Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa (ginekomastija i lipomastija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

    Pozdrav
    Imam problem sa prsima vec duze vrijeme,brine me da je gino.Kao dijete bio sam pretil,onda sam sa okvirno 13 godina smrsavio 10-15kg.Mislim da sam tada primjetio ovaj problem,sada imam 18 i situacija je i dalje ista.
    U teretani sam posljednjih 4-5 mj,vjezbam uglavnom prsa i ruke,nedavno sam dodao cardio.Ne vidim nikakvo pobolsanje, sto mi ubija motivaciju.Imate kakav savjet?Misljenje gino/lipomastija?

    http://www.zaslike.com/files/dpomaeck02nshiqqiuwt.jpg
    http://www.zaslike.com/files/wjk5rrsnizhmzr2nulq.jpg
    http://www.zaslike.com/files/xb20yorkgvpbrpwwpm85.jpg (kad se stvrdne bradavica)

    Comment


    • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

      Ne vidim ja tu bilo kakav problem....
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

        Originally posted by Dača View Post
        Ne vidim ja tu bilo kakav problem....
        Ja vidim,mozda slika ne pokazuje stanje kako treba.
        Da li bi mršavljenje pomoglo?(5 kila da skinem)

        Comment


        • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

          jos bi vise visilo, treniraj i izgradi misica, onda ce to biti kako treba

          Comment


          • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

            Originally posted by Bronko View Post
            jos bi vise visilo, treniraj i izgradi misica, onda ce to biti kako treba
            Ok,pokusat cu.
            Imam jos jedno pitanje,u teretani sam 5 put tjedno,da vjezbam prsa jednom ili 2 puta tjedno?

            Comment


            • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

              ovisi koji program imas, ako je neki split onda da , ako po danu imas jednu skupinu ne mozes onda nikako. To 5 puta tjedno nije dovoljno informacija

              Comment


              • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                Originally posted by Bronko View Post
                ovisi koji program imas, ako je neki split onda da , ako po danu imas jednu skupinu ne mozes onda nikako. To 5 puta tjedno nije dovoljno informacija
                Dosad nisam imao neki predefiniran program,fokusirao sam se na prsa/biceps/triceps.
                U 7 dana to je ovako izgledalo: prsa,biceps/triceps,random(sve po malo osim ovog sto radim inace),pauza,prsa,biceps/triceps,pauza.

                Sad mislim ovako radit:
                Day 1: Chest
                Day 2: Cardio/Abs
                Day 3: Back/Abs*/cardio
                Day 4: Rest
                Day 5: Shoulder/Triceps/cardio
                Day 6: Biceps/cardio
                Day 7: Rest

                (cardio mi je 20min na traci za trcanje)

                Comment


                • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                  Da bi skinuo salo moraš imati mišiće, jer su mišići ti koji troše salo. A mišiće nećeš nabiti sa drkeljanjem bicepsa nego sa čučnjem i mrtvim dizanjem...
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                    Šta nije cucanj za noge a mrtvo dizanje za ledja?
                    Imo sam prije problema sa leđima pa izbjegavam deadlift.

                    Comment


                    • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                      Originally posted by PrimoPasta7 View Post
                      Dosad nisam imao neki predefiniran program,fokusirao sam se na prsa/biceps/triceps.
                      U 7 dana to je ovako izgledalo: prsa,biceps/triceps,random(sve po malo osim ovog sto radim inace),pauza,prsa,biceps/triceps,pauza.

                      Sad mislim ovako radit:
                      Day 1: Chest
                      Day 2: Cardio/Abs
                      Day 3: Back/Abs*/cardio
                      Day 4: Rest
                      Day 5: Shoulder/Triceps/cardio
                      Day 6: Biceps/cardio
                      Day 7: Rest

                      (cardio mi je 20min na traci za trcanje)
                      Trening bez nogu?

                      skip%u00252Bleg%2Bday.jpg
                      Attached Files
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                        Originally posted by PrimoPasta7 View Post
                        Šta nije cucanj za noge a mrtvo dizanje za ledja?
                        Imo sam prije problema sa leđima pa izbjegavam deadlift.
                        Za tebe nisu jer si mršav. Čučanj i mrtvo najviše potiču rast cijelog tijela kod mršavih, dvije najbolje vježbe za sve.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Trening bez nogu?
                          Noge su mi prirodno jace i ne predstavljaju mi problem kolko gornji dio tijela pa sam ih zato izbacio.Kad rijesim gornje onda budem ubacio noge.
                          Sto se tice mrtvog i cucnja pitat cu trenera i probat radit bez da zeznem ledja.

                          Comment


                          • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                            Originally posted by PrimoPasta7 View Post
                            Noge su mi prirodno jace i ne predstavljaju mi problem kolko gornji dio tijela pa sam ih zato izbacio.Kad rijesim gornje onda budem ubacio noge.
                            Sto se tice mrtvog i cucnja pitat cu trenera i probat radit bez da zeznem ledja.
                            Noge su ti prirodno jace, a imas 75kg na 186cm? ajd usput pitaj i trenera za trening nogu pa ces vidjet sto ce ti rec

                            edit: ne zelim da me pogresno shvatis.... nije mi cilj prigovarati.. ali moras raditi noge.. ne smijes zapostavit donji dio tijela !!!
                            Last edited by Premium.Better; 13-02-14, 01:47.
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Noge su ti prirodno jace, a imas 75kg na 186cm? ajd usput pitaj i trenera za trening nogu pa ces vidjet sto ce ti rec
                              Naspram gornjeg dijela jesu.Ostalo od kad sam bio debel,nezz

                              Comment


                              • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                                Pozdrav ljudi,
                                novi sam ovdje i zelio bi cuti neke odgovore vezane za gyno ili lipo.
                                imam 20 godina i nisam debel, ali me muci lagana izbocenost bradavica, zadnje 2 godine radim i nemam bas vremena za vjezbanjem, te jedem brzu hranu i cips, smoki, cokolada i takve nezdrave stvari, odkad mi je drustvo koje ide u teretanu rekolo da je to zbog toga presao sam na donekle normlanu hranu i umjesto cokolade i cipseva zasladim se sa svjezim sirom i presnim jajetom sa mlijekom - proteini i uveo sam vjezbanje kod kuce, zgibovi, trbusnjaci i sklekovi te rad sa bucicom za ruke , svaki dr. dan po 1-2 vremena. E sad zanima me vase misljenje dali je to dovoljno i dali sam izbocenost bradavica dobio od te nezdrave hrane
                                Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X