Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dača
    replied
    Re: CHAT




    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

    http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

    I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

    Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

    I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

    Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

    Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

    Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....
    Last edited by Dača; 26-01-15, 15:58.

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT

    Nemam vremena za citat bljuvotine na Indexu.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Ponekad se zapitam da li je moja visoko sofisticirana, medicinski bazirana, teorija o nepostojanju mozga na individualnom nivou zaista istinita. Individue koje na predvidjenom mjestu umjesto mozga imaju hrcka koji rotira kotac stvarajuci im vitalne impulse za osnovne funkcije i nagone, medju kojima racio i sve ostalo tome slicnom apsolutno ne postoji niti ce ikada postojati.

    "nebi da je to nauka. trpas se gadnom spizom i bildas ko mutav. nakon prestanka treniranja u roku misec dana svi misici nestanu a ostane salo. bildanje je bas super, da"
    Upravo svjedocim najsuptilnijem primjeru toga. Zivjela moja teorija, a i ja zajedno s istom. Ima nade za mene i moj naucni pristup nepristupacnom.

    Ima nade.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by neuk View Post
    Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

    http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx
    Ne mogu čitat to s*anje, odmah mi se diže tlak

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by neuk View Post
    Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

    http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx



    "nebi da je to nauka. trpas se gadnom spizom i bildas ko mutav. nakon prestanka treniranja u roku misec dana svi misici nestanu a ostane salo. bildanje je bas super, da"



    AHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH ovaj je najbolji... win

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Kreatin = steroid

    Bilder = nefunkcionalni egomanijak

    Teretana = mjesto gdje nesigurni ljudi treniraju

    Svaki obican covjek je jaci od bildera.

    Sta mu vrijedi ako dize 200 u benchu kad ga prebijem na ulici.

    Leave a comment:


  • Vucko
    replied
    Re: CHAT

    Neznam sta je gore clanak ili komentari

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Kome fali zabave u ovo nedjeljno poslijepodne neka procita komentare na ovaj clanak.. plakanje

    http://www.index.hr/black/clanak/20-...ta/797231.aspx

    Leave a comment:


  • Nixa2210
    replied
    Re: CHAT

    Kako su natjecateljice prosle ako se zna(Kilaze u kategorijama)?

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    samo ti nemoj jesti i drzi te kategorije do 60kg, pa ces uvijek sa zenama dizati

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT

    Izvještaj s natjecanja iz Virovitice, ujutro na vaganju imao 61.9kg, kao i svaki dan ujutro - osjećao se loše...
    Čučanj - nadobudno stavio opener 115kg i jedva ga dignuo. Na drugom i trećem pokušaju sa 120kg nisam mogao proći paralelu na izlasku iz rupe, rekli su mi da idem preduboko i zato gubim snagu. Tu sam skroz izgubio volju i nekako mi se nije dalo više ništ dizati. Bench - 70 - 75 - 77.5kg, tražili su nas dugu pauzu i potpuno zaključane laktove kod komandi start-press-rack. Šipka nije smjela utonuti u prsa jer je to sve bilo no lift (osim kad je gospođa iz IPF-a otišla doma, onda je odjednom suđenje postalo blaže). Deadlift - 155 - 165 - 170kg. TOTAL: 362.5kg
    Prije zadnjeg lifta slušao amon amarth, nadrogirao se s amonijakom i to je bilo to. Dječji puder na butinama mi strašno pomaže kod zaključavanja, ruke samo proklize dok se na treningu grebam po nogama. Zagrijavanja su kao i obično na natjecanjima bila katastrofa, bio sam prva grupa s curama i još dva dečka i napravili smo samo par setova prije svakog lifta. Skroz sam hladan bio, noge uopće nisam osjećao što je vjerojatno utjecalo na čučanj. Na proglašenju je došlo do pogreške pa su dečku koji je bio sa mnom u kategoriji u total napisali 210 umjesto 410 pa su me kasnije degradirali sa prvog mjesta na drugo
    HADA je uzela troje kandidata, nekako mi nisu izgledali sretno, ali i to je dio sporta. Ja mislim sad napraviti pauzu od mjesec dana da se zaliječim i po mogućnosti riješim semestar.

    #samonečural #onaroadto400

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT

    Evo me napokon u Atlas HQ...

    Klub je prosa dobro danas, 3 zlata, 2 srebra, 2 bronce.

    Kahn je dominira u 105 openu, total 680.5kg.
    Ja san bia drugi u openu do 93kg, total 560. Cucanj 200, benc 130, dl 230. Ukratko, na cucnju je moglo bit vise, drugi pokusaj san faila 200, problem sa stalkom. Benc treci pokusaj 135 fail, napravia 2/3 pokreta al su noge klizile i nisan ima leg drive. Deadlift san pokusa 240 i faila, opet 2/3 pokreta al nije bilo snage u upper backu. Sve u svemu, dobro. Detaljniji izvjestaj i videa/slike kad se vratin u ST.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Sta nema nikakvih novosti iz Virovitice???

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    gdje su PL natjecatelji sa foruma?? ima li razultata?

    Leave a comment:

Working...
X