Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Prijedlog za forum

    Bilo bi fora da nam ispod avatara piše primjerice "V/T=186/86" (visina/težina)...

    Razmišljao sam i o bodyfat-u, no to bi samo bezveze zakompliciralo stvari.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #47
      Re: Prijedlog za forum

      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      Bilo bi fora da nam ispod avatara piše primjerice "V/T=186/86" (visina/težina)...

      Razmišljao sam i o bodyfat-u, no to bi samo bezveze zakompliciralo stvari.
      hahahah, kako bi svi skratili bodyfat za bar 5-6%. Ovdje na forumu svi imaju 100 kila i nizak BF a slika ni za lijek
      Inace dobra ideja!"

      Comment


      • #48
        Re: Prijedlog za forum

        Ahahahah, živa istina! Zato sam i rekao da bi bilo pre komplicirano, a i imam neki osječaj da bi se adatar nekako uspio uvući u tu priču.
        Ne znam kako, samo znam da bi to uspio
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #49
          Re: Prijedlog za forum

          hehe,jos da mi je stalo dovoljno do vaseg misljenja pa bi i to modao,dobro da si stavio TglOupCsamAkoKtocak kao avatar

          Comment


          • #50
            Re: Prijedlog za forum

            1. Dok neko ne stavi svoje slike, tipa beafor now ili samo now ako je zvjer da mu može postati samo u početnici. Znači ako se vidi da je nešto uradio sa svojim tijelom i da ima nekog znanja, ne mislim da mora biti Lazar Angelov, malo izgubio masti nabio mase, da ima neki pomak, tek onda može pisati u ostale rubrike.

            2. Rijetko uđem na mail, a sinoc sam vidio da je inbox pun, pa ako bi moglo ta notifikacija da se pojavi ovdje na forum. Npr kada nam neko ne može poslati poruku jer je inbox pun, da se gore u 'tvoje obavjesti' pojavi notifikacija.

            Comment


            • #51
              Re: Prijedlog za forum

              Za slike svatko može lažirati, tak da to ne može biti mjerilo ičega.

              A notifikacija ti dođe da imaš poruku, ako ju nemo žeš pročitati jer ti inbox pun to isto kaže, kad uđeš u inbox, šta ne?
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #52
                Re: Prijedlog za forum

                Eh, tesko pogledati krcat inbox, oznacis i pobrises svaka 2 dana, neces cuvati poruke valjda?
                Nego ova ideja od skuderije je dobra čika diznajeru.

                Comment


                • #53
                  Re: Prijedlog za forum

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Bilo bi fora da nam ispod avatara piše primjerice "V/T=186/86" (visina/težina)...

                  Razmišljao sam i o bodyfat-u, no to bi samo bezveze zakompliciralo stvari.
                  Originally posted by WTF View Post
                  Eh, tesko pogledati krcat inbox, oznacis i pobrises svaka 2 dana, neces cuvati poruke valjda?
                  Nego ova ideja od skuderije je dobra čika diznajeru.
                  Visina/težina može svatko upisati u svoj potpis, zamisli koji bi to posao bio da admini to svakom moraju upisivati, a prije toga ganjati ljude da im dostave te podatke...
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #54
                    Re: Prijedlog za forum

                    Kako ima opcija za lokaciju i godine tako moze biti opcija za visinu i tezinu, na to je mislio scudi..

                    Comment


                    • #55
                      Re: Prijedlog za forum

                      dobra ideja to sa visinom/težinom

                      Comment


                      • #56
                        Re: Prijedlog za forum

                        koja svrha V/T? netko sa 175/80 moze izgledati savrseno, a i kao debelo govno...
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #57
                          Re: Prijedlog za forum

                          Mislim da je to nepotrebno...

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #58
                            Re: Prijedlog za forum

                            Pa ideja je dobra, al to se već viđalo po potpisima...

                            Pošto sve više (novih) tema ima sa jaukanjem i žaljenjem i 90% njih izostavi svoju V i T, kažem da je bolje stavit tu opciju ispod avatara nego utjerivat ljude po forumu da napišu u postovima svoju V i T, kad već zaboravljaju.

                            Zato, da

                            PS: Nobelova > Skudiju hehe
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • #59
                              Re: Prijedlog za forum

                              Originally posted by Coffey View Post
                              koja svrha V/T? netko sa 175/80 moze izgledati savrseno, a i kao debelo govno...
                              da, ali ako uz to iznese problem npr. "debel sam - želim smršaviti" ili "masa ili definicijia" barem okvirno znamo o čemu se radi.

                              Za mjesec dva nas ćeka poplava takvih tema pa možda ne bi bilo loše nešto poduzeti....
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #60
                                Re: Prijedlog za forum

                                pa samim time sto iznese problem, znas kako ga savjetovati jer je u 95% slucajeva isti princip. mislim, meni ne smeta, ali te brojke gotovo nista ne znace...
                                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                                Comment

                                Working...
                                X