Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: P90X program



    zanima me da li je vjezba koja pocinje na 3:34 ispravna? koliko znam, ne smije se ici preko 30 stupnjeva..

    isto kao i ova prva odmah na pocetku ovog videa

    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #62
      Re: P90X program

      Bok,

      Ukratko:
      NE ZNAM da li je to ispravna vjezba ili ne...

      Realno, ako covjek od 50 godina ti kaze da je nesto i nekako radio zadnjih 20ak godina i pogledas kako taj covjek sa 50 godina izgleda, onda se ne zamaras puno sa stupnjevima u njegovim vjezbama


      Pozdrav!
      P90X I hate it! But I LOVE IT!!

      Comment


      • #63
        Re: P90X program

        ne slazem se...

        bilderi u pocecima nisu znali puno toga, niti o prehrani, ni o vjezbanju, ni o stetnosti pojedinih kretnji prilikom vjezbanja, a svi su izgledali jako dobro. to sto on izgleda kak izgleda, a radi tu jednu nepravilnu vjezbu i to 25 ponavljanja, nece ga ozlijediti, ali me cisto zanima da li je ispravna, jer mi se ne cini da je.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #64
          Re: P90X program

          nepotrebna vjezba zato sto zamara puno zatezace kicme itd
          bila je tema vec o tome
          viewtopic.php?f=37&t=4772

          Comment


          • #65
            Re: P90X program

            i meni se cini da je nepotrebna, stovise, rekao bi i stetna, pa sam zato posebno iznenadjen kako se takvo nesto moglo naci u ovakvim suvremenim programima vjezbanja, kada se vec jako puno zna kaj se smije i ne smije raditi...
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #66
              Re: P90X program

              e kad dodate anaerobne vjezbe ovdje??
              danima kad su tegovi ili danima kad je playometriks,yoga...?

              Comment


              • #67
                Re: P90X program

                evo jedne cure ovdje ........ dakle počela program,trebam pomoć u vezi bučica imam samo od 2.5 i 4 kg e sad mislila sam kupiti ovo http://www.topshop.com.hr/set_utega-971 ... p=23&pcs=2 jeli to čemu?

                Comment


                • #68
                  Re: P90X program

                  Ne radi link, bar meni ne, cijela stranica od top shopa mi ne radi...

                  Comment


                  • #69
                    Re: P90X program

                    pa meni radi

                    Comment


                    • #70
                      Re: P90X program

                      Svašta, evo u IE i meni radi... FF ne šljaka...

                      Comment


                      • #71
                        Re: P90X program

                        Originally posted by stayfitt
                        evo jedne cure ovdje ........ dakle počela program,trebam pomoć u vezi bučica imam samo od 2.5 i 4 kg e sad mislila sam kupiti ovo http://www.topshop.com.hr/set_utega-971 ... p=23&pcs=2 jeli to čemu?
                        Bok cura!

                        Super da si odlucila probati program, siguran sam da ce ti se svidjeti!

                        Osobno, mislim da bi idealno bilo imati 3 seta utega i onda da si na svakom podesis tezine pa da kasnije ne moras mijenjati, recimo 6kg 8kg i 10kg, pretezno su to kilaze koje se koriste za razlicite vjezbe (za pocetnike).

                        No, dosta je i jedan set utega samo sto se sa njime dosta vremena potrosi posto moras svako malo mijenjati konfiguraciju.

                        Kada se vec uzima jedan set za pocetak, bilo bi dobro imati ukupno 10kg po utegu i da imaju one kvacice sto ih osiguravaju (da nije na navoj) posto je sa njima puno lakse premetati tezine dok ovo na navoj traje da se odsarafi.

                        Znaci, ako nemas mogucnost imati vise setova utega onda bar gledaj da imas 10kg ukupne mase po utegu i da imas mogucnost brze izmjene tezine na svakom jer ces morati svako malo pauzirati vjezbu dok ne promijenis setup i zbog toga svega ti vjezbe znaju i do pol sata dulje trajati!

                        Sretno!
                        P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                        Comment


                        • #72
                          Re: P90X program

                          e ovakvo nesto ja trazim cijelo vrijeme..tek sam sad uocio...

                          imam pitanje u vezi prehrane...kako se hranis za to vrijeme??

                          vidio sam tamo jednu tabelu koja je podjeljena na te tri faze...
                          prva faza:50%P 30%UH 20%M
                          druga faza: 40%P 40%UH 20%M
                          treca faza: 20%P 60%UH 20%M

                          znaci da ja kroz cijelu fazu jedem isto?? sta nebi trebalo bit neke cirkulacije UH il necega?? samo pitam

                          Comment


                          • #73
                            Re: P90X program

                            i jos jedno pitanje...sta nakon tih 30 dana?? kako se nastavlja trenirati?? da li se ide opet ispocetka ili sta??

                            Comment


                            • #74
                              Re: P90X program

                              Bok!

                              Gle, sto se klope tice nemam neki pretjerano pametniji savijet od bilo cega sto si procitao ovdje na forumu, dakle osnovne smjernice kako i kad sto jesti.

                              Meni je najbitnije da doruckujem ujutro dobro (oko 6 sati) i od tada svakih 3 sata da strpam nesto u kljun. Pretezno je to samo piletina, puretina i tuna i posni sir u kombinaciji sa onim razenim kruhom itd.

                              Trudim se ne jesti trash hranu previse i prije + poslije vjezbe pijem proteinski shake sa glutaminom unutra.

                              Vise-manje, dakle, sve sto pise i na forumu.

                              Ako hoces, mozes pratiti njihov savjet za prehranu ali sam skuzio da je to ljudima relativno slaba klopa s obzirom na vjezbanje, valjda je to namijenjeno prosjecnom pretilom ameru pa da dramaticno izgubi na kilazi u kratkom periodu

                              Sto se nastavka tice, kad zavrsis 60 dana p90x mozes opet krenuti isponova ali pojacas vjezbe (imas vec post na forumu koji govori o double setovima vjezbanja) ili predjes na P90x+ koji je jos zaje*aniji.

                              Meni pase kombinirati p90x sa Insanity-em, pa mozes i to probati, kad zavrsis p90x se prebaci na insanity i kombiniraj ga.

                              Imas izbor, mozes pratiti u slovo upute ili malo si daj masti na volju, najbitnije je da si dosljedan i da ne odustajes!

                              Sretno!
                              P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                              Comment


                              • #75
                                Re: P90X program

                                pravilna prehrana se podrazumjeva...a dobro...drzat cu visoko proteine...uh drmat ujutro i poslije treninga..dva dana u tjednu malo ih pojacat..masti sta uleti...pa cemo vidit...

                                krecem od pon pa cemo vidit...sretno mi bilo haha

                                Comment

                                Working...
                                X