Announcement

Collapse
No announcement yet.

t111 trening - definicija u 35 dana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • t111 trening - definicija u 35 dana

    ovo je pocetno stanje u opustenom stanju


    1. dan
    16h
    trcanje 30 min 5km
    16:45
    80G zobenih pahuljica + 20g brusnica + whey isolate + daily formula
    18:15h
    250g posnog sira + pola mjerice wheya (za okus)
    21:30h
    200g purecih prsa + zlica maslinovog ulja
    23:40
    2 bjelanjka
    01:15h
    250g posnog sira + pola mjerice wheya
    05:15
    250g posnog sira + pola mjerice wheya
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: t111 trening - definicija u 35 dana

    stanje na pocetku 1. dana
    tezina 80,2kg
    visina 168
    biceps desni (D) opusteni (O) 36
    Biceps D napeti (N) 39
    biceps lijevi (L) O 36
    Biceps L N 38
    Prsa O 99
    Prsa N 107
    podlaktica D 30
    podlaktica L 29
    trbuh 89
    but D O 62
    but D N 64
    but L N i O 60
    list D i L O i N 40
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #3
      Re: t111 trening - definicija u 35 dana

      Koliko planiraš skinuti za 35 dana???
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: t111 trening - definicija u 35 dana

        Ja bi na tvom mjestu radije još dizao masu, jel' mi se ne čini da imaš neki visoki BF, više je tu vode kod tebe.

        Ako si već naumio defku sa ovakvom dijetom, onda radije samo ubaci jaja za doručak i odradi ketoznu dijetu.
        Kupi trakice za mjerenje i ako vidiš da ne ulaziš u ketozu za par dana, umjesto posnog sira ubaci kazein i gotov si sa defkom za manje od mjesec dana.

        Comment


        • #5
          Re: t111 trening - definicija u 35 dana

          igor - vidjet cemo koliko cu skinuti za 35 dana.vodio sam se jednim tekstom koji zapocinje ''mjesec dana. daj mi samo mjesec dana i napadnispek svim sredstvima. time se ja vodim. ako nece biti dovoljno 35 dana produzim dok nece biti dovoljno.

          denizg - zadnjih tjedan dana u masi sam se poceo jako mastiti, tak da sam zato odlucio prestati s masom. mislio sam ici do 60. dana, ali ima vremena za masu. ljeto je pred vratima
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: t111 trening - definicija u 35 dana

            Ok, kako god ti paše.
            Vezano uz jelovnik, nemoj smanjivati unos proteina koji si imao na masi.
            Obavezno dodaj još maslinovog ulja, kao i omega3 kapsule ili laneno ulje.

            Comment


            • #7
              Re: t111 trening - definicija u 35 dana

              niti ne smanjujem. cak sam i blago povecao (barem prvi dan). jeo sam svaka 2,5-3,5 sata one proteine koje sam u masi jeo svaka 4 sata. sada UH jedem samo za dorucak (80g zobenih) i obrok prije treninga (75g integralne rize). osim ako mi trening nije odmah nakon dorucka, onda vise ne jedem UH taj dan.
              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

              Comment


              • #8
                Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                Ja sam na low-carb dijeti već neko vrijeme i dvije stvari sam eksperimentom uočio:
                -sa većim unosom lanenog i maslinovog ulja uočio sam dobitak mišićne mase uz konstantan lagani pad BF-a. Prije toga sam stagnirao par mjeseci.
                -1 malo jači carb obrok za vikend dane mi nije utjecao na BF, čak možda i pomogao da ubrzam metabolizanm i izbjegnbem stagnaciju u BF

                Comment


                • #9
                  Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                  kaj mislite o prehrani 3 dana low carb, jedan dan keto (ako sam dobro shvatio keto - prehrana bez UH), 3 dana low carb, jedan dan punjenje. znaci izmjene unosa kolicine UH.
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • #10
                    Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                    2. dan
                    13h
                    80g zobenih pahuljica + 20g brusnica + whey isolate + daily formula
                    16h
                    200g zrnatog sira
                    16:45
                    banana
                    16:50
                    attack

                    17:20 trening
                    ravni bench
                    1x12 1x8+3 85kg
                    kosi bench
                    1x12 1x8+4 70kg
                    ravni bench fly
                    2x15 15kg
                    paralele
                    2x15
                    pulover
                    2x12 35kg
                    sklekovi s nogama na klupi i bucicama
                    2x12
                    trening gotov 18h

                    18:05
                    whey + dekstroza
                    20:30
                    250g posnog
                    00h
                    250g posnog
                    03:30
                    250g posnog
                    07h
                    optimum nutrition kazein
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • #11
                      Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                      Originally posted by DeniZg
                      Ja bi na tvom mjestu radije još dizao masu, jel' mi se ne čini da imaš neki visoki BF, više je tu vode kod tebe.

                      Ako si već naumio defku sa ovakvom dijetom, onda radije samo ubaci jaja za doručak i odradi ketoznu dijetu.
                      Kupi trakice za mjerenje i ako vidiš da ne ulaziš u ketozu za par dana, umjesto posnog sira ubaci kazein i gotov si sa defkom za manje od mjesec dana.
                      MOže mi neko reč kak se točno zovu te trakice?

                      Comment


                      • #12
                        Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                        ovo su mi nove stvari....
                        kao sto gmiza pita ''kakve trakice'' i dal mi netko moze objasniti kaj je ketoza?
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment


                        • #13
                          Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                          Originally posted by t111
                          dal mi netko moze objasniti kaj je ketoza?
                          viewtopic.php?f=6&t=1877

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                            procitao sam taj topic... samo sam tek sada skuzio kaj je htio reci. pretpostavio sam da je ketoza (znaci, pretvaranje masti u energiju) normalan proces koji se normalno dogadja. da ne postoji mogucnost da se to ne dogodi.

                            u mom slucaju, nadam se da necu izgubiti puno misica jer unosim preko 2 g P, a trcim odmah nakon budjenja pola sata i nakon kaj zavrsim, niti se ne idem tusirati, nego odmah dorucak zobene + whey + brusnice. a s obzirom da trcim odmah nakon budjenja kad je razina glikogena niska, prije se pocinje dogadjati ketoza. jel tako?
                            -----
                            i da sam sebi odgovorim, da vidim dal sam dobro shvatio - ketoza je pretvaranje masti u energiju, jer se ne unose UH (keto dijeta) koje bi tijelo inace pretvaralo u energiju. jel tako?



                            ali opet... kako ne bi usao u ketozu kad prije trcanja nisam unio UH?
                            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                            Comment


                            • #15
                              Re: t111 trening - definicija u 35 dana

                              igor - ako te zanima brojka, nadam se zavrsetku na 74kg, max 75.
                              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                              Comment

                              Working...
                              X