Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Evo, ako koga zanima, neka čita, napisat ću i ja svoje utiska sa državnog u powerliftingu.

    U Viroviticu sam iša samouvjereno i sa namjerom da sodomiziram i pokažem da sam najbolji drug free powerlifter u ovoj državi.
    U utorak sam ujutro na tašte izvaga 106.8 kg i tribalo je to skidat. Nisam smanjiva nikakav kalorijski unos sve do petka, dana putovanja kad sam jea manje carbsa, izbacia jedan proteinski šejk i manje pia.
    Na vaganju sam ima 104.6 kg (Yea, bitch, jer toliko lako skidam i dobivam kile)
    E sad. samopouzdanje mi je bilo ko u prison bitcha jer praktički nisam spojia 2 - 3 sata sna noć prije, ako se to uopće može nazvat spavanjem.. Nisu pomogli ni normabeli ni tablete za spavanje.

    Sasran mogućnosću da mi se može dogodit ultimativni fijasko bomb outanja, prijavia sam skrotumskosrkajuće openere.
    Iscrpilo me čekanje i spotiranje učenika i cure i kad je konačno ok6 sati doša red na mene, već sam bia iščučan, ali prepun junka. Toliko sam govana unia u sebe da sam sutradan ima na vazi 107,3kg na tašte.
    Na zagrijavanju sam se osjeća ko da gubim dah i da se pre lako umaram. Tri puta sam ponavlja zadnju seriju zagrijavanja da se ne bi ohladia, jer sam predugo čeka opener.
    Izaša sam na platformu za čučanj od 210 kh (planira sam bia otvarat sa 220) i osjeća sam se slabo, al kad sam zakopa taj čučanj, nisam uopće osjetia težinu i poletia sam gore neviđenom brzinom. Bilo je pre lako i oslobodia sam se straha.
    220 je bilo još lakše nego 210, i kreten, umjesto da sam prijavia 240, idem ziceraški i stavim 230 i ofc... nailam ih brže nego 210... Kao da sam bia sve jači šta je težina veća. Valjda zbog adrenalina.

    Sveti potisak:
    OPena sam sa 155... međutim, nesposobni spoteri su mi s jedne strane umisto 2.5 kg, stavili 5kg, i to na desnoj strani, a desna mi je ruka slabija.
    I dignem ja tih 157.5, ne znajući da nisu 155. I učine mi se teških, priserem se i stavim iduću težinu 160 koja je bila još lakša.
    Virujte mi. Lakše je 160, nego 157.5, ako težina nije dobro raspoređena. I onda napravim najveću grešku i umisto okruglih 170 stavim 165 i dignem ih ko iz pičke... Tješim sam sebe, barem imam perfektan score.

    Kad je na red doša DL, već sam bia opušten i zna sam da je pobjeda moja. Po običaju, otvoria sa 240 easy, pa sa 270.
    I opet.... umisto da stavim 285 ili 290, ponovno nisam virova u sebe i stavim bijednih 282, 5 i naravno, sodomiziram ih.


    Jedini powerlifter koji nije ni jedan lift faila, po običaju. Isti takvi slučaj je bia i kad sam osvojia Najjačeg balkanca, iako su mi tamo neke openere poništili. Najveći total od svih na tom natjecanju - 680, 5 kg, a u relativnom poretku sam bia drugi.

    Pouka za idući put: virovat više u sebe, našikat se nekim anksioliticima da uspijem normalno zaspat, i doć sa jedno 10 kila nepotrebnog sala manje, kojeg sam za ***** nagomila, te na taj način bit prvi i u kat, i u apsolutnom i u relativnom poretku. Ovako sam bia prvi u kategoriji i drugi u relativnom poretku.

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by dominik11 View Post
    pa znas ono ....kak brzo mjenjas poze i napnes misic i tako te svari.... sve se gleda
    ali evo bas pricam s kolegama malo na poslu i pitam ih koji im sport prvi pada na pamet u kojem se koristi doping i svi odmah kazu biciklizam......a ja ih pitam kao dal ne BB,a oni pa dal steroidi spadaju pod doping.......
    Dosadan si.

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Trace_4 View Post
    sta u ovoj državi ima za free
    a ne znam....svi daju guze for free mozda ti i klen...daj kutiju dvije kao test sample da vidim sta to je

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: CHAT

    sta u ovoj državi ima za free

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Trace_4 View Post
    ak treba ko klena.. nek se javi na pm
    djelis??? for free????

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: CHAT

    ak treba ko klena.. nek se javi na pm

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by domagoj View Post
    utječe ako tisučinku zakasniš popit vej, pa ne djeluje kako treba
    e to na to sam zaboravio

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    utječe ako tisučinku zakasniš popit vej, pa ne djeluje kako treba

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    a to ti je ugrađeno ljudima u glavu i moš' ga je.bat oni će tupiti tako pa šta god da ti rekao. pogotovo ovi stariji malo, ne možeš ti njemu nešto reći, ma kakvi.. haha, a 'sterića' svugdje u sportu ah ti ljudi

    @dominik11 - a kako utječu? :O
    pa znas ono ....kak brzo mjenjas poze i napnes misic i tako te svari.... sve se gleda
    ali evo bas pricam s kolegama malo na poslu i pitam ih koji im sport prvi pada na pamet u kojem se koristi doping i svi odmah kazu biciklizam......a ja ih pitam kao dal ne BB,a oni pa dal steroidi spadaju pod doping.......

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    sve to razumijem, ne sviđaju im se builderi ali cemu pisati da su "žedni krvi".... treba tuzit jutarnji

    Leave a comment:


  • Toorop
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Opet da se ogradim, ne zagovaram upotrebu steroida među maloletnicima i rekreativcima, čisto da se zna, ali me nerviraju te predrasude što se steroidi po difoltu vezuju za BB, jer je tu upotreba očigledna, tj ne može da se sakrije...

    I kad bi pogledali statistiku smrtnosti među bilderima i ostalim sportistima, siguran sam da BB nije ni među prvih 10.
    a to ti je ugrađeno ljudima u glavu i moš' ga je.bat oni će tupiti tako pa šta god da ti rekao. pogotovo ovi stariji malo, ne možeš ti njemu nešto reći, ma kakvi.. haha, a 'sterića' svugdje u sportu ah ti ljudi

    @dominik11 - a kako utječu? :O
    Last edited by Toorop; 26-01-15, 17:31.

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by domagoj View Post
    ne........
    ma nemoj mi reci???

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Opet da se ogradim, ne zagovaram upotrebu steroida među maloletnicima i rekreativcima, čisto da se zna, ali me nerviraju te predrasude što se steroidi po difoltu vezuju za BB, jer je tu upotreba očigledna, tj ne može da se sakrije...

    I kad bi pogledali statistiku smrtnosti među bilderima i ostalim sportistima, siguran sam da BB nije ni među prvih 10.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by dominik11 View Post
    pa i u BB tisucinke odlucuju???? ....zar ne????
    ne........

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dača View Post
    Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

    http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

    I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

    Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

    I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

    Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

    Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

    Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....
    pa i u BB tisucinke odlucuju???? ....zar ne???? cudi me kako nije spomenut Lance Armstrong recimo kao primjer tj njegova slika umjesto slike bodybuilera.......

    Leave a comment:

Working...
X