Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

    Originally posted by DeniZg
    U 30 minuta utega možda uspiješ napraviti jednu mišićnu skupinu. Ako zagrijavanje na orbitreku računaš u tih 30 minuta, onda niti to. Mi smo ti napisali kako treba raditi, a ti radi dalje kako hoćeš.
    Ja pokušavam shvatiti kako da radim (po vašim savjetima), pa zato u biti želim potvrdu jedam li dobro shvatio?

    Dakle cca. 10 min. zagrijavanja, istezanja, nakon toga 30-40 min. utega i 40-50 min. lagani kardio nakon toga. Dane kad ne radim utege 10 min. zagrijavanja i 60 min. HIIT. Jel tako OK?

    Comment


    • #32
      Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

      Originally posted by Damirko
      Originally posted by DeniZg
      U 30 minuta utega možda uspiješ napraviti jednu mišićnu skupinu. Ako zagrijavanje na orbitreku računaš u tih 30 minuta, onda niti to. Mi smo ti napisali kako treba raditi, a ti radi dalje kako hoćeš.
      Ja pokušavam shvatiti kako da radim (po vašim savjetima), pa zato u biti želim potvrdu jedam li dobro shvatio?

      Dakle cca. 10 min. zagrijavanja, istezanja, nakon toga 30-40 min. utega i 40-50 min. lagani kardio nakon toga. Dane kad ne radim utege 10 min. zagrijavanja i 60 min. HIIT. Jel tako OK?
      Nije.

      Za dobar trening s utezima ti treba barem 45-60 minuta. To ti je 20-ak serija različitih vježbi sa 45-60s odmora između svake. Nema šanse da to odradiš pošteno u 30-40 minuta.

      HIIT se radi 20 minuta. I to ako uspiješ je dobro. Odmah nakon toga kardio do sveukupnog trajanja od 90 minuta max. (HIIT+kardio).

      Comment


      • #33
        Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

        Originally posted by DeniZg
        Nije.

        Za dobar trening s utezima ti treba barem 45-60 minuta. To ti je 20-ak serija različitih vježbi sa 45-60s odmora između svake. Nema šanse da to odradiš pošteno u 30-40 minuta.

        HIIT se radi 20 minuta. I to ako uspiješ je dobro. Odmah nakon toga kardio do sveukupnog trajanja od 90 minuta max. (HIIT+kardio).
        Pa ok tako reci znači zagrijavanje 10ak min, trening cca.50 i 30 minuta lagani kardio nakon toga?

        Ovo za HIIT (dakle HIIT ti dođe umjesto treninga) i kardio je jasno, thanx! :happy-cheerleaderkid:

        Comment


        • #34
          Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

          :handgestures-thumbupleft:

          Comment


          • #35
            Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

            Dobro je to dečki...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

              hvala svima na sudjelovanju :greetings-waveyellow:

              Comment


              • #37
                Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                oprostite šta smetam,ja imam isti problem.samo što je kod mene još jedan problem što imam 16 godina, zapravo ubrzo 17 i nemogu pratiti ovakav program prehrane niti si kupovati proteine i ostale suplemente...pa da vas samo pitam da li ja trebam to forsirat toliko sa svojih 17 godina?

                Comment


                • #38
                  Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                  Znači prvo utezi pa onda na orbitrek ili biciklo itd. I havljanje tj.jelo xD
                  No Rules...

                  Comment

                  Working...
                  X