Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prijedlog za forum

    Originally posted by Ant0ni0 View Post
    Ni meni neće otkako su uređivali forum, sad mi samo očita praznu stranicu.
    Baš sam pisao jučer o tome, znači nisam jedini i nije do nas nego do foruma.
    Tako i meni učita praznu stranicu,bijelo bude i pokazuje da je učitana.

    Comment


    • Re: Prijedlog za forum

      Probaj u pretrazivacu obrisati cookies&cache... Ja nisam ni osjetio da se ista radilo na forumu...radi besprijekorno.

      Comment


      • Re: Prijedlog za forum

        Originally posted by remode View Post
        mslis da je kod mene bolje? lika jednostavno banat jer mi se neda vise...

        Tata ja imam galaxy s3 i preko opere idem bez beda.probaj reinstal
        koji si ti lazac,pa ti si meni prvi dao,sad kao glumi da ja dijelim ove prstice heheh a on jadni nije nista,samo dajte,vi meni mozete na mojih 500 postova dat 500 palaca a ja vama na vasih 2000

        Comment


        • Re: Prijedlog za forum

          Originally posted by Trace_4 View Post
          same here
          a da ja stavim isto screen shoot pa da vidimo u koliko si ti sati meni dao,a koliko ja tebi pa cemo vidit ko je kome prije dao? al ajde cmizdri i dalje heheh

          Comment


          • Re: Prijedlog za forum

            ja jbte nevjerujem sta citam.. smijesno mi kad vas zamislim...

            mrcine od 180cm + 90 kg+ i tu se svadaju oko jeb*nih lajkova. dajte malo ozbiljnosti.

            ocito je to s lajkovima/dislajkovima zesci promasaj..
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Prijedlog za forum

              Originally posted by staragarda View Post
              ja jbte nevjerujem sta citam.. smijesno mi kad vas zamislim...

              mrcine od 180cm + 90 kg+ i tu se svadaju oko jeb*nih lajkova. dajte malo ozbiljnosti.

              ocito je to s lajkovima/dislajkovima zesci promasaj..

              Pa upravo tako ukazujemo na promasaj lajkova .... a znas sto frend... u pravu si skroz...
              Bas gledam sam sebe kako trosim vrijeme na budalastine.... vrijeme je za mirovinu.
              Necu se ja s nekim majkama natezati ovdje

              Comment


              • Re: Prijedlog za forum

                Originally posted by staragarda View Post
                ja jbte nevjerujem sta citam.. smijesno mi kad vas zamislim...

                mrcine od 180cm + 90 kg+ i tu se svadaju oko jeb*nih lajkova.
                adatar je visok 286cm i ima 7 kg
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: Prijedlog za forum

                  Originally posted by staragarda View Post
                  ja jbte nevjerujem sta citam.. smijesno mi kad vas zamislim...

                  mrcine od 180cm + 90 kg+ i tu se svadaju oko jeb*nih lajkova. dajte malo ozbiljnosti.

                  ocito je to s lajkovima/dislajkovima zesci promasaj..
                  ma nije da mi je bitno oko lajkova,nek mi davaju lajkove,nema problema,al ove prevulgarne uvrede su ipak previse,mislim imamo i maloljetnike ovdje i dame koje citaju,nije da smo na cesti,tipa stvarno treba maknut s foruma,ovako se ne pise na forumu,spuco mi je 8 dislike,neka je,pa je neko maknuo,ma i da nije nema problema,al susdrzi svoj zivotinjski nagon za ovakvim vrijedanjem ,znam i ja planut al ipak nebi ovako nekom pisao,kao da ima 14 godina,zato se i ne spustam na tu razinu prostacku

                  Comment


                  • Re: Prijedlog za forum

                    adatar ti koda ces dobit nesto ako maknu WTF-a...

                    je, ponjelo ga to s lajkovima(zajeabana je to stvar hahaha), pa mozda i preburno reagirao, al je*at ga.. sta je tu je..

                    po meni nema smisla za sankcijama, jer ipak ima dosta znanja i spreman ga je podjeliti.

                    nadalje, je*bali vas vise ti lajkovi, i da imam 100 dislajkova sto mi to znaci, ama bas nista. nist sam dobio/ izgubio misice, nit sam dobio/ izubio salo. a samo zobg toga sam tu... da bi naucio kako sto prije dobit misice, i izgubit salo.

                    i da cuvajte se kortizola, pojest ce vas cijelog... sad fino idite popit 5 g C vitamina. i prestanie komentirati gluposti, na jos gluplji nacin.

                    (i puknite koj lajk ) - salim se haha
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: Prijedlog za forum

                      Originally posted by staragarda View Post
                      adatar ti koda ces dobit nesto ako maknu WTF-a...

                      je, ponjelo ga to s lajkovima(zajeabana je to stvar hahaha), pa mozda i preburno reagirao, al je*at ga.. sta je tu je..

                      po meni nema smisla za sankcijama, jer ipak ima dosta znanja i spreman ga je podjeliti.

                      nadalje, je*bali vas vise ti lajkovi, i da imam 100 dislajkova sto mi to znaci, ama bas nista. nist sam dobio/ izgubio misice, nit sam dobio/ izubio salo. a samo zobg toga sam tu... da bi naucio kako sto prije dobit misice, i izgubit salo.

                      i da cuvajte se kortizola, pojest ce vas cijelog... sad fino idite popit 5 g C vitamina. i prestanie komentirati gluposti, na jos gluplji nacin.

                      (i puknite koj lajk ) - salim se haha
                      nema veze dali zna ili nezna,ovaj forum nemoze bit njegov taoc,pravila vrijede isto za svih,nemoze on bit imun na krsenje pravila foruma,nek ode jedan "znalac" barem cemo imat mir na forumu,ja osobno necu nista dobit,ali ovaj forum ce vratit puno clanova koji su otisli zbog njega

                      Comment


                      • Re: Prijedlog za forum

                        Ja preburno reagirao? to bi znacilo da se kajem ali ne kajem se. On je obican pakšu provokatorski. Mamica.
                        Sankcionirati me? Tko? Admini koji toleriraju nema sto ne? Ako cu ja biti zrtva da dovedu forum malo u red, feel free!
                        Covjek koji savjetuje ljudima da izvlace proteine iz pastete? Jel to ono sto cini forum dobrim? Sto dijeli gomile losih savjeta?
                        Sto se posvađao s najmanje 10 ljudi ovdje koji svakodnevno odvajaju vrijeme da pomazu drugima?
                        Pfffft... jad i bijeda.

                        Comment


                        • Re: Prijedlog za forum

                          "po meni nema smisla za sankcijama, jer ipak ima dosta znanja i spreman ga je podjeliti."- wtf tu sam na tebe mislio..

                          btw koji su tih 10 ljudi koji su otisli s foruma zbog wtfovog ponasanja? haha kakve su to sad gluposti adatar?
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: Prijedlog za forum

                            Originally posted by WTF View Post
                            Ja preburno reagirao? to bi znacilo da se kajem ali ne kajem se. On je obican pakšu provokatorski. Mamica.
                            Sankcionirati me? Tko? Admini koji toleriraju nema sto ne? Ako cu ja biti zrtva da dovedu forum malo u red, feel free!
                            Covjek koji savjetuje ljudima da izvlace proteine iz pastete? Jel to ono sto cini forum dobrim? Sto dijeli gomile losih savjeta?
                            Sto se posvađao s najmanje 10 ljudi ovdje koji svakodnevno odvajaju vrijeme da pomazu drugima?
                            Pfffft... jad i bijeda.
                            opet uvrede ? :O

                            stara garda,unatoc tvojim dobrim namjerama da smiris strasti ovaj korisnik nastavlja sto upucuje na to da se ne zeli promijeniti,nazalost mislim da je potreban trajni ban,admini hocete i reagirati ili necete? recite da je njemu dozvoljeno jer daje savjete drugima a nama ostalima nije pa da zamotamo ovo
                            Last edited by Adatar; 06-02-13, 22:51.

                            Comment


                            • Re: Prijedlog za forum

                              Ja mislim da nitko nije otišao s ovog foruma radi WTF-a. A ti ne glumi žrtvu, kao malo djete si napadaš provociraš itd i onda si žrtva kada netko treba snositi neke sankcije.

                              Comment


                              • Re: Prijedlog za forum

                                I evo djeco, što bi se dogodilo da Facebook ima dislike button...
                                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                                http://www.facebook.com/adoni.costo
                                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                                Comment

                                Working...
                                X