Announcement

Collapse
No announcement yet.

Utjecaj stresa (kortizola) na katabolizam mišića u BB-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šimun
    replied
    Re: alkohol i bb

    vjerujem ti sto se kortizola tice... no danas je to tesko...
    ja osobno maturant, u skoli od 9-17, dodjem doma u 18, jos 4x tjedno trening, starci me jebu zbog cijele te BB spike, pa onda zbog skole, poneka svadja padne i mimo roditelja, pa upisi na faks, jos neke sitnice od obveza kaj imam.... ljubavne jadi nisam ni dotako...
    nakupi se sveg tog...

    Leave a comment:


  • Kizo
    replied
    Re: alkohol i bb

    E to mali, što više misliš da si nepobjediv i da ti dobro ide tako i je a čim se zabrineš i počneš sumljati u sebe sve ode k vragu.

    Leave a comment:


  • Ivan
    replied
    Re: alkohol i bb

    Originally posted by mali priest
    evo dat cu jedan od najboljih savjeta koje mogu uopce dati i koji su mozda odgovor zasto neki napreduju bolje a da se manje trude od drugih

    kortizol je najvece zlo za misicnu masu i dobitak sala koji postoji

    kortizol moze unistiti sav dobar trening ,sve super poslozene obroke

    kortizol je usko povezan sa svakodnevnim stresom i taj segment je najbitniji ako zelite napredovati ,morate u prvom redu sve stvari gledati sa ljepse strane
    ja u svemu vidim neku koristi i neku dobrobit ,tako da pokusavam se sto vise opustiti i uzivati u zivotu ,kad sam to naucio napredak je poceo dolaziti sam od sebe makar mozda u tom danom trenutku to od sebe nisam ni ocekivao

    E, ovo mi se jako sviđa. Živjeti zadovoljno.

    Ne raditi nešto radi čega bi se kajao, ali teško je ne pogriješiti...

    Leave a comment:


  • Tomi
    replied
    Re: alkohol i bb

    Možep li napisat što najviše utjeće na povišen kortizol,kako ga kontrolirat? što izbjegavat i tako te savjete? bio bih zahvalan jako

    Leave a comment:


  • Utjecaj stresa (kortizola) na katabolizam mišića u BB-u

    evo dat cu jedan od najboljih savjeta koje mogu uopce dati i koji su mozda odgovor zasto neki napreduju bolje a da se manje trude od drugih

    kortizol je najvece zlo za misicnu masu i dobitak sala koji postoji

    kortizol moze unistiti sav dobar trening ,sve super poslozene obroke

    kortizol je usko povezan sa svakodnevnim stresom i taj segment je najbitniji ako zelite napredovati ,morate u prvom redu sve stvari gledati sa ljepse strane
    ja u svemu vidim neku koristi i neku dobrobit ,tako da pokusavam se sto vise opustiti i uzivati u zivotu ,kad sam to naucio napredak je poceo dolaziti sam od sebe makar mozda u tom danom trenutku to od sebe nisam ni ocekivao
Working...
X