolje pogledati za pocetak video "how to bring it" koji se nalazi u glavnom folderu p90x - tamo tony objasnjava sve kako poceti
                      - nadalje, treba se vratiti na "fit routine" i upisati pod day 01 pocetni datum kada se planira krenuti, preporucujem da se krene u ponedjeljak kako bi zadnji dan u tjednu bio odmor ili "x-stretch"
                      - kad se krene sa vjezbama potrebno je kliknuti na vjezbu koja je za taj dan zadana (kliknuti misem na odgovarajuci datum ispod dana koji se vjezba) - tablica ce sama prebaciti na odgovarajucu vjezbu
                      - pokrenuti odgovarajuci video za taj dan i upisivati broj ponavljanja i tezinu u tablicu ili u pripadajuci papirnati worksheet (korak 2.)
                      - kada se rade vjezbe sa utezima i ciljano misicna skupina onda na kraju svih vjezbi ima Ab Ripper X vjezba za trbusnjake - 15 minuta traje - u videu je ona vec ugradjena na kraju tako da dodje sama kada je vrijeme za to
                      - kada je sve gotovo za taj dan unijeti u polje "completed" X-ic kojim ce se evidentirati u pocetnoj tablici (full routine) napredak u vjezbama

                      2. isprintati liste vjezbi:
                      - liste vjezbi se nalaze u direktoriju documents - p90x worksheets
                      - njih treba isprintati i na kraju svake vjezbe upisati u odgovarajuce polje broj rep-ova i tezinu
                      - one sluze za daljnju usporedbu koliko ste predhodno napravili ponavljanja i sa kojom tezinom i pozeljno je na kraju vjezbe upisati da li je mozda tezina bila premala ili prevelika

                      3. prije pocetka vjezbanja je dobro napraviti fotografije sebe i to snimke prednje strane, profila i ledja i tako slijedecih 30, 60 i 90 dana (mozda napravimo i koji topic ovdje na forumu P90X results? ) - uvijek je zanimljivo i motivirajuce to pogledati


                      Sto se ostalih dokumenata tice bilo bi dobro isprintati i uvezati P90X nutrition guide.
                      O njemu cu pisati u nekom od slijedecih postova, ovo sto sam do sada napisao je dovoljno za pocetak (dovoljno je pridrzavati se barem osnovnih savjeta o prehrani koje su dali pametni ljudi ovdje na forumu).

                      Napomena: vise-manje svi navedeni dokumenti dolaze u verzijama P90X-a koje se skinu sa interneta (rapidshare, torrenti itd.) ali mogu definitivno garantirati da se navedeno nalazi u onoj rapidshare download verziji koju sam napomenuo u prijasnjem postu.

                      Sretno i "KEEP PUSHING PLAY!"

                      p.s. molim da ipak pitanja postate ovdje kako ne bih morao odgovarati vise puta istu stvar preko PM-a...
                      P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: p90x program

                        Nešto mi nije jasno!
                        Npr. dan 1. (sklekovi, zgibovi i to)...
                        Koliko ponavljanja (uvijek do max?) koliki su odmori među serijama?
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #27
                          Re: p90x program

                          Kojim danima se vježba???
                          Malo je prekomplicirano ovo...izgubit češ ti živaca samnom
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • #28
                            Re: p90x program

                            Originally posted by igor
                            Nešto mi nije jasno!
                            Npr. dan 1. (sklekovi, zgibovi i to)...
                            Koliko ponavljanja (uvijek do max?) koliki su odmori među serijama?

                            sve pratis kako i oni rade i pokusavas isto, ako ne ide tolko, bude drugi put, ako budes mogao vise - zapisi koliko si napravio i slijedeci put kad budes radio tu vjezbu probaj vise, odmori traju onoliko koliko se i oni odmaraju, ako ti to, u pocetku, nije dosta-pauziraj i odmori koliko tebi treba, samo pazi da ne bude predugo...max 1min. je moj savjet (da se ne pocnes hladiti).

                            Najbolje u p90x (pogotovo za pocetnike) i je to sto ne moras previse razmisljati, samo pratis njih kako rade i zapisujes koliko si napravio te slijedeci put pokusas napraviti vise!

                            poz!
                            P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                            Comment


                            • #29
                              Re: p90x program

                              Originally posted by igor
                              Kojim danima se vježba???
                              Malo je prekomplicirano ovo...izgubit češ ti živaca samnom
                              imam ja feeling da tebe, mozda, malo je*e engleski?

                              u svakom slucaju, ako pratis po tablici i krenes u ponedjeljak, imas ovaj raspored:

                              phase I - prvih 30 dana
                              pon - prsa i ledja, ab ripper x
                              uto - plyometrics
                              sri - ramena i ruke - ab ripper x
                              cet - yoga x
                              pet - noge i ledja - ab ripper x
                              sub - kenpo x
                              ned - odmor ili x stretch

                              phase II - do 60 dana
                              pon - prsa, ramena i tricepsi
                              sri - bicepsi i ledja
                              (samo ova dva dana se mijenjaju sa intenzivnijim vjezbama, ostale ostaju)

                              phase III - do 90 dana
                              - opet sve isto kao u phase I

                              ali opet ponavljam, kada otvoris tablicu i uneses pocetni datum u "day 1 polje" onda ti se cijela tablica prilagodi po danima i datumima, i kad hoces vidjeti sto radis taj dan dodjes mišem iznad datuma i prikaze ti se, ili kliknes pa ti se otvori list sa popisom vjezbi (isto kao i na isprintanom worksheet-u) u koji mozes unositi broj ponavljanja i tezinu koju si koristio - na kraju kad si gotov sa vjezbom na dnu pored "completed" upises X za kraj tog dana.

                              poz!
                              P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                              Comment


                              • #30
                                Re: p90x program

                                i jos da se nadovezem; na vjezbama sa utezima koristi tezinu da ne ides preko 15 ponavljanja...znaci zadnja tri ponavljanja ti moraju bit "na knap"

                                8-12 ponavljanja -> radis na masi i definiciji (tezi utezi nego od 12-15)
                                12-15 ponavljanja -> radis na zilavosti i elasticnosti misica

                                racunaj si, dakle, da ti tezina utega bude takva da jedva mozes napraviti 12 ponavljanja s time da ti zadnja tri budu muka issova
                                P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                                Comment

                                Working...
                                X