Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Oviesse je zakon. Imaju zgodne zene na posterima, iako u posljednje vrijeme stavljaju samo muskarce na sta cu urgirati ako se tako nastavi.

    levis je daleko najbolji i to sam uvijek kupovao ali sve teza i teza vremena idu
    Jeftinije je 200kg tegova od hlaca iz Levisa.
    Last edited by Argentum; 07-02-15, 01:11.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    bio sam u ovsu hahah hlače mogu zakpočati ali sjesti u njima je nemoguća misija

    neuk imamo drugačiji stil iz new yorkera nista nebi uzeo


    levis je daleko najbolji i to sam uvijek kupovao ali sve teza i teza vremena idu

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    ma i oviese je skup.. ja u zadnje vrijeme kupujem u new yorkeru tako da nadjem broj koji mi je dobar u struku i u nogama, a duzinu skratim kod krojacice.. kupio 4 para hlaca na takav nacin i potrosio 50kn za skracivanje dobar posao haha

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Tom Tailor je teski presedan. Savjetujem ti da potrazis talijansku radnju Oviesse (OVS). Imaju sve sto ti treba, a cijene su najbolje moguce.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    jučer sam 2 sata tražio i nisam uspio naci, svagdje gdje uđem slim i te gluposti odvratne

    jedino sam našao u tom tailoru al nedam 600kn za hlače

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Bilo gdje. Samo trazi fabricki model regular. Ako ne nadjes predji na herbalajf pa ce ti moci bilo koje hlace.
    Last edited by Argentum; 07-02-15, 00:42.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    Jel zna tko gdje se mogu kupiti normalne hlače, a da nisu skinny, slim, fit i ta sranja...?

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Cini mi se da je postao gluplji od mene, a to je veoma tesko postici. To je dokaz da mu puno znacim.

    Hvala vam svima sto postojite. Ovo je moj najsretniji dan u zivotu. Milana, oplodi me.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dinč View Post
    Ma tooooo!!! Spasio si mi zivot vidim da se placa cijela aplikacija? Zato je trial besplatan
    Nisam ni ja platio,odes na chromeu/firefox vec sta koristis na HTC,upises playerpro apk download,nades apk negdje za downloadati,skines i pokrenes i instaliras i voila imas full placen app samo sto ga nema vidljivog u play storeu pa nemas azuziranja redovnih,ali lako skined novu verziju...

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by emperor View Post
    Skini si ovaj app,isprobano bas sad,bez problema snima HD video i slusam glazbu bez zastajkivanja...

    Hint : playerpro apk download u google

    [ATTACH]19191[/ATTACH]

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
    Ma tooooo!!! Spasio si mi zivot vidim da se placa cijela aplikacija? Zato je trial besplatan

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Dinč View Post
    Dali zna netko kako istovremeno snimat video i slusat muziku na mobitelu? Problem je sto mi se uvijek zakasi muzika kad bi snimao/slikao. Neki program ili nesto? Inace imam htc one m7
    Skini si ovaj app,isprobano bas sad,bez problema snima HD video i slusam glazbu bez zastajkivanja...

    Hint : playerpro apk download u google

    uploadfromtaptalk1422710798193.jpg

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Dali zna netko kako istovremeno snimat video i slusat muziku na mobitelu? Problem je sto mi se uvijek zakasi muzika kad bi snimao/slikao. Neki program ili nesto? Inace imam htc one m7

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    ooooke...steta...mogo si se napunit i dignut par kg bw i odradit to..kad si vec na ovoj kilazi(bw)...
    Pun sam ja bia i na natjecanju.

    sta neka ozljeda te je be pa ti se ne svidaju kilaze ili?
    Ništa sem blagog tendinitisa livog tricepsa koji ide lagano na bolje, nego jednostavno zadnja 3 miseca praktički maxam svaki trening i natjecanje me psihički satralo.


    slazem se da bi trebo maknut salo pa ces i relativno bit najbolji...ali prvo 5 kg gore...napunjen..meet u gymu snimljen =)
    Bit će snimaka, ali repsi, ništa maksanje.
    btw sto se mene tice apsolutno>relativno

    Šta se mene tiče, previše sam madrfaking dobro građen i nabildan da bi to prikriva salom. Ja sam počea ko badi bilder, šteta da nisam impresivan na svim poljima.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT

    ooooke...steta...mogo si se napunit i dignut par kg bw i odradit to..kad si vec na ovoj kilazi(bw)...

    sta neka ozljeda te je be pa ti se ne svidaju kilaze ili?

    slazem se da bi trebo maknut salo pa ces i relativno bit najbolji...ali prvo 5 kg gore...napunjen..meet u gymu snimljen =)

    btw sto se mene tice apsolutno>relativno

    Leave a comment:

Working...
X