Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bench press-tehnika izvođenja

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bench press-tehnika izvođenja

    ja ga radim ali ne aktivno....
    tj. radim ga mjesec i po pa promjenim spravu malo, uprincipu šaram tj. promiskuitetan sam sa spravama

    Comment


    • #17
      Re: Bench press-tehnika izvođenja

      e mene zanima, jel gurate rukama do kraja, ili do pred kraj? gledo sam invincible od Ronnia i bas pratim, kod ni jedne vjezbe ne gura lakat do kraja - ne samo kod benca..

      Comment


      • #18
        Re: Bench press-tehnika izvođenja

        osobno ne guram do kraja jer mi je cilj kod bencha pogoditi prsa a ne triceps
        zakljucavanjem u laktu bih samo vise upotrijebio triceps u vjezbi gdje ipak favoriziram prsa
        kad radim uski bench onda je stvar drugacija posto mi je onda cilj pogoditi triceps tada namjerno zakljucavam ali opet s druge strane ne spustam do kraja ,drzim se gornjeg dijela pokreta kao sto se za bencha za prsa drzim donjeg dijela pokreta,a kad zelim izvuci maksimum tezinu tada koristim i jedan i drugi dio pokreta ne nadjem zlatnu sredinu za hvat gdje ce mi i triceps i prsa podjednako raditi jer mi je cilj gurnuti sto vecu tezinu sto automatski znaci da mi treba vise misica da se aktivira u pokret
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #19
          Re: Bench press-tehnika izvođenja

          Originally posted by Big one
          e mene zanima, jel gurate rukama do kraja, ili do pred kraj? gledo sam invincible od Ronnia i bas pratim, kod ni jedne vjezbe ne gura lakat do kraja - ne samo kod benca..
          To što je ronni radio su očito bile izometrične serije!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #20
            Re: Bench press-tehnika izvođenja

            Originally posted by igor
            Originally posted by Big one
            e mene zanima, jel gurate rukama do kraja, ili do pred kraj? gledo sam invincible od Ronnia i bas pratim, kod ni jedne vjezbe ne gura lakat do kraja - ne samo kod benca..
            To što je ronni radio su očito bile izometrične serije!
            Ne,to je Ronnijev stil.Gdje god vidis njegov video potisaka s prsa ili ramena,triceps extenzije vidit ces da ne zakljucava laktove.Vjerovatno zbog toga da se triceps značajnije ne ukljuci u igru ali moguce je da to radi da smanji mogucnost od ozljede zglobova tj lakta. Jedino mi je cudno to sto ronnie i za triceps vjezbe ne koristi
            puni opseg pokreta
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #21
              Re: Bench press-tehnika izvođenja

              A moguče je da ima neku povredu,mislim da on ima problema s laktom.Ak malo bolje pogledaš njegove snimke vidjet češ da ima steznik oko lakta

              Comment


              • #22
                Re: Bench press-tehnika izvođenja

                pa valjda ne zaključava laktove zato da čitavo vrijeme opterećenje bude na mišićima koje pogađa bp-om, a možda i ima problema sa laktovima
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #23
                  Re: Bench press-tehnika izvođenja

                  Originally posted by xpress
                  pa valjda ne zaključava laktove zato da čitavo vrijeme opterećenje bude na mišićima koje pogađa bp-om, a možda i ima problema sa laktovima
                  pa da brijem da radi tako jer zeli kod benca pogoditi samo prsa, ne ukljucujuci triceps..tako i kod drugih vjezbi.. i nije on jedini kod kojeg sam to vidio, probao sam i ne radi triceps toliko kao kod zakljucavanja laktova.. i to sto priest kaze, pogađa samo prsa a kada zeli izbaciti sto vecu kilazu, dize do kraja kako bi se ukljucilo sto vise misica u potisak

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bench press-tehnika izvođenja

                    Kao prvo pozdrav svima.Nov sam na ovom forumu iako vec neko vrijeme citam postove i gledam razlicite savjete
                    E sad aj pogledajte ovaj video pa mi recite jeli ovo dobar nacin vjezbanja prsa, a najvise me zanima okle ovom momku uopce ideja da radi razvlacenje na kosoj klupi jer to jos nisam vidio i da li je to pravilno:

                    http://www.youtube.com/watch?v=00X-A2qzsdM

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bench press-tehnika izvođenja

                      šta je tak čudno kod kosog fly-a za prsa?
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bench press-tehnika izvođenja

                        ma nije mi puno cudno ali nisam jos to vidio pa pitam dali je pravilno...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bench press-tehnika izvođenja

                          ravni, kosi, kontrakosi fly, sve normalne vježbe
                          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bench press-tehnika izvođenja

                            Originally posted by xpress
                            ravni, kosi, kontrakosi fly, sve normalne vježbe
                            Tocno,sasvim normalna vjezba...
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bench press-tehnika izvođenja

                              ok
                              E imam sad problem u vezi prsa, idem u teretanu par mjeseci i napravio sam tu pocetnicku gresku da sam radio ravni bench vise nego kosi i sad mi nisu prsa simetricna. Bili sad u potpunosti izbacio ravni bench ili da ga manje radim??

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bench press-tehnika izvođenja

                                pa s par mjeseci nisi mogao napravit neku veliku štetu, samo radi jedan trening ravi a idući kosi i to bi bilo to
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X