Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Ingliš for Bosnian kaps...

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Ma nisam stvarno... Meni je Mo simpa... Mora biti simpa, čim trpi onog Sandija..

    Ali treba da jede nešto, sjebaće si metabolizam ovako...

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

    Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...
    ne znam jel zbog tajica nategnutih do grla ili su taj dan zrake sunca padale pod cudnim kutom, ali uzivo nije losa..

    hejter si priznaj

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

    Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...
    Liči na kostur.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Primetio sam da nikad ne propuštam priliku da iskritikujem anoreksični izgled Monike Imerović na Sandijevoj FB stranici...

    Nije da sam hejter, ali mislim da ona jednostavno ne liči ni na šta, onako mršava...

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT

    Nisu samo indexovi novinari teletabisi po pitanju bodybuildinga nego ih ima i na zdravoj kravi: http://www.zdravakrava.hr/clanak/536...acebook+status

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by neuk View Post
    Kahn, jesu ovi treci pokusaji bili PR ili bi bili da si stavio tezinu koji si trebao?

    Cestitke za drzavno, a sada otvaraj taj log da pratimo trening i defku koju si obecao jos u 11.mjesecu
    Nisu bili PRovi, osim 285 DL, koji i nije istinski PR, samo najveća težina koju sam ikad diga na DL, a ima sam u rezervi još 7 - 10 kg.
    230 čučanj je moga bit 240 tada iako sam u treningu najviše diiga 230 x 2 sa ovim uskim stavom, a širkom stavom (kojeg zbog ozlijede nisam moga više prakticirat je 245 kg), a bench od 165kg je daleko od mog paused PRa koji je 175 kg (mada je taj 175 paused bia sa tonjenjem u prsima, a na natjecanju sam diza bez tonjenja i bez iti malo leg drivea, čisto siledžijski, iako je težina letila brže nego ikad).

    Videa će za koji dan. Sve smo dokumentirali, samo na različitim uređajima.
    Sve u svemu 9/9 score.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    10917889_795997783814148_4946544449932636387_n.png

    čestitam

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT

    Dajte videe!

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Kahn, jesu ovi treci pokusaji bili PR ili bi bili da si stavio tezinu koji si trebao?

    Cestitke za drzavno, a sada otvaraj taj log da pratimo trening i defku koju si obecao jos u 11.mjesecu

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Rasplakao si se u rekordnom roku.
    oprosti...nisam zelio to

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by dominik11 View Post
    kad smo kod dosade onda se nauci dizat DL i nemoj dosadivat ljudima sa tezinama i videom ili vise njih gdje ocito ne mozes kontrolirat tezinu,ali ipak ti si ozbiljan lifter jel da??? ne kao miha zupan ciji sa ti video za primjer stavio koji pro BB.....a sad lijepo odj.... i odi fantazirat kako zavrsavas za osobnog trenera i selis se van.......
    Rasplakao si se u rekordnom roku.

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Dosadan si.
    kad smo kod dosade onda se nauci dizat DL i nemoj dosadivat ljudima sa tezinama i videom ili vise njih gdje ocito ne mozes kontrolirat tezinu,ali ipak ti si ozbiljan lifter jel da??? ne kao miha zupan ciji sa ti video za primjer stavio koji pro BB.....a sad lijepo odj.... i odi fantazirat kako zavrsavas za osobnog trenera i selis se van.......

    Leave a comment:


  • Nainus
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

    http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

    I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

    Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

    I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

    Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

    Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

    Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....

    Steroidi,anabolički i drugi steroidi ,peptidi i sve drugo slično su lijekovi .To služi da se čovjek kratkotrajno,u točno određenim dozama liječi i onda prestane sa uzimanjem ,kad mu je bolje,kad može normalno funkcionirati u životu.Ako nekome nije bolje nakon 1-3 mj ,onda doktor ,sa velikom odgovornošću odlučuje ,hoće li pacijent postati ovisan o tome i oštetiti zdravlje .Ako izračuna ,ako je stručan da to procjeni ,on vidi ima li više koristi od lijeka,ili štete i on ili prekida ili nastavlja sa lijekom.
    Kad su u pitanju anabolički steroidi ,doze su i 50 puta manje u bolnicama i na liječenju ,nego u profesionalnom sportu .
    Opravdavati uzimanje toga,je sudjelovanje u tome.Naravno da nevalja doći i reći čovjeku kojemu je to život ,da je loš čovjek ,ali to što rade neki sportaši (neznam koliko ih uzima točno) ,je nezdravo i kao takvo ,treba objasniti mladima ,da je to jako nezdravo ,jer ako oni čuju da je to samo malo nezdravo ,da nitko kao nije umro od toga i te priče ,oni će vjerovatno probati i mnogi ostati u tome cijeli život .Čak i propisane doze imaju negativan učinak ,a samo su 2,5 -5x veće od prirodnog lučenja Testosterona kod muškaraca.

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    pardon, bilo je 285, ne 282, 5 DL

    Leave a comment:

Working...
X