Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Prijedlog za forum

    Ne toliko puno kod pisanja, koliko kod razumjevanja za vrijeme čitanja riječi (i još par sitnica).

    Primjerice kada netko drugi napiše jedan tekst, odmah vidim gdje je pogriješio (kao da sam profesor), ali da ja napišem isti taj tekst, valjda bi mi trebalo 3 puta duže da opće skužim pogrešku makar gledao ravno u nju.

    Istina, nije smak svijeta, ali je problem dok si perfekcionista (čitaj picajzla) i htio bi sve dovesti o savršeni red prije nego to svijet stigne vidjeti. Tada se stvaraju manje komplikacije, hehe
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #32
      Re: Prijedlog za forum

      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      Ne toliko puno kod pisanja, koliko kod razumjevanja za vrijeme čitanja riječi (i još par sitnica).

      Primjerice kada netko drugi napiše jedan tekst, odmah vidim gdje je pogriješio (kao da sam profesor), ali da ja napišem isti taj tekst, valjda bi mi trebalo 3 puta duže da opće skužim pogrešku makar gledao ravno u nju.

      Istina, nije smak svijeta, ali je problem dok si perfekcionista (čitaj picajzla) i htio bi sve dovesti o savršeni red prije nego to svijet stigne vidjeti. Tada se stvaraju manje komplikacije, hehe
      Zanimljivo, svoje tekstove ne možeš prepravljati odnosno precipirati jednako kao i tuđe. Šta je mozak zajeban.

      Najmanji je problem promjenit na 10 min, ali onda će doći jednom netk odrugi pa tražit još više. Granica je već prije definirana i rješenja kako zaobići "probleme".

      I ja sam picajazla ponekad, ali to je i umarajuće, tak da bi ti preporučio da na ovom ili bilo kojem forumu uabciš u manju brzinu i uštediš si vrijeme i energiju.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #33
        Re: Prijedlog za forum

        Evo da se vratim na ovo o vremenskom editiranju. Malo sam njuskao po teretani.net, educirao se i naletio na jedan thread.
        Pazi ovo, momak koji je zapoceo tremu, VELO11 , pogledajte sto se dogodi bez limita editiranja.

        http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=23510

        Comment


        • #34
          Re: Prijedlog za forum

          Originally posted by WTF View Post
          Evo da se vratim na ovo o vremenskom editiranju. Malo sam njuskao po teretani.net, educirao se i naletio na jedan thread.
          Pazi ovo, momak koji je zapoceo tremu, VELO11 , pogledajte sto se dogodi bez limita editiranja.

          http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=23510

          davno bilo, sad se to rijetko dešava.. a i da se zaključit sve šta je pisalo
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #35
            Re: Prijedlog za forum

            Ma sve ok, htio sam dati primjer koliko lose izgleda kad nema limita, tj kad nije ogranicen bar na neko vrijeme, 5 min je mozda malo ali bez limita je bzvz....
            Sad zamisli primjer objavis slike i npr svi te hvale a ti svima pises hvala, kasnije oni pobrisu postove i u temi vidis hrpu tvojih zahvaljivanja hehe, kako glupo bi to izgledalo

            Comment


            • #36
              Re: Prijedlog za forum

              Dobar si primjer gore dao WTF.

              Neograničeno je stvarno bezveze, ali 5min..mislim c'mon!

              Neograničeno bi bilo cool jedino (kada bi se to dalo napraviti) da imaš mogučnost editiranja prvog posta u vlastitoj temi (npr. vlastita tema sa slikama), kako kroz vrijeme temu puniš postovima i dolaziš do brojke od cca. 20 stranica (sumnjam da se nekome da sve prelistavati nebi li došao do slika)
              lijepo editiraš prvi post i kronološki ubaciš važnije slike unutra.
              Nisi ih izbrisao s originalnog postanja, nego si ih ubacio i ovdje da se sve lijepo i pregledno vidi, da bi ljudi na kraju lakše usporedili nečiji napredak.

              Originally posted by dizajner View Post
              Zanimljivo, svoje tekstove ne možeš prepravljati odnosno precipirati jednako kao i tuđe. Šta je mozak zajeban.
              Žalosno, no nekada i zabavno! Izmišljam tisuće varijanti kako bih izvukao što deblji kraj
              hihihi bar mi nije dosadno
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #37
                Re: Prijedlog za forum

                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                mogučnost editiranja prvog posta u vlastitoj temi (npr. vlastita tema sa slikama), kako kroz vrijeme temu puniš postovima i dolaziš do brojke od cca. 20 stranica (sumnjam da se nekome da sve prelistavati nebi li došao do slika)
                lijepo editiraš prvi post i kronološki ubaciš važnije slike unutra.
                +1 ... e to bi bila prava stvar

                Comment


                • #38
                  Re: Prijedlog za forum

                  Prije nekoliko dana sam dobio opomenu jer sam postao link jednog drugog web shopa i to je u redu jer ne želite da se druge reklamira na ovom forumu koji ima vlastiti web shop.
                  Ali zar kad odem na svoj korisnički profil mi mora još uvijek pisati "Opomene"? Osjećam se kao neki virtualni kriminalac
                  A najsmješnije mi je ovo oduzeti bodovi 1, a skinuli mi preko 100

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prijedlog za forum

                    Zasto uopce davati opomenu decku koji je pristojan na forumu i ne radi nikakvu namjernu stetu? Link se obrise, zato sluze moderatori i administratori a kad je netko ok onda mu se moze i na pm dati upozorenje.
                    Sad ce reci pravila bla bla bla... nismo masine, zaleti se...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Prijedlog za forum

                      Dobio sam i upozorenje u inbox, ali očito su smatrali da to nije dovoljno pa sam dobio i ovo dvoje.
                      Inače se slažem s njima da se treba kažnjavati ako netko radi neke gluposti po forumu, ali mislim da su ovaj put malo pretjerali.
                      To sam napomenuo čisto zato jer mi i nakon isteka te opomene još uvijek piše "Opomene", a netko nepoznat ako mi ode na profil i to vidi mislit će si ovaj radi sranja po forumu, a sve to zbog jednog zabranjenog linka...

                      Comment


                      • #41
                        Re: Prijedlog za forum

                        Originally posted by Ant0ni0 View Post
                        Dobio sam i upozorenje u inbox, ali očito su smatrali da to nije dovoljno pa sam dobio i ovo dvoje.
                        Inače se slažem s njima da se treba kažnjavati ako netko radi neke gluposti po forumu, ali mislim da su ovaj put malo pretjerali.
                        To sam napomenuo čisto zato jer mi i nakon isteka te opomene još uvijek piše "Opomene", a netko nepoznat ako mi ode na profil i to vidi mislit će si ovaj radi sranja po forumu, a sve to zbog jednog zabranjenog linka...
                        ja ti ne vidim 'opomenu' na profilu...ja mislim da to samo ti vidis ???


                        osim toga sta tacno bude s tom opomenom? nisam bas upucen
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: Prijedlog za forum

                          A drame sineee
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #43
                            Re: Prijedlog za forum

                            Mozda je ovo državni forum, oni često opomene šalju....
                            Ma boli te kur*ac tko ce sto misliti od nepoznatih heh, jos s tim glavu razbijati... Uslikaj opomenu (print screen) isprintaj i onako revoltirano zgužvaj i baci dizajneru i kelly-u na profil...pogodi monitor.


                            Comment


                            • #44
                              Re: Prijedlog za forum

                              Originally posted by Ant0ni0 View Post
                              Prije nekoliko dana sam dobio opomenu jer sam postao link jednog drugog web shopa i to je u redu jer ne želite da se druge reklamira na ovom forumu koji ima vlastiti web shop.
                              Ali zar kad odem na svoj korisnički profil mi mora još uvijek pisati "Opomene"? Osjećam se kao neki virtualni kriminalac
                              A najsmješnije mi je ovo oduzeti bodovi 1, a skinuli mi preko 100
                              Opomene vide samo administratori, tako da nemaš brige. Nitko ne može pamtiti sve opomene pa zato ostaju zapisane. Neka te to ne brine, zna se ovdje tko je kakav.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Prijedlog za forum

                                Ajde super onda, već sam mislio da će moj "dosje" svi vidjeti... Hahaha

                                Comment

                                Working...
                                X