Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prijedlog za forum

    Ili napraviti jos jedan podforum gdje su sakupljena sva pitanja pocetnika u jednoj temi i odgovorena najkrace i najjasnije moguce.
    Osobno kad sam tek pocinjao nasao bi 3 teme istog naziva i istog pitanja, a odgovori su bili razliciti u sve tri teme i vise nisam znao sto, kad, gdje
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: Prijedlog za forum

      Originally posted by Rijeka87 View Post
      Ili napraviti jos jedan podforum gdje su sakupljena sva pitanja pocetnika u jednoj temi i odgovorena najkrace i najjasnije moguce.
      Osobno kad sam tek pocinjao nasao bi 3 teme istog naziva i istog pitanja, a odgovori su bili razliciti u sve tri teme i vise nisam znao sto, kad, gdje
      Nema potrebe za tim, ima jedan cijeli podforum rezerviran za početnike, od najosnovnijeg do stvari za iskusnije početnike, to šta ljudi neznaju čitat i tražit prije nego šta pitaju, to kolega nije naš problem.

      Originally posted by Trace_4
      nek se doda opcija tamo na profilu za dopunit.. "Najbolja pašteta:"
      A ti si upravo rezervira "lajk" ako se uvedu hahahahahhaha
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: Prijedlog za forum

        Originally posted by Aquila_hr View Post
        to šta ljudi neznaju čitat i tražit prije nego šta pitaju, to kolega nije naš problem.
        U potpunosti se slazem!
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • Re: Prijedlog za forum

          Ok, uvijek sam pun nekih ideja. Kaj brijete kak bi bilo da postoji tipka ispod avatara (hehe, već znamo kud ovo vodi ) koju kada klikneš, otvori se "glavna tema" (tema sa slikama) tog korisnika kod kojeg si to kliknuo?

          Jel me hvatate? Dok netko kaže "Evo pogledaj si kak sam ja napredovao u gornjem dijelu prsa, imaš u mojim slikama", ovaj samo klikne kućiću (gumbić) ispod avatara, i puf, na njegovim je slikama. Nema bezveznog traženje po profilu, teme koje je otvarao, pa traži pravu.... pa uuuu mamicu ti koliko je ovaj tema otvorio itd...
          Naravno, ako taj korisnik ima temu sa slikama, i bilo bi samo korektno da je svatko za sebe stavi u tu kućicu (gumbić), da bi Dizajneru maksimalno olakšali posao. (Dizajner mi sad negdje hebeeeeeeeee sve po spisku :text-lol)

          Ili bi bilo jednostavnije stavit temu u potpis? Ono sve ovo moje pada u vodu.
          Ajme ja sam kreten, koliko pisanja nizašto
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • Re: Prijedlog za forum

            Trollanje je obrisano.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Prijedlog za forum

              Originally posted by kelly View Post
              Trollanje je obrisano.
              Zahvaljujem se na tome!
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • Re: Prijedlog za forum

                Aha baš sam htio reći da je ovo lajkanje ima i lošu stranu. Na kraju će se svađat ekipa zašto si mi dislike-o post. Zato je možda bolje samo stavit like i hvala, a ne dislike. Ali i samo lajkannje je upitno. Poečtnicima zabranit. PA to neće promjenit da netko lajka, ne zato što ima velik oznanje pa nešto lajka, nego zato što su me jednostavno nešto sviđa u postu i lajka. Pa kad se stvore klanovi, ako ih već nema. Pa ovi lajkaju samo ovog, a oni onog. To nije dobro.

                Razmislite si malo o tome.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • Re: Prijedlog za forum

                  U pravu si... Ako se nekom svidja post ima reputaciju za to, sve vise bi bilo previse...
                  Sto se klanova tice toga ovdje nema, ljudi koji rade na sebi se medjusobno postuju i savjetuju i to je sve.

                  Comment


                  • Re: Prijedlog za forum

                    Da i još nešto. To ako i ubacimo neće biti povezano sa postojećim reješenjem za reputaciju, jer su poptuno tehnički različita rješenja (programska). Znači da neće netko biti veća faca jer mu se lajakaju postovi.
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • Re: Prijedlog za forum

                      PRIJEDLOG:

                      Mogli bi napraviti aplikacije za ovaj forum i portal za Android, iOS i Windows Phone!

                      Dobro bi došlo nama koji posjećujemo forum i portal s mobitela jer bi onda u dva klika bili ovdje, a i bila bi dobra reklama za nove članove jer sam vidio da su dosta popularne aplikacije za bodybuilding i sl.

                      Comment


                      • Re: Prijedlog za forum

                        Originally posted by Ant0ni0 View Post
                        PRIJEDLOG:

                        Mogli bi napraviti aplikacije za ovaj forum i portal za Android, iOS i Windows Phone!

                        Dobro bi došlo nama koji posjećujemo forum i portal s mobitela jer bi onda u dva klika bili ovdje, a i bila bi dobra reklama za nove članove jer sam vidio da su dosta popularne aplikacije za bodybuilding i sl.


                        Neznam koji mob koristiš ali ja recimo na Iphoneu koristim ''Operu'' samo za forum i namjesten mi je kao početna stranica tako da čim pokrenem operu na forumu sam ''jednim touchem'' ....

                        IMG_6862.jpg

                        Comment


                        • Re: Prijedlog za forum

                          Originally posted by WTF View Post
                          Neznam koji mob koristiš ali ja recimo na Iphoneu koristim ''Operu'' samo za forum i namjesten mi je kao početna stranica tako da čim pokrenem operu na forumu sam ''jednim touchem'' ....

                          [ATTACH=CONFIG]14407[/ATTACH]
                          Pa immao mi prilagođen dizajn za mobitele, ali vidim da ne radi, već samo defaultni template.

                          Male su razlike, ali to moram orješit.

                          Skroz dole, lijevo se biraju i ako želite mobilnu izaberite samo Default Mobile Style

                          Kad vidim ozašto ne radi dorađeni mobilni templejt, onda ćemo nejga postavit kao jedinog.
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • Re: Prijedlog za forum

                            Originally posted by dizajner View Post
                            Aha baš sam htio reći da je ovo lajkanje ima i lošu stranu. Na kraju će se svađat ekipa zašto si mi dislike-o post. Zato je možda bolje samo stavit like i hvala, a ne dislike. Ali i samo lajkannje je upitno. Poečtnicima zabranit. PA to neće promjenit da netko lajka, ne zato što ima velik oznanje pa nešto lajka, nego zato što su me jednostavno nešto sviđa u postu i lajka. Pa kad se stvore klanovi, ako ih već nema. Pa ovi lajkaju samo ovog, a oni onog. To nije dobro.

                            Razmislite si malo o tome.
                            Evo kao što vidite "plačevi" su upaljeni. Iamt ćem otestno vrijeme u kojem ćemo vidjeti da li takva mogućnost zaista potrebna i da li će negativno utjecati na cijeli forum.

                            Svaki korisnik ima 10 "palčeva" za potrošit po danu, tako da budite pažljivi i ne razbacujte ih bezveze.

                            Također ćemo moći isključivati mogućnost određenim korisnicima, tako da i to uzmete u obzir.

                            I naravno ne možete sami sebe ocjenjivati.

                            I kao što su neki htjeli, vidjet će se tko je tkome šta dao.

                            A pod Šta ima novog --> Thumbs up, možete vidjeti koem ste dali, tkoje vama itd

                            Ak obude kakvih problema kod funkcionalnosti, javite.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment


                            • Re: Prijedlog za forum

                              Hehehehe, vidim da si se već na mene okomio

                              Inače, sviđa mi se!

                              A sada, idem jednoj osobi isključiti mogučnosti ocijenjivanja prije neg sam pocrvenio ko paprikaš (nisi ti Dizajner, ne brini)

                              EDIT: A kak se to točno radi?
                              Last edited by ScuderiaBull; 06-02-13, 19:25.
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • Re: Prijedlog za forum

                                Ja sam vec raspodijelio svoje dnevne palceve..
                                1 za TripleZ jer daje ogroman doprinos forumu, 1 za Scuderijabulčeka jer nije normalan... To je thumbs up, a ovih ostalih 8 thumbs down idu Adataru ma sto god on napisao...

                                P.S malo tolerancije decki ( admini)

                                Comment

                                Working...
                                X