Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prijedlog za forum

    Nebi... ja sam vec molio prije
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #17
      Re: Prijedlog za forum

      Ali to je glupo, da sam recimo znao od pocetka stavljao bih linkove slika, pa ako ne zelim da bude dostupna pobrisem ju i link nije valjan. To je totalno glupa i neopravdana odluka glavnog i izvrsnog voditelja foruma.

      Comment


      • #18
        Re: Prijedlog za forum

        Brisanje tema se nigdje ne dozvoljava. I ne kužim uopće nekoga tko bude tu neko vrijeme pa onda želi obrisati slike ili teme koje je otvorio; kao mala djeca; Vrati mi moje krpice kad se posvađamo.
        Ne možeš se registrirati ni na jedan forum ako ne prihvatiš pravila foruma, tako je svuda...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Prijedlog za forum

          Meni ne treba brisati temu, nestanem i nitko me se nece ni sjecati... cisto pimjer.
          Ali ako je netko izlozen ruganju recimo u privatnom zivotu i zamoli da se pobrise nece biti dozivljen. Kao da bi forum krepao da pobrise necije slike

          Comment


          • #20
            Re: Prijedlog za forum

            A tko će ti se rugati, pa nismo mala djeca. I meni se rugaju pa ne marim za to.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Prijedlog za forum

              Pa ne govorim o sebi, govorim cisto primjer... dođe momak sa 120 kila i 15 godina i postavi slike, netko to od njegovih vidi...zamoli admina da obrise a ovaj nece? Pa nebi propao forum...
              A i tko cita pravila ikad?

              Comment


              • #22
                Re: Prijedlog za forum

                Uvijek se može zamoliti administratore za neke posebne situacije, ali ima ljudi koji traže da ih se obriše a onda sutra sve po starom.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Prijedlog za forum

                  Kako može biti administrator netko tko je na forumu zadnji put bio prije dvije godine?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Prijedlog za forum

                    Originally posted by Ant0ni0 View Post
                    Kako može biti administrator netko tko je na forumu zadnji put bio prije dvije godine?
                    Nema takvih, na koga si mislio?
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Prijedlog za forum

                      http://www.building-body.com/forum/members/2472-admin

                      Comment


                      • #26
                        Re: Prijedlog za forum

                        To je profil otvoren kod prebacivanja sa starog na novi forum radi nekih testiranja.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Prijedlog za forum

                          Ja isto mislim da je to malo glupo... ja sam molio da se obriše zbog privatnih razloga i niš... sva sreca da su se stvari malo smirile pa kasnije nije vise bilo potrebe...
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • #28
                            Re: Prijedlog za forum

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Gsn Dizajner,

                            meni kao disleksičaru nije baš najlakše na svijetu neke greške uvidjeti pošto neke dijelove teksta moram pročitati i po 2-3 ili 4 puta da bi mi ušle u glavu. Zeznuto je to, znaš.
                            A pogotovo ako si napisao cijeli sastavak (pregledaš ga prije postanja, ali badava, uvijek se zalomi negdje.. i to me pika u oko) nema teoretske da pročitam 3-4 puta u par min.

                            Ja sam još uvijek za da puknete na 10min, nema zloupotrebe. Ako je netko u međuvremenu nakon 2min napisao post iza njega, nema više editiranja, zakasnio si i bok.

                            Di je problem?
                            Kelly je već rekao zašto je tako.

                            Realno tebi kao disleksiračru nije onda dovoljno ni 10 min ako govorimo o dugačkim komentarima.

                            I ne vidim razloga za povećanje, ako nešto napišeš, provjeriš 100 put ako treba prije same objave. Uostalom uvjek možeš testirati kako će izgledati, sa klikom na: Pregled poruke (odmah desno od Pošalji odgovor).

                            Još jedan razlog zašto to čak nije ni potrebmo. Pa nećeš stalno objavljivati, pa uređivati, i tako se stalno doslovno zajebavati sa ulaskom i izlaskom iz uređivanja teme. To je po meni nakompliciraniji način uređivanja bilo čega.

                            Onaj tko ne zna općenito korisitit forrum, imati će problem sa svime.

                            Čitajući cijelu temu, pokazalo se da ima različitih pristupa, mi smo iz iskustva u HR, ne u SAD-u ili negdje drugdje napravili kak smo napravili.

                            Meni osobno previše rasprave za najmanje bitnu mogućnost na forumu. Bilo bi bolje raspravljati o tjednoj temi kao i ideji, nego o tome jel 5 ili 10 min.


                            A ovo sa brisanjem slika i tema je jednostavno za objasnit.

                            Hvala bogu pa nema toliko upita, ali ima ih.

                            Pokušavam uvjek objasnit da kad bi stvarno brisali nečiju temu obrisali bi i tuđe komentare. No to se njih ne tiče. Važno da se sve obriše i koga šiša. Ili u slučaj da se obrišu samo njihovi komentari, slike itd. koliko bi samo tema bilo nesuvislo i na kraju bi se ipak morale obrisati.

                            To vrijedi za uređivanje komentara ne govorim o gramatici već sadržaju, značenju.


                            I zaboravljate da sve što ovdje objavite više i nije privatna stvar. Privatne poruke su privatna stvar, koje nitko osim vas ili primatelj poruke može pročitati.

                            Ok, nije ništa privatna stvar na internetu, jer sve što pišemo preko foruma, mailova, sms-a netko može pristupit, pročitati i ak želi objavit.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment


                            • #29
                              Re: Prijedlog za forum

                              Ako je tako, onda ok.

                              Ja sam rekao 10min za sebe, jer sam bio u mnogo situacija gdje bi mi baš dobro došlo tih naknadnih par min. nIje da svi imamo neku secret agendu pa ćemo srušit forum s promjenom svog zadnjeg posta (točnije ispravkom).

                              Ide ide, nejde nejde....nema veze,
                              Hvala na vašem vremenu.
                              Last edited by ScuderiaBull; 07-11-12, 16:48. Reason: Evo i ovo sam morao editirat. Pogledao sam u "pregledu poruke", sve mi se činilo ok, objavio sam,i tek onda primjetio problem
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • #30
                                Re: Prijedlog za forum

                                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                                Ako je tako, onda ok.

                                Ja sam rekao 10min za sebe, jer sam bio u mnogo situacija gdje bi mi baš dobro došlo tih naknadnih par min. nIje da svi imamo neku secret agendu pa ćemo srušit forum s promjenom svog zadnjeg posta (točnije ispravkom).

                                Ide ide, nejde nejde....nema veze,
                                Hvala na vašem vremenu.
                                Ja ne znam jel ti imaš problem kod čitanja ili kod pisanja. Ali greške koje radiš ako ih radiš kod pisanja neće promjenit smisao rečenice.

                                I ja imam blagi sindrom, ne obraćam veliku pažnju na to. Ja kad pišem obrnem redoslijed slova u riječi, ne kod svake riječi. Kad pišem mail, provjerim više puta, tako i ovdje. I ak se nađe greška, pa nije to smak svijeta.
                                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                                Comment

                                Working...
                                X