Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijedlog za forum

    Naime na pamet mi je pala jedna super ideja koja je slična na nekim stranim forumima.

    Da se otvori novi podforum "RASPRAVE TJEDNA"


    Zatim tema u kojima bi forumaši predlagali svoje teme za raspravu ,a onda bi svi skupa odabrali o kojoj bi temi taj tjedan raspravljali.

    Svaki tjedan na rasporedu bi bila druga tema za raspravljanje.

    Npr moj prijedlog za prvu raspravu bi bio "Koji je najbolji jelovnik za masu? Tips and tricks"


    Nadam se da ste razumjeli prijedlog Ako niste pitajte što nije jasno

  • #2
    Re: Prijedlog za forum

    Ideja nije loša ali mislim daje teško ostvariva. Ljudi raspravljaju o čemu žele a ne o onome što netko predloži...

    Ova tvoja ideja je realizirana nedavno samo pod drugim imenom, ali baš i nema prevelike rasprave:

    http://www.building-body.com/forum/f...nci-sa-portala
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Vrijeme editiranja...

      Da ne otvaram novu temu bezveze.

      Kelly, molim te, ili ti ili modni mačak, daj promijenite vrijeme editiranja posta iz 5 u 10min (jedino ako nečiji novi post ne dođe u međuvremenu).
      Meni treba 5min samo da pročitam ono što sam ja napisao (drugima i 10min )
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Vrijeme editiranja...

        Originally posted by ScuderiaBull View Post
        Da ne otvaram novu temu bezveze.

        Kelly, molim te, ili ti ili modni mačak, daj promijenite vrijeme editiranja posta iz 5 u 10min (jedino ako nečiji novi post ne dođe u međuvremenu).
        Meni treba 5min samo da pročitam ono što sam ja napisao (drugima i 10min )
        Moram vidjeti sa dizajnerom.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Prijedlog za forum

          Hvala puno!
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: Vrijeme editiranja...

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Da ne otvaram novu temu bezveze.

            Kelly, molim te, ili ti ili modni mačak, daj promijenite vrijeme editiranja posta iz 5 u 10min (jedino ako nečiji novi post ne dođe u međuvremenu).
            Meni treba 5min samo da pročitam ono što sam ja napisao (drugima i 10min )
            Pa zar ne pročitaš prvo šta si napisao onda objaviš. I onda ako vidiš nek ugreškicu promijneiš u roku 5 min. Pa ne piše sastavak.

            Upravo ta mogućnost se može jako dobro zloupotrebljavati kad bi povećali vrijeme mjenjanja.

            Žao mi je ali 5 min ostaje.
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: Prijedlog za forum

              Originally posted by bilder18 View Post
              Naime na pamet mi je pala jedna super ideja koja je slična na nekim stranim forumima.

              Da se otvori novi podforum "RASPRAVE TJEDNA"


              Zatim tema u kojima bi forumaši predlagali svoje teme za raspravu ,a onda bi svi skupa odabrali o kojoj bi temi taj tjedan raspravljali.

              Svaki tjedan na rasporedu bi bila druga tema za raspravljanje.

              Npr moj prijedlog za prvu raspravu bi bio "Koji je najbolji jelovnik za masu? Tips and tricks"


              Nadam se da ste razumjeli prijedlog Ako niste pitajte što nije jasno
              Što se mene tiče, da to je super ideja.

              Pitanje jel će se ljudi držat tjedne teme.

              Ovo možeš i sam zapoečt, bez da ima svoj podforum.
              Napiši naslov Tjedna tema: naslov teme i da vidimo. Ako se pokaže par tema kvalitetnim i bez offtopica, onda ćemo otvoriti poseban podforum.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #8
                Re: Vrijeme editiranja...

                Originally posted by dizajner View Post
                Pa zar ne pročitaš prvo šta si napisao onda objaviš. I onda ako vidiš nek ugreškicu promijneiš u roku 5 min. Pa ne piše sastavak.

                Upravo ta mogućnost se može jako dobro zloupotrebljavati kad bi povećali vrijeme mjenjanja.

                Žao mi je ali 5 min ostaje.
                uuuuuuuuuuuu.. pa nije ovo pismeni ispit na državnoj maturi pa da ako se slučajno neko zaebe ili napiše glupost ne može editirat post.. jedna od glupljih stvari na forumu.. isključite limit skroz
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • #9
                  Re: Vrijeme editiranja...

                  molba: edit time produziti na vise od 5 minuta
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prijedlog za forum

                    Gsn Dizajner,

                    meni kao disleksičaru nije baš najlakše na svijetu neke greške uvidjeti pošto neke dijelove teksta moram pročitati i po 2-3 ili 4 puta da bi mi ušle u glavu. Zeznuto je to, znaš.
                    A pogotovo ako si napisao cijeli sastavak (pregledaš ga prije postanja, ali badava, uvijek se zalomi negdje.. i to me pika u oko) nema teoretske da pročitam 3-4 puta u par min.

                    Ja sam još uvijek za da puknete na 10min, nema zloupotrebe. Ako je netko u međuvremenu nakon 2min napisao post iza njega, nema više editiranja, zakasnio si i bok.

                    Di je problem?
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prijedlog za forum

                      brate mili na bodybuilding.com je 24 sata pa nema nikakvih problema
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prijedlog za forum

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Gsn Dizajner,

                        meni kao disleksičaru nije baš najlakše na svijetu neke greške uvidjeti pošto neke dijelove teksta moram pročitati i po 2-3 ili 4 puta da bi mi ušle u glavu. Zeznuto je to, znaš.
                        A pogotovo ako si napisao cijeli sastavak (pregledaš ga prije postanja, ali badava, uvijek se zalomi negdje.. i to me pika u oko) nema teoretske da pročitam 3-4 puta u par min.

                        Ja sam još uvijek za da puknete na 10min, nema zloupotrebe. Ako je netko u međuvremenu nakon 2min napisao post iza njega, nema više editiranja, zakasnio si i bok.

                        Di je problem?
                        Podrzavam sve napisano!
                        Hint: pisi u notepad, pregledaj pa pejstaj i objavi....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prijedlog za forum

                          Originally posted by Hamzzza View Post
                          brate mili na bodybuilding.com je 24 sata pa nema nikakvih problema
                          na teretana forumu nema opće limita.. pa nema nikakvih problema.. čak je i korisna opcija za nekakav update
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prijedlog za forum

                            Prije je i kod nas bilo neograničeno pa su tipovi nakon nekoliko dana/tjedana/mjeseci brisali postove pa je nastala totalna zbrka u tim temama.
                            Onda smo smanjili na sat vremena pa je opet bilo problema, jer za sat vremena se napiše puno toga i onda dođe tip i obriše sve, jbg...
                            Kada se napiše post imate opciju pregleda posta i ne vidim gdje je problem.
                            Po meni nema smisla da bude više od 10 minuta.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prijedlog za forum

                              Mene zanima ako netko ima svoju temu, temu slika npr.i da zatrazi request od admina da obrisu cijeli taj thread ili sve slike , dali bi to i ucinili?

                              Comment

                              Working...
                              X