Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa (ginekomastija i lipomastija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

    evo i slike pa me zanimaju vasi odgovi, dali je gyno ili lipo?
    Last edited by peki1; 19-03-14, 20:09.

    Comment


    • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

      Originally posted by peki1 View Post
      evo i slike pa me zanimaju vasi odgovi, dali je gyno ili lipo?
      kralju di je slika?
      "Veni,Vidi,Vici"

      Comment


      • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

        http://oi59.tinypic.com/10xwsaa.jpg

        http://oi61.tinypic.com/2lt4h2b.jpg

        http://oi57.tinypic.com/30axe87.jpg
        Last edited by peki1; 19-03-14, 20:30.

        Comment


        • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

          Originally posted by peki1 View Post
          Pozdrav ljudi,
          novi sam ovdje i zelio bi cuti neke odgovore vezane za gyno ili lipo.
          imam 20 godina i nisam debel, ali me muci lagana izbocenost bradavica, zadnje 2 godine radim i nemam bas vremena za vjezbanjem, te jedem brzu hranu i cips, smoki, cokolada i takve nezdrave stvari, odkad mi je drustvo koje ide u teretanu rekolo da je to zbog toga presao sam na donekle normlanu hranu i umjesto cokolade i cipseva zasladim se sa svjezim sirom i presnim jajetom sa mlijekom - proteini i uveo sam vjezbanje kod kuce, zgibovi, trbusnjaci i sklekovi te rad sa bucicom za ruke , svaki dr. dan po 1-2 vremena. E sad zanima me vase misljenje dali je to dovoljno i dali sam izbocenost bradavica dobio od te nezdrave hrane
          Hvala.
          Da li su bradavice bolne na dodir? Da li osećaš zadebljanje pod prstima neposredno iza bradavice...

          Liči na gyno, ali ne mora da znači....

          Ne, to ne može da se dobije od loše prehrane, gyno je stvar hormona...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

            nista me ne boli, ali kad mi je misic u stisku bradavice su mekane, kad mi je hladno bude sve ok.

            Comment


            • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

              Originally posted by peki1 View Post
              nista me ne boli, ali kad mi je misic u stisku bradavice su mekane, kad mi je hladno bude sve ok.
              Ma ništa to nije, povući će se s vremenom.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                Nadam se, jer sam citao da to traje u pubertetu, a nemoguce je da meni to traje jos od toga jer imam 20, uglavnom u bradavici nema nista, okolo odnosno uz bradacicu ima nesto kao hrskavica (grudasto), ali mekano je, neznam tocno kako da to opisem, kakvo je vase misljenje dali je to jako izrazeno i dali vuce na gyno ili lipomastiju
                i citao sam o nolvadexu, dali bi mozda trebao to koristit?

                Comment


                • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                  Originally posted by peki1 View Post
                  Nadam se, jer sam citao da to traje u pubertetu, a nemoguce je da meni to traje jos od toga jer imam 20, uglavnom u bradavici nema nista, okolo odnosno uz bradacicu ima nesto kao hrskavica (grudasto), ali mekano je, neznam tocno kako da to opisem, kakvo je vase misljenje dali je to jako izrazeno i dali vuce na gyno ili lipomastiju
                  i citao sam o nolvadexu, dali bi mozda trebao to koristit?
                  Nije lipomastija, kao što rekoh više izgleda kao gyno.

                  Za svaki slučaj poseti lekara.

                  Nolvadex je citostatik i koristi se za lečenje raka. Citostatici su vrlo opasni lekovi i imaju opasne kontraindikacije i ne smeju se uzimati na svoju ruku.
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                    vjezbat cu jos, pa mozda uspijem prikriti to, koliko znam u obitelji mi to nitko nije imao, e sad samo ostaje nadat se da ce se povuci kao sto si rekao, iako ne vjerujem da je to moguce, pricekat cu jos par mj. pa ako se ne povuce ici cu kod doktora i gotovo, samo ne znam dali ce to tko htjeti operitai jer nije jako izrazeno, prsa su uredu, samo te bradavice.

                    Comment


                    • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                      lipomastijaaaaaaaaaa!

                      Samo ti skini taj višak sala, istopit će ti se 90% tih sisica. Jače si predisponiran za nakupljanje sala oko bradavica, ali ništa prestrašno.

                      Inače, ako te jako smeta, glatko možeš doktoru. Ovo bi ti plastični kirurg sigurno sredio preko zdravstvenog (naravno, ovisi koliko zdravstveno danas to pokriva jer su masne rezove radili u zadnjih godinu dana).
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                        Hvalaaa Dida, ovo sam zelio cut, dat cu si truda u vjezbanju maksimum kod kuce, a kad dobijem otkaz na poslu u teretanu i pun gas, takoder cu izbacit masnu hranu i junky food. zanima me jos dali imas neki prijedlog za taj moj problem vezano za prehranu?
                        i dali mogu to istopit svaki dan treninga sa zgibovima 4 serije x 5 zgibova, sklekovi: uski, srednji i siroki- 4 serije x 20 za svaki i tu su jos trbusnjaci i bucica za ruke, radim obicno po sat vremena i naravno ako mi mozes dati jos neki prijedlog za vjezbanje prsa.
                        Hvala.

                        Comment


                        • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                          Pozz drustvo.
                          I ja imam problema sa bradavicama,evo i neke slike:

                          http://m.imgur.com/MRnYVXF,reRQTLL,swiu6HQ,yUygRw2

                          Inace imam 16god. problem se pojavio sa 12god. Visok sam 178,a tezak 76.Mozete li mi reci sta je ovo i kako se mogu rijesiti ovoga?Hvala unapred!

                          Comment


                          • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                            Originally posted by petko123 View Post
                            Pozz drustvo.
                            I ja imam problema sa bradavicama,evo i neke slike:

                            http://m.imgur.com/MRnYVXF,reRQTLL,swiu6HQ,yUygRw2

                            Inace imam 16god. problem se pojavio sa 12god. Visok sam 178,a tezak 76.Mozete li mi reci sta je ovo i kako se mogu rijesiti ovoga?Hvala unapred!
                            Jel te boli na dodir?
                            Ako da, vjerojatno je gyno, ali opet ne mora značit. Samo treniraj i istopit će se.
                            Ako ne boli, opet samo treniraj i istopit ce se to, nije to ništa.

                            Treningom i prehranom ces najlakse otkrit sta je to (EDIT: ...laički, naravno doktor ce znat bolje od nas ovdje )
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                              Ne boli me na dodir.
                              Znaci,po tebi,to su samo masne naslage?

                              Comment


                              • Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                                Kolko se vidi po fotki, po cijelom tijelu imaš viška masnih naslaga pa bi i po mom mišljenju to sa cicki trebalo nestati zajedno s ostalim salom kad se zdefkaš.

                                I jednom formirana ginekomastija ne boli na dodir, ali ju skužiš po tome što se ispod bradavica nalazi tvrdo tkivo. Ako je to što se tebi vidi mekano salo, riječ je o lipomastiji i to možeš u velikoj većini istopiti.
                                Originally posted by magarac
                                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                                dzaba mu sve

                                Comment

                                Working...
                                X