Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    zasto za dva tri tjedna ne napravis sam u teretani jedan meet..cisto da probas stvarne PR-eve...mislim da bis trebo da vidis di si ...a i nas bi zanimalo sto zbilja mozes jer ima mjesta na svakom liftu jos__

    ako ce te to odvuci s tvog plana treninga i unazaditi napredak malo(cns bit sprzen ovo ono)..mislim da svejdno moras probat
    Na čučanj i DL sam moga više tad na natj, nego bi sad moga u teretani zbog adrenalina. Jedino bench znam da imam 175 paused jer sam to već diga, a na natj nisam moga archat koliko inače jer sam ima grčeve u leđima. Sad radim bb trening, spuštam kile za bolji wilks score a i jer sam sebi izgledam neprivlačno. I pravo da ti kažem, malo su mi se zgadile velike težine, baš mi treba odmor od njih.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Kahn View Post

    Na videu je očito da mi ne smetaju, a uhvatia sam najuže moguće, dakle u širini ramena, odnosno skoro do glatkog dijela šipke.



    Samo šta mi laktovi nisu polu fleksani.
    1. ok
    2. nisam ni reko da su tebi

    dodao sam jos jedno pitanje gore ^^

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    jesi probavao uzi stance i uzi hvat?
    Jesam, i naravno da mi je bilo teže zbog većeg raspona pokreta i manje aktivacije gluteusa.

    pa koljena bi ti smetala laktovima kada bis uze uhvatio..
    Na videu je očito da mi ne smetaju, a uhvatia sam najuže moguće, dakle u širini ramena, odnosno skoro do glatkog dijela šipke.


    sto vise rasiris noge i koljena(a da nije sumo) moras i siri hvat uhvatit..ili dizat sa polu fleksanim laktovima na pocetku dok se koljena maknu s puta.. lol
    Samo šta mi laktovi nisu polu fleksani.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT

    jesi probavao uzi stance i uzi hvat?

    pa koljena bi ti smetala laktovima kada bis uze uhvatio..

    sto vise rasiris noge i koljena(a da nije sumo) moras i siri hvat uhvatit..ili dizat sa polu fleksanim laktovima na pocetku dok se koljena maknu s puta.. lol

    zasto za dva tri tjedna ne napravis sam u teretani jedan meet..cisto da probas stvarne PR-eve...mislim da bis trebo da vidis di si ...a i nas bi zanimalo sto zbilja mozes jer ima mjesta na svakom liftu jos__

    ako ce te to odvuci s tvog plana treninga i unazaditi napredak malo(cns bit sprzen ovo ono)..mislim da svejdno moras probat =)
    Last edited by staragarda; 30-01-15, 21:01.

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by staragarda View Post
    bravo...zasto stojis tako siroko na dl? ne smeta ti za laktove?
    Iz te sam pozicije najjači. Kako bi mi smetalo laktovima? Ne kužim.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT

    bravo...zasto stojis tako siroko na dl? ne smeta ti za laktove?

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Impresivno sada kada si postavio video uradke, nemaš šta biti ljut na sebe, nagodinu imaš lufta je.be ti se

    Kakvi su planovi za budućnost, ostati drug free ili ti je cilj otici na svjetske razine pa ipak biti primoren ubost se?
    Drug free dokle god mogu napredovat bez toga, a i onda je upitno, jer ako mislim krenit s tim ozbiljno, onda nema stajanja dok sam živ.
    Da, znam da sam ima lufta na svemu, na žalost, falilo mi je 6 kg da oborim rekord totala u HR, šta sam vrlo lako moga napravit, al kako sam već reka, ne znam da li sam sve skupa 2 sata spava noć prije i to jako šugavo, boja sam se da neću moć. Adrenalin i dobar tajming forme su učinili svoje.
    Dogodine je cilj 250 - 175 - 300, sve ispod toga je fail.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Kahn View Post
    Evo videa sa državnog, koga zanima:

    U svakom liftu je bilo prostora najmanje 5 - 10 kg, kad gledam ovo, ljut sam na sam sebe.












    na cucnju si mogo mozda i 250 jer mi se ovo cinilo skroz lako...

    svaka cast, da sam na tvom mistu ganjo bi 300 na dl-u jer mozes sigurno

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: CHAT

    Impresivno sada kada si postavio video uradke, nemaš šta biti ljut na sebe, nagodinu imaš lufta je.be ti se

    Kakvi su planovi za budućnost, ostati drug free ili ti je cilj otici na svjetske razine pa ipak biti primoren ubost se?

    Leave a comment:


  • kingpin
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by neuk View Post
    ne znam jel zbog tajica nategnutih do grla ili su taj dan zrake sunca padale pod cudnim kutom, ali uzivo nije losa..

    hejter si priznaj
    ima dobru sisu za tako mali bf. jedino joj ruke i ramena užasno izgledaju, a ni faca joj nikad nije bila jača strana.

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Armani View Post
    sve to išlo lagano svaka čast !
    Hvala, Armani.

    Leave a comment:


  • Armani
    replied
    Re: CHAT

    sve to išlo lagano svaka čast !

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Evo videa sa državnog, koga zanima:

    U svakom liftu je bilo prostora najmanje 5 - 10 kg, kad gledam ovo, ljut sam na sam sebe.








    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    Dođem ja u Split u kafić i kažem: ja bi pivo.
    I konobar mi donese mikrofon.


    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    hahaha! ali uopce pomisao da mogu zaposliti osobu koja ne zna engleski .. to je balkan, zemlje uhljeba

    Leave a comment:

Working...
X