Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by sthooligan
    Originally posted by giusseppe7777
    mene jednon uvatije brč u oba lista da ne pretjerujen, jedva ziv osta
    Znam kako ti je

    Ne vjerujem da je magnezij ili sol jer: od 2-5h kupanje i plivanje, 5-7h balun 3vs3 na male branke i onda odmah u more sa malon od 7-8:20h i tu san se sa njom nateza još i jbg nisu noge mogle više izdržat.....nisan pametan
    po bananama tari i njemoj puno natezat ako je na štetu misica
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Soner
      Originally posted by Vepar24



      Btw idem preksutra radit u papayu na Fatboy Slima

      Ja redar ajme majko slomit će me neko..ali ko ga j.be dobra je para
      Daj ako ti nije problem na PM, baš me zanima kolko love se može dobit za jednu noć redarenja
      haha pa vrane nisi se valjda toliko prosirije otkad te nisan vidije da su te vec uzeli za redara
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • Re: CHAT

        Ma je ***** hahaha sredija mi prijatelj a ni ne traže neke snagatore...kaže on meni da ide radit tamo ko redar ja kad sam ga vidija kako izgleda hehe..rekoh riješi i meni i tako on riješi
        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Vepar24
          Ma je k.... hahaha sredija mi prijatelj a ni ne traže neke snagatore...kaže on meni da ide radit tamo ko redar ja kad sam ga vidija kako izgleda hehe..rekoh riješi i meni i tako on riješi
          ajd odg mi na inbox sa facea
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • Re: CHAT

            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Soner
              Originally posted by Vepar24



              Btw idem preksutra radit u papayu na Fatboy Slima

              Ja redar ajme majko slomit će me neko..ali ko ga j.be dobra je para
              Daj ako ti nije problem na PM, baš me zanima kolko love se može dobit za jednu noć redarenja
              Od 400-700 kn se inače plača, sad sve zavisi kakav ugovor imaš sa lokalom.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Frozen
                Od 400-700 kn se inače plača, sad sve zavisi kakav ugovor imaš sa lokalom.
                Tako sam i mislio
                Mada mi se čini da se ne isplati baš za tu lovu delat takav posel, još u nekoj birtiji di zalaze dečki iz remetinca i lepoglave, uhuh
                Chill bro

                Comment


                • Re: CHAT

                  Zasto je Kelly zaključao forum od Vannese baš sam htio ponuditi ove čajeve za mršavljenje, od pter0dakt1L na forumu
                  EDIT: i od sanele i to je zaključano, kelly molim te otključaj zaradu djelimo pola-pola

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Zasto oni frajer nije prova zakocit? Ili je nije vidija?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      sumnjan da je moga zakocit a niti da je vidija

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        cisto vako informativno

                        znaci trening mi zavrsi u 22
                        pojeden pwm
                        i nakon toga posni oko 2-3

                        jel ima kakvog negativnog ucinka sta iden lec u 5-6 ako ja odspavan 8-10 ionako

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by FEARiTseLF
                          cisto vako informativno

                          znaci trening mi zavrsi u 22
                          pojeden pwm
                          i nakon toga posni oko 2-3

                          jel ima kakvog negativnog ucinka sta iden lec u 5-6 ako ja odspavan 8-10 ionako
                          trebo bi se dić ujutro, a ne ić spavat, ako si se priviknuo na taj ritam, nebi smjelo bit problema, ali ako nisi onda je jako nepovoljno za rast i razvoj, ako misliš napredovat, pre dugo si bez hrane ako ćeš samo posni prije spavanja, ti bi trebao mesine se najest za 10+ sati spavanja, ako sam dobro shvatio tvoj post
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            jucer radije DL nakon par miseci stanke i tako mi se trapez upalije da ne mogu maknit gornji dio
                            Originally posted by Jurica
                            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              danas poštar donio

                              http://www.rdxinc.co.uk/products/RDX...-Hook-bar.html

                              extra
                              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by rxownz
                                ovo je jedan frend uzeo, nosio par puta i nakon toga ipak mene žicao za gurtne
                                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                                Overload Strength team

                                Comment

                                Working...
                                X