Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlog za forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prijedlog za forum

    Dizajneru di se zabranjuje adataru, pardon korisnicima da daju palčeve?

    Comment


    • Re: Prijedlog za forum

      Samo da podsjetim da ovi palčevi nemaju veze sa reputacijom, tako da ako hoćete davati reputaciju morate i dalje ići na zvjezdicu ispod posta.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Prijedlog za forum

        Originally posted by WTF View Post
        Dizajneru di se zabranjuje adataru, pardon korisnicima da daju palčeve?


        Pa upravo to sam ga malo prije pitao (samo drugim riječima ),
        Dizajneru, please odgovori, before it's too late
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • Re: Prijedlog za forum

          pa dobro hoce li mi ko vise skinut ovog? stavio sam ga na ignore al tip je bas uporan,alo admini ? pa upravo ste stvorili igraonicu jednoj bebi,on sad misli da cu i ja njemu dat palac dole,ma covjece,davaj koliko god hoces,kao da je meni to nesto bitno,like ili slicno
          Last edited by Adatar; 06-02-13, 19:48.

          Comment


          • Re: Prijedlog za forum

            Originally posted by kelly View Post
            Samo da podsjetim da ovi palčevi nemaju veze sa reputacijom, tako da ako hoćete davati reputaciju morate i dalje ići na zvjezdicu ispod posta.
            Moje skromno misljenje je da je ovo bezveze...
            Thumbs UP je ok, ali Thumbs Down je bezveze... Sad ce netko nekom dati minus cisto jer ga recimo ne voli iako je post mozda ok.
            Nije uzalud da onaj smrdljivi fejs nema opciju dislike...
            A Thumb Down i Dislike = isti k....

            Comment


            • Re: Prijedlog za forum

              Originally posted by Ant0ni0 View Post
              Eto ti za primjer Adatar, piše u nekoj temi i po 2-3 stranice nebuloza!
              Zašto da neki početnik čita njegove nebuloze i svađanja i gubi vrijeme čitajući njegove postove?
              Mi koji smo tu često već znamo kakav je on, ali netko tko je totalni početnik i nikad nije čitao o prehrani će povjerovati da je pašteta BB hrana krcata proteinima i sl., a ovako mu fino lupiš da je "Loš" komentar i nema ga potrebe čitati.
              Mnogi bi rekli koji kret*n može to povjerovati, ali dok prvi put čitaš o tome naivan si i vjeruješ svemu što pročitaš osim ako ne uzimaš s rezervom.
              Ja sam odavno prestao čitati sve postove,gledam samo sa lijeve strane tko komentira i zaustavim se na onome kome znam da priča smisleno i pametno.Jer meni je uvjek bilo bitno da gledam TKO priča a ne ŠTO se priča.

              Comment


              • Re: Prijedlog za forum

                vidis ja uvijek gledam sto se pise a ne tko pise,jer mi je bitna informacija a ne osoba,i ne procjenjujem ljude po tome kako ih je netko drugi procijenio,to rade samo povodnici i slabici
                u ovom slucaju vi ste povodnici a watafak je vas svodnik

                Comment


                • Re: Prijedlog za forum

                  Originally posted by Adatar View Post
                  vidis ja uvijek gledam sto se pise a ne tko pise,jer mi je bitna informacija a ne osoba,i ne procjenjujem ljude po tome kako ih je netko drugi procijenio,to rade samo povodnici i slabici
                  u ovom slucaju vi ste povodnici a watafak je vas svodnik
                  Pa bitna je informacija ali što će mi informacija koja je kriva i daje je osoba koja nema pojma o tome što piše,ko što je meni arianko rekao na moj post glupost o hladnoj vodi a dume nezna i blenio samo da blene nešto.

                  Comment


                  • Re: Prijedlog za forum

                    Ja imam samo jedan problem,nemogu se spojiti preko moba na forum,imam iphone 5 i skinuo sam operu ali opet neće,znali netko zašto?

                    Comment


                    • Re: Prijedlog za forum

                      hahahhahhhahha........bravo dizajneru


                      1.jpg

                      Comment


                      • Re: Prijedlog za forum

                        hahahaha umirem

                        Comment


                        • Re: Prijedlog za forum

                          Originally posted by WTF View Post
                          hahahhahhhahha........bravo dizajneru


                          [ATTACH=CONFIG]14412[/ATTACH]
                          mslis da je kod mene bolje? lika jednostavno banat jer mi se neda vise...

                          Tata ja imam galaxy s3 i preko opere idem bez beda.probaj reinstal
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • Re: Prijedlog za forum

                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            Ja imam samo jedan problem,nemogu se spojiti preko moba na forum,imam iphone 5 i skinuo sam operu ali opet neće,znali netko zašto?
                            Ni meni neće otkako su uređivali forum, sad mi samo očita praznu stranicu.
                            Baš sam pisao jučer o tome, znači nisam jedini i nije do nas nego do foruma.

                            Comment


                            • Re: Prijedlog za forum

                              Originally posted by WTF View Post
                              hahahhahhhahha........bravo dizajneru


                              [ATTACH=CONFIG]14412[/ATTACH]

                              same here
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment


                              • Re: Prijedlog za forum

                                A neznam,išao sam prvo preko googlea i ništa,pa reko možda nemogu nemam jaku mrežu,pa nabavim dobru mrežu i oppet ništa,instaliram operu dobra mreža ništa,skinem ios 6 i ništa jbt ide mi više na živce.Kako misliš reinstal,čega opere?moba?

                                Comment

                                Working...
                                X