Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zgibovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zgibovi

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by robi505
    Originally posted by VelikiBlek
    Radi li tko kombinacije zgibova u jednoj vježbi...tipa ovim redom .sve po jedna serija...radim prvo široki hvat, uski hvat, uski nadhvat..pa još jedan krug,,,.
    Radim full body trening pa sam mislio tako odrađivat leđa ali strah me da tu ima svega a nema zapravo ništa
    Iskustva, savjeti?
    napravi 5 sirokih, 5 uskih, i s uskim nadhvatom do otkaza.. koristi tezine ako ti je to prelagano i mali broj ponavljanja...al nebi trebalo povecavat broj ponavljanja...

    ne kužim...po 5 komada do otkaza
    mozda je mislio na 5 serija sirokih do otkaza
    i 5 serija uskih do otkaza
    :O
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • Re: Zgibovi

      te 3 vjezbe napravis odmah jednu za drugom...bez odmora..i to se racuna kao jedna serija.

      Comment


      • Re: Zgibovi

        ..poceo ih raditi sa malo vecim opterecenjem...za primjer...20 kg na zadnjem trenngu ledja kao zadnja serije-5-6 repova
        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

        Comment


        • Re: Zgibovi

          Do sada sam radio samo zgibove sa sirokim pothvatom, ali mislim poceti raditi i one s uskim potvatom - uzim od sirine ramena. Dobijamo li zbog razvijenih latimusa V oblik - ili su to tersi - i ako da, sto ih bolje pogadja, uski ili siroki zgibovi? Kojima treba dati prednost ili obje vrste zgibova treba ravnomijerno raditi?

          Comment


          • Re: Zgibovi

            Originally posted by Skakac
            Do sada sam radio samo zgibove sa sirokim pothvatom, ali mislim poceti raditi i one s uskim potvatom - uzim od sirine ramena. Dobijamo li zbog razvijenih latimusa V oblik - ili su to tersi - i ako da, sto ih bolje pogadja, uski ili siroki zgibovi? Kojima treba dati prednost ili obje vrste zgibova treba ravnomijerno raditi?
            od latova dobijes v oblik,,siroki zgibovi,sirina ramena i sire,,ali nadhvat radi jer tada rade ledja vise,sa podhvatom biceps opterecujes vise,,tj radi s dlanovima prema naprijed
            snaga caruje

            Comment


            • Re: Zgibovi

              Onda cu raditi 4-5 serija uskih i sirokih zgibova s nadhvatom. S pothvatom vise necu ni raditi. Samo koji su bolji za sirinu ledja siroki ili uski zgibovi? Pretpostavljam siroki.

              Comment


              • Re: Zgibovi

                Originally posted by Skakac
                Onda cu raditi 4-5 serija uskih i sirokih zgibova s nadhvatom. S pothvatom vise necu ni raditi. Samo koji su bolji za sirinu ledja siroki ili uski zgibovi? Pretpostavljam siroki.
                Logicno da siroki..!
                It's not over until i win.

                Comment


                • Re: Zgibovi

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Originally posted by PatrickStar
                  Originally posted by VelikiBlek
                  Šta pogađaju uski zgibov,i a što široki zgibovi? Koje skupine mišića točno? Daas me jedan konj pokušavao uvjerit u neke nonsense
                  Uski zgibovi - ako više radiš bicepsom, onda vanjski dio, ako više radiš leđima, onda unutarnji dio.
                  Široki zgibovi - ako više radiš bicepsom, onda unutarnji dio, ako više radiš leđima, onda vanjski dio.
                  Ne znam jesam te dobro skužio ....kako to misliš više radimo leđima ili bicepsom??Misliš na MM vezu ili?

                  vidiš, kod mene je baš čudna situacija, što se više hoću fokurisati na leđa, kad se spustim osjećam biceps :S

                  Comment


                  • Re: Zgibovi

                    Pustiš se da slobodno visiš, u skroz istegnutom položaju. Pokret započinješ kontrakcijom latova, odnosno guranjem ramena prema dolje. Dižeš se do pravog kuta podlaktica-nadlaktica. Ruke su samo kuke na kojima visiš.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: Zgibovi

                      Zgibove radim sa sirokim i uskim nadhvatom i cesto mi se upali i vanjski dio prsa. Je li to u redu?

                      Comment


                      • Re: Zgibovi

                        U zgibu rade sem latova, grudi, ramena, ruke, traps, teresi, erektori, i neki nožni mišići ako savieš noge, tako da DA!
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • Re: Zgibovi

                          zadnji put u teretani su mi objasnjavali kako zgibovi negativno utjecu na prsa?
                          wtf?
                          jel tu ima istine ili je ono sto mislim, odnosno glupost?

                          Comment


                          • Re: Zgibovi

                            nije glupost, nebi ljudi bezveze tvrdili... zgibovi zaista pogubno utjecu na prsa, uvlace ih u lose drustvo sacinjeno prvenstveno od klosara i narkomana, nagovaraju na kriminalne radnje i glasanje za desnicu...

                            Comment


                            • Re: Zgibovi

                              Originally posted by mavidiga View Post
                              nije glupost, nebi ljudi bezveze tvrdili... zgibovi zaista pogubno utjecu na prsa, uvlace ih u lose drustvo sacinjeno prvenstveno od klosara i narkomana, nagovaraju na kriminalne radnje i glasanje za desnicu...
                              šta pričaš ti ?

                              Comment


                              • Re: Zgibovi

                                sprda se čovjek, hoće reći da pričaju gluposti

                                Comment

                                Working...
                                X